Zobacz zdjęcia (5)
Salon BeMine by Maja Florkiewicz, Warszawa - zdjęcie 1
Salon BeMine by Maja Florkiewicz, Warszawa - zdjęcie 2 Salon BeMine by Maja Florkiewicz, Warszawa - zdjęcie 3 Salon BeMine by Maja Florkiewicz, Warszawa - zdjęcie 4 Salon BeMine by Maja Florkiewicz, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Salon BeMine by Maja Florkiewicz id:32788

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Opowiem Ci moją historię…
Wszystko zaczęło się od salonu sukien ślubnych mojej mamy. Przez 6 lat w rodzinnym biznesie zrozumiałam , że marzę o stworzeniu miejsca jedynego w swoim rodzaju , o intymnej i niezapomnianej atmosferze . Były to lata ciężkiej pracy i zdobywania doświadczenia , podczas których przekonałam się , że największą miarą sukcesu jest uśmiech na Twojej twarzy , który pojawia się w momencie znalezienia tej jedynej kreacji!

Robię to co kocham-przez minione lata , dzięki setkom usatysfakcjonowanych Panien Młodych, przez niezliczone przymiarki , targi ślubne i wystawy , z których czerpię inspiracje , by służyć Ci radą przed Tym Najważniejszym Dniem.

Zwiedziłam wiele lokali , aż znalazłam ten, o bardzo osobistym charakterze. Tutaj wspólnie pośród halek, tiuli, gorsetów i koronek możemy stworzyć dalszy ciąg Twojej Historii.

Bo najważniejsza w tym wszystkim jesteś TY ! Pragnę , abyś w moim salonie poczuła przedsmak Nowej Drogi Swojego Życia !
Jestem pewna , że nasza współpraca zaowocuje pięknym efektem !

Do Zobaczenia!
Maja

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 00-151, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 3324

Popularne miasta w okolicy