Zobacz zdjęcia (4)
Sala Weselna Camelot, Wałbrzych - zdjęcie 1
Sala Weselna Camelot, Wałbrzych - zdjęcie 2 Sala Weselna Camelot, Wałbrzych - zdjęcie 3 Sala Weselna Camelot, Wałbrzych - zdjęcie 4
1 / 4

Sala Weselna Camelot id:37242

Wałbrzych, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Pewne wydarzenia są niepowtarzalne i dlatego zasługują na niepowtarzalną oprawę.
Wyjątkowe wnętrza Hotelu Camelot są doskonałym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Wybierając nasz hotel w tym szczególnym dniu, mogą być Państwo pewni, iż profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu, zaspokoją Państwa oczekiwania, a indywidualne podejście do każdego Gościa, zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Zadbamy o to, aby czuli się Państwo wyjątkowo nie tylko w dniu ślubu, ale także w całym okresie jego przygotowań. W ramach organizacji przyjęć, oddajemy do Państwa dyspozycji trzy przestronne, niezależne, klimatyzowane sale.
Wesele to nie tylko zabawa i wspaniała atmosfera, to również doskonałe potrawy przygotowane przez równie doskonałą załogę kuchni. Zaproponujemy Wam nasze wyborne menu weselne lub dostosujemy się do Waszych gustów i wspólnie ustalimy zestaw dań.
Aby ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany, oferujemy dla Młodej Pary na noc poślubną komfortowy pokój dla Nowożeńców oraz proponujemy preferencyjne ceny noclegów dla Gości weselnych.

Doskonałym miejscem na upamiętnienie na fotografiach tego wyjątkowego dnia będzie Park Szwedzki znajdujący się bezpośrednio przy Hotelu Camelot.

Opinie (1)

Sala Weselna Camelot id:37242
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2017
Szczawno Zdrój
Data dodania: 31-07-2018

Ocena 5 to w moim odczuciu za mało, obsługa w tym miejscu zasługuje na 6+ !!! Począwszy od kontaktu z właścicielem po kelnerów na przyjęciu, wsztstkim należą się duże brawa. Polecam to miejsce z pełną świadomością!!!

liczba odwiedzin: 3117

Popularne miasta w okolicy