Zobacz zdjęcia (5)
Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje, Białystok - zdjęcie 1
Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje, Białystok - zdjęcie 2 Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje, Białystok - zdjęcie 3 Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje, Białystok - zdjęcie 4 Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Sala na wynajem na godziny - komunie, urodziny, chrzciny, integracje id:55115

Białystok, podlaskie

O nas

«« Sala wyłącznie do Twojej dyspozycji:
Rezerwując termin swojego wydarzenia wynajmujesz cały lokal więc organizowane przez Ciebie wydarzenie jest jedynym w tym miejscu, w tym czasie. Ty i Twoi goście spotykacie się wyłącznie w swoim gronie.

«« Lokal przystosowany do różnego rodzaju spotkań:
Sala jest zaprojektowana tak aby łączyła ze sobą przestronność typowej sali okolicznościowej i klimat domowego salonu. Znajdziesz w niej zarówno stoły na przyjęcie ponad 20 osób, stoliki barowe, ale też aneks kuchenny, kącik wyposażony w kanapę z TV, a także drugi TV widoczny z miejsc siedzących przy stołach tak aby można było zorganizować szkolenie i wyświetlić prezentację.

«« Wyposażenie i sprzątanie w cenie:
Podczas wydarzenia masz do dyspozycji zastawę stołową, podstawowe wyposażenie kuchni, TV, głośnik, darmowe WiFi. A co więcej, nie musisz sprzątać po zakończonym wydarzeniu, bo sprzątanie jest w cenie wynajęcia lokalu.

«« Bezpieczeństwo i swoboda:
Lokal rezerwujesz na wybraną przez siebie ilość godzin, a w dniu wydarzenia dostajesz dedykowany Twojemu wydarzeniu kod do drzwi sali. Każdy kod otwiera więc drzwi tylko podczas dedykowanego mu wydarzenia. To Ty decydujesz czy przygotujesz coś do jedzenia w domu, czy zamówisz jedzenie w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Masz pełną kontrolę nad menu, nie potrzebujesz kontaktować się z personelem.

«« Gdzie: Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Białegostoku - ul. Mickiewicza 15A

«« Za ile:
- poniedziałek - czwartek - 130 zł / godzina, aktualnie PROMOCJA - 50%, oszczędzasz 65 zł / godz!
- piątek - niedziela 160 zł / godzina, aktualnie PROMOCJA - 50%, oszczędzasz 80 zł / godz!

«« Co zorganizujesz: spotkania integracyjne, imprezy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, urodziny, imieniny, chrzciny, roczki, jubileusze, stypy, komunie, szkolenia.

Zapraszamy!

liczba odwiedzin: 347

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie