Sala Bankietowa Venezia id:32370

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łęczyca, łódzkie
Data dodania: 23-11-2017
Liczba odwiedzin: 187

Oferta

ala położona jest na przedmieściach Łęczycy wzdłuż drogi krajowej nr 1 i drogi powiatowej wiodącej w kierunku Aleksandrowa Łódzkiego.

Organizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, chrzty, studniówki, 18-stki, imieniny, rocznice itp. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa każdą uroczystość i stworzyć atmosferę, która pozwoli Państwu w sposób niebywały przeżyć te ważne wydarzenia w Państwa życiu.

Wykonujemy cateringi dla osób prywatnych i firm. Udostępniamy salę na organizacje konferencji, szkoleń, prezentacji oraz imprez integracyjnych. Jesteśmy w stanie zorganizować sprzęt audiowizualny dla Państwa potrzeb.

Wnętrze sali mieści maxymalnie 200osób, sala jest klimatyzowana, przygotowana akustycznie , posiada scenę dla zespołu, wyodrębnione miejsce dla palaczy, szatnię, taras oraz zaplecze kuchenne, które jest profesjonalnie wyposażone, co pozwala na przygotowanie potraw i zaspokojenie Państwa oczekiwań i najbardziej wymyślnych zachcianek. Serwujemy kuchnię staropolską , możecie Państwo zamówić potrawy dla jaroszy.

Posiadamy 18 standardowych miejsc hotelowych. Posiadłość na której znajduje się Sala Bankietowa otoczona ogrodem i parkingiem jest ogrodzona. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo i swobodę podczas uroczystości.

Typ obiektu

  • dom weselny

Standard

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród

Atrakcje

  • Dekoracje światłem

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.