Zobacz zdjęcia (5)
Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017!, Niechorze - zdjęcie 1
Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017!, Niechorze - zdjęcie 2 Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017!, Niechorze - zdjęcie 3 Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017!, Niechorze - zdjęcie 4 Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017!, Niechorze - zdjęcie 5
1 / 5

Sala na wesele na przepięknym rancho. Wolne terminy na wrzesień 2017! id:26940

Niechorze, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • sala z noclegiem
  • namiot na wesele
  • ośrodek wypoczynkowy

Dodatkowe informacje

  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 120
  • miejsca noclegowe: 120
  • liczba sal: 3

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Rancho-Lędzin to przepięknie usytuowany obiekt o łącznej powierzchni 12.5 ha.

Do dyspozycji gości oddajemy obiekt restauracyjno-szkoleniowy składający się z trzech połączonych ze sobą sal ( z możliwością zamknięcia jednej sali ), toalet i baru, gdzie mogą być przygotowywane drinki dla gości.
Na zewnątrz znajduję się zadaszony taras ze stolikami, wiata ze stołami, grillem oraz wędzarnia, w której przygotowujemy domowe, staropolskie wyroby.
Na terenie ośrodka znajduję się stadnina koni, basen, dwa korty tenisowe, zarybione 2.5 h jezioro z łódkami i rowerami wodnymi, boiska do piłki siatkowej, nożnej, koszykówki. Liczne ogrody i nasadzenia są naszą wizytówką i pozwalają na miłe spędzenie wolnego czasu lub zorganizowania przepięknej sesji zdjęciowej.
Goście mogą zostać ulokowani w domkach, apartamentach oraz pokojach 2-5 osobowych.
Dla pary młodej przygotowany jest apartament z szampanem i śniadaniem do łóżka gratis.
Nasza doświadczona( 4 lata w branży eventowej, weselenej ) kadra dostosuję plan przyjęcia , ustali menu pod Państwa gusta, zorganizuję zabawy według Państwa potrzeb tak aby ten wyjątkowy dzień był niezapomniany.

Możliwość zorganizowania ślubu w najmodniejszym w tym sezonie stylu boho, rustykalnym, glamour. Poprawiny mogą być zorganizowane w środku, pod wiatą z grillem lub nad basenem.

Przepiękna zieleń oraz ogromna powierzchnia pozwalają na zorganizowanie wesela pod namiotami lub samej ceremonii zaślubin na świeżym powietrzu lub sakramentu małżeństwa w przepięknym kościółku, do którego zawieść was może nasza bryczka.

To WY Państwo mówicie nam jakie są wasze oczekiwania i marzenia - my je tylko spełniamy.

liczba odwiedzin: 1776

Popularne miasta w okolicy