Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Saksofonista na ślub/wesele id:30374

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Saksofonista na ślub/wesele

Ostatnio widziany 09-11-2017
536-208...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-08-2017
Liczba odwiedzin: 146

Oferta

W czasach, kiedy coraz częściej sięgamy po nowoczesność i świeże spojrzenie na wiele aspektów, również ten ważny dzień, jakim jest Państwa Ślub, zyskuje nowe obyczaje.
Sięgając po oprawę saksofonową swojej Uroczystości, bez wątpienia wybierają Państwo wyjątkowe, oryginalne rozwiązanie, które z pewnością na stałe wpisze się w Państwa wspomnienia i zostawi wrażenie na Waszych Gościach.
Zapraszam bardzo serdecznie do kontaktu ze mną, a na pewno wspólnie wybierzemy odpowiednią ofertę, dostosowaną do Państwa potrzeb (możliwość współpracy z pianistą, wokalistką etc.)
Repertuar jak i czas oprawy, ustalamy wspólnie.Istnieje oczywiście możliwość zagrania kompozycji wybranej przez Państwa. Serdecznie zapraszam!
(materiał dźwiękowy prześlę pocztą mailową)

Instrumenty:

  • saksofon

Cennik

Saksofon- Kościół/USC
od 700 do 1500 / występ
W zależności od szczegółów dotyczących Państwa Uroczystości, dostosowałem swoją ofertę w taki sposób, aby przygotować się kilka wariantów sytuacyjnych.
1) Saksofon w kościele- oprawa obejmuje najczęściej kilka utworów, na początku Mszy, w środku i na zakończenie. (repertuar ustalamy wspólnie, bądź też mogą się Państwo zdać na moje doświadczenie)
2) Saksofon + wokalistka- w warstwie muzycznej, sytuacja analogiczna do punktu pierwszego, kilka utworów z towarzyszeniem wokalu. Wokalistka jednocześnie gra na instrumentach klawiszowych, więc jesteśmy samowystarczalni w przypadku, kiedy Państwa organista nie wyrazi chęci współpracy. Możemy również zrealizować oprawę całej Mszy Ślubnej.
3) Saksofon w urzędzie stanu cywilnego z akompaniamentem instrumentu klawiszowego.
4) Saksofon + wokalistka (która gra również na skrzypcach i instrumencie klawiszowym).

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Saksofonista na ślub/wesele
Imię:Rafał Jędruch
Nazwisko:Rafał Jędruch
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia