Sala Bankietowa La Perle id:32171

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Andrespol, łódzkie
Data dodania: 15-11-2017
Liczba odwiedzin: 353

Oferta

Dzień ślubu jest jedynym i wyjątkowym wydarzeniem dla każdej Młodej Pary. Sala weselna La Perle została stworzona, by w tym najważniejszym dniu zapewnić Państwu niepowtarzalne przyjęcie weselne. Dla pełnego komfortu naszych gości każdy szczegół uroczystości jest wcześniej ustalany, a my ze swojej strony służymy radą i pomysłem w zakresie wystroju, muzyki i menu.

Państwa Młodych witamy po królewsku. Czerwony dywan prowadzi od pierwszego kroku, wytwornymi schodami, aż do sali balowej na piętrze. Taka sceneria daje nieograniczone możliwości fotografowi do skomponowania niezapomnianej sesji zdjęciowej.

We wnętrzach La Perle panuje nowoczesny wystrój, który wzbogacamy kompozycjami kwiatowymi i dekoracjami stołów w wymarzonej przez Państwa stylistyce. Dopasujemy także kolorystykę i nastrój stosując nowoczesne systemy oświetleniowe.

W klimatyzowanej sali La Perle dysponujemy miejscami dla 150 osób, które mogą bawić się tradycyjnie przy stołach biesiadnych lub przy dowolnie ukształtowanych stołach grupowych np. dwunasto- lub szesnastoosobowych. Dodatkowo urozmaicamy jadłospis kącikiem tematycznym w stylu wiejskim, orientalnym lub śródziemnomorskim. Nasz szef kuchni skomponuje menu dostosowane do Państwa oczekiwań. Oprócz dań gorących oferujemy również zimny bufet w postaci wykwintnych przekąsek, domowe ciasta i drink bar.

W przestronnej części tanecznej doskonałą zabawę zapewnia DJ lub orkiestra. Służymy im profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym będącym wyposażeniem naszej sali. Dodatkową atrakcją dla tańczących jest delikatna mgła lub prószący śnieg sceniczny. Całości dopełnia fantastyczna akustyka.

Młodej Parze oddajemy do dyspozycji kameralny pokój z łazienką, który zapewni chwile wytchnienia w tym pełnym wrażeń dniu. Uroczyste śniadanie podane do łóżka rozpocznie kolejny dzień zabawy na poprawinach, oczywiście w La Perle.

Typ obiektu

 • dom weselny

Standard

 • klimatyzacja
 • parking

Liczba gości

 • max. liczba osób: 150

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.