Sala Magnacka przy Harlem Club id:19820

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 03-03-2016
Liczba odwiedzin: 546

Oferta

Sala Magnacka przy Harlem Club jest usytuowana w zabytkowym budynku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 11 w spokojnej okolicy Centrum Miasta. Sala bankietowa przeznaczona jest na wesela do 60 osób lub do 80 osób w przypadku połączenia imprezy z salą klubową. Przed obiektem do Państwa dyspozycji jest duży parking zapewniający poczucie bezpieczeństwa oraz duży zabytkowy park – całość ogrodzona co ma ogromne znaczenie w przypadku udziału w imprezie dzieci.
Proponujemy Państwu wynajem naszej Sali Magnackiej na różne okazje.
Organizujemy chrzty, komunie św., wesela, bankiety, spotkania firmowe, szkolenia, wieczorki integracyjne oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.
Nasze menu oparte jest głównie na potrawach kuchni staropolskiej, tradycyjnej i wiejskiej ale jesteśmy otwarci na propozycje naszych gości tak by spełnić ich upodobania.
Państwa Młodych i ich gości powitamy lampką wina musującego oraz staropolskim zwyczajem, chlebem i solą.
Imprezy mogą odbywać się zarówno na Sali bankietowej „Magnacka” lub w sali klubowej, które są ze sobą połączone. Istnieje także możliwość skorzystania z ogródka, który znajduje się bezpośrednio przy budynku.

Oferujemy Państwu kompleksową i serdeczną obsługę oraz pomoc w zaplanowaniu i realizacji zarówno imprez służbowych jak i prywatnych.
Piękna sala i ogród, profesjonalna obsługa oraz znakomite menu to nasze cechy.
Maksymalna liczba gości : 80

Standard

  • parking
  • ogród

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Sala Magnacka przy Harlem Club
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra
Kod:65-001

Nowe ogłoszenia