Saxobeat DeeJay&Saxman

od 1800 do 2500 zł
Leszno, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

OGIEŃ i MOC to nasza specjalność. Jesteśmy bardzo nietypowym duetem, za nami lata doświadczeń estradowych i klubowych, które owocują znajomością prawdziwych klasyków muzyki popularnej wręcz od lat przedwojennych po dzień dzisiejszy. Natomiast nasza otwartość na nowe brzmienia, owocuje znajomością tego co dzisiaj się dzieje na scenie muzycznej.
Dlaczego Dj i saksofonista - odpowiedź jest prosta. Otwartość na różne trendy muzyczne, Oryginalne wykonania utworów (nie covery). Praktycznie nieograniczony dostęp do repertuaru. Natychmiastowa reakcja na nowości i trendy na rynku muzycznym. Do tego wszystkiego brzmienie saksofonu i czasem gitary, daje jeszcze więcej piękna i mocy. To połączenie może zaowocować tylko jednym. Atomową eksplozją pozytywnych wibracji na imprezie. Do każdego rodzaju imprezy podchodzimy z należytą starannością. Czy to wesele, czy osiemnastka, wszędzie odnajdujemy się swobodnie. Może na nas liczyć nie tylko Leszno, ale cała Wielkopolska i Dolny Śląsk.
JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI WYNAJĘCIEM SAKSOFONISTY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY ZBYSZEK

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Przemek - Dr Nemesis
Za konsoletą od lat 80-tych po dzień dzisiejszy. Dj, wodzirej, prezenter, do tego producent muzyczny. Konsoleta to jego środowisko naturalne. Muzycznie osadzony w wielu gatunkach, od klasyki po najnowsze hity z list przebojów Club&Dance; Charts. Absolwent kursów dla DJ-ów i Prezenterów Muzyki. Członek DeeJay Mix Clubu. Rezydent wielu dyskotek w Lesznie i okolicach. Instrumenty muzyczne też nie są mu obce, jego specjalność to przede wszystkim gitara.

Zbyszek- Saxman
Saksofonista, grający (jak same kobiety określają) na najbardziej seksownym instrumencie na świecie. Prywatnie zakochany w Jazz-ie, uwielbia pogrywać w bigbandach. Jego sposób gry dodaje wyjątkowego blasku nawet oryginalnym nagraniom, a utwory stają się bardziej pełne. Jego specjalność to saksofon sopranowy i tenorowy.

Dodaj pierwszą opinię
Imię: tel 1: Przemek i tel 2: Zbyszek 
Adres: Leszno, 64-100, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1582

Wyjątkowe sale weselne w mieście Leszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy