Zobacz zdjęcia (13)
Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 1
Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 2 Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 3 Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 4 Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 5
Sabina Ciesielska Fotografia, Kalisz - zdjęcie 6
1 / 13

Sabina Ciesielska Fotografia id:54318

od 2000 do 3700 zł / całość
Kalisz, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
530-282...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Miło mi, że tu zaglądasz, staram się, żeby moje kadry były pełne ciepła i szczerych emocji! Dzień ślubu to prawdopodobnie jeden z najważniejszych dni Waszej wspólnej przyszłości. Mam nadzieję, że za pomocą fotografii będę mogła namalować Waszą pełną uczuć i emocji historię.

Na jakim obszarze pracuję
Żeby zaoszczędzić Ci czasu ta informacja jest na samej górze! W cenie reportażu, zdjęcia dla Was wykonam w Poznaniu i okolicach (50 km) oraz w Kaliszu i okolicach (50 km). Ale dojadę wszędzie — po to mamy samochody. Czasami będzie trzeba dopłacić za mój dojazd, czasami za nocleg — ale takie rzeczy omawiamy na spotkaniu, także piszcie śmiało!

Moja fotografia
Zaczyna się od emocji — to je kocham uwieczniać, znaczna większość ujęć w moich reportażach czy sesjach to zdjęcia niepozowane. Następnie są kolory, moim zdaniem to drugi najważniejszy element. Moje zdjęcia w kolorze zobaczycie w ciepłych odcieniach, z miękkim wykończeniem, natomiast moja czarno-biel jest matowa i delikatna.

Dbam o wasze wspomnienia
W trakcie reportażu zdjęcia na moim aparacie zapisują się na dwóch kartach pamięci. Gdyby jedna z kart uległa uszkodzeniu, Wasz cały reportaż znajduje się na drugiej!
Zawsze mam ze sobą aparat zapasowy. W trakcie 12 godzin pracy może wiele się wydarzyć, dlatego zawsze mam przygotowany dodatkowy aparat, karty i baterie.
Wasze zdjęcia znajdują się na dwóch niezależnych dyskach zewnętrznych. Dzięki temu mam pewność, że Wasze zdjęcia są bezpieczne!

Moja oferta
W ofercie znajdziecie 4 pakiety - 2 MINI, STANDARD i PREMIUM
MINI I — zawiera w sobie 4 godziny reportażu, które możecie wykorzystać dowolnie! Jest to pakiet idealny, gdy organizujecie ślub i wesele tylko dla najbliższych.
MINI II — zawiera w sobie 6 godzin reportażu, tu również Wy decydujecie, od którego momentu zaczniemy uwieczniać Wasze wspomnienia!
STANDARD — pełen reportaż, który trwa 12 godzin, w tym pakiecie znajdziecie również sesję narzeczeńską i piękne pamiątki!
PREMIUM — reportaż z 12 godzin, zawiera sesję narzeczeńską i piękne pamiątki — międzyinnymi album!

Jeśli chcesz dokładnie zapoznać się z ofertą koniecznie zostaw wiadomość!

Jak oddaję zdjęcia
Podstawą jest galeria internetowa, układam w niej dla Was piękną historię z Waszego dnia. Galeria jest idealnym sposobem do przekazania zdjęć bliskim! To takie proste, musicie tylko wysłać link i podać hasło.
Pendrive, na którym znajdziecie Wszystkie zdjęcia z tego dnia.
Następnie są odbitki, każdą osobno sprawdzam, aby mieć pewność, że trafią do Was tylko produkty z najwyższej półki. Odbitki otrzymujecie w drewnianym pudełku, w zależności od pakietu jest ono z grawerem lub bez niego.
I na koniec wisienka na torcie ALBUM, oprawiony w eko-skórę, tkaninę lub cudowny welur (z doświadczenia wiem, że te „miziaki” to Wasi ulubieńcy).

Mamy więcej pytań!
Rozumiem, to oczywiste. Dlatego zachęcam Was do napisania wiadomości, w ofercie znajdziecie więcej informacji i sekcję z pytaniami! Możecie mi je również zadać w wiadomości.

Sabina Ciesielska Fotografia - film 1 Sabina Ciesielska Fotografia - film 1

Oferta Sabina Ciesielska Fotografia

Reportaż ślubny

od 2000 do 3700zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pełen reportaż w moim wykonaniu trwa 12 godzin. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej godziny!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W galerii internetowej na hasło! Galeria ułożona jest w piękną historię z Waszego dnia. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda taka galeria, napiszcie wiadomość. Wszystko Wam pokażę!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, odbyłam kurs liturgiczny, który upoważnia mnie do wykonywania zdjęć w miejscach sakralnych.

Opinie Sabina Ciesielska Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Sabina Ciesielska Fotografia

Nazwa firmy: Sabina Ciesielska Fotografia
Imię i nazwisko: Sabina Ciesielska
Adres: Kalisz, woj. wielkopolskie
530-282...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 66
Zadzwoń
530-282...
Napisz

Popularne miasta w okolicy