Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Sławek Fugiel ,dj,wodzirej. id:28498

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Legnica, dolnośląskie
Data dodania: 07-06-2017
Liczba odwiedzin: 467

Oferta

Witam Państwa,
Zapewniam profesjonalne nagłośnienie, oprawę muzyczną, oświetlenie sceniczne wszelkich imprez oraz konfenansjerkę. Wieloletnie doświadczenie dało mi umiejętności przydatne w indywidualnym podejściu do każdej imprezy, co oznacza iż nie kieruję się żadnymi schematami. Dzięki temu udaje mi się integrować i bawić gości do białego rana. W mojej ofercie znajdują się takie propozycje jak: ciężki dym (wspaniały efekt na Pierwszy Taniec), bańki mydlane, projektor multimedialny (mogę wyświetlić krótki film lub pokaz slajdów czy zdjęć), zabawy oczepinowe (z gustem i ze smakiem), konkursy, przebieranie gości (gadżety i ubrania, które udostepniam w trakcie przyjęcia są gwarancją udanej zabawy, wywołują uśmiech na twarzy każdej osoby i tworzą niepowtarzalną atmosferę na każdej zagranej przeze mnie imprezie) oraz karaoke. Propozycje zabaw i konkursów są przedstawiane Klientom przed uroczystością, dzięki czemu wybierają te, które chcą bym poprowadził na ich przyjęciu.
Podczas imprez repertuar muzyczny dobieram odpowiednio do upodobań gości i charakteru przyjęcia. Bogate doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez pozwala mi bez problemu wyczuć upodobania muzyczne bawiących się, a co ważne jestem otwarty na propozycje i sugestie gości, ponieważ ich samopoczucie i zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Na prowadzonych przeze mnie imprezach prezentuję największe i niezapomniane hity ostatnich dekad, jak również najnowsze przeboje radiowe. Z uwagi na zróżnicowany i bogaty repertuar muzyczny zadowoleni będą przedstawiciele każdego pokolenia.
Ponadto posiadam bardzo zróżnicowaną i ciekawą ofertę oświetlenia światłem sali, która dzięki swoim możliwościom może nadać wyjątkowy i niezapomniany klimat Waszej uroczystości. Każde, nawet najskromniejsze pomieszczenie zyskuje nowy charakter, dzięki wykorzystaniu możliwości światła. Dynamicznie oświetlenie parkietu poprzez projekcję dowolnej grafiki potęguje zabawę. Obecnie dekoarcje światłem stały się nierozłącznym elementem każdego evetu, a w szczególności uroczystości weselnych.
Podsumowując moja oferta obejmuje: wesela, poprawiny, studniówki, festyny, zabawy karnawałowe, bale sylwestrowe, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, imprezy urodzinowe.

Serdecznie zapraszam!
DJ Slawek

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Sławek Fugiel ,dj,wodzirej. id:28498
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kinga
Kinga
(5)
Dodano: 16-11-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Legnica
Dj Wodzirej - pełny profesjonalizm, wysoka kultura osobista, poczucie humoru, estetyczne stanowisko i bardzo dobra prezencja. Widać, że kocha to co robi. Rewelacyjny kontakt z gośćmi, zabawy i konkursy ze smakiem i wyczuciem. Pięknie oświetlił nam salę weselną, bylismy pod wrażeniem :-) Goście zadowoleni, super muzyka, pełny parkiet. To był bardzo dobry wybór, polecam!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.