Sala Bankietowa Venezia id:32370

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łęczyca, łódzkie
Data dodania: 23-11-2017
Liczba odwiedzin: 327

Oferta Sale weselne Łęczyca

ala położona jest na przedmieściach Łęczycy wzdłuż drogi krajowej nr 1 i drogi powiatowej wiodącej w kierunku Aleksandrowa Łódzkiego.

Organizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, chrzty, studniówki, 18-stki, imieniny, rocznice itp. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa każdą uroczystość i stworzyć atmosferę, która pozwoli Państwu w sposób niebywały przeżyć te ważne wydarzenia w Państwa życiu.

Wykonujemy cateringi dla osób prywatnych i firm. Udostępniamy salę na organizacje konferencji, szkoleń, prezentacji oraz imprez integracyjnych. Jesteśmy w stanie zorganizować sprzęt audiowizualny dla Państwa potrzeb.

Wnętrze sali mieści maxymalnie 200osób, sala jest klimatyzowana, przygotowana akustycznie , posiada scenę dla zespołu, wyodrębnione miejsce dla palaczy, szatnię, taras oraz zaplecze kuchenne, które jest profesjonalnie wyposażone, co pozwala na przygotowanie potraw i zaspokojenie Państwa oczekiwań i najbardziej wymyślnych zachcianek. Serwujemy kuchnię staropolską , możecie Państwo zamówić potrawy dla jaroszy.

Posiadamy 18 standardowych miejsc hotelowych. Posiadłość na której znajduje się Sala Bankietowa otoczona ogrodem i parkingiem jest ogrodzona. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo i swobodę podczas uroczystości.

Typ obiektu

 • dom weselny

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród

Atrakcje

 • Dekoracje światłem

Opinie o Sala Bankietowa Venezia Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.