Zobacz zdjęcia (5)
Salon Ślubny ADRIA, Siewierz - zdjęcie 1
Salon Ślubny ADRIA, Siewierz - zdjęcie 2 Salon Ślubny ADRIA, Siewierz - zdjęcie 3 Salon Ślubny ADRIA, Siewierz - zdjęcie 4 Salon Ślubny ADRIA, Siewierz - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Ślubny ADRIA id:54645

Siewierz, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Salon Ślubny i Mody Komunijnej ADRIA powstał w 1995r. W swej bogatej ofercie mamy zgodne z najnowszymi trendami fasony sukienek ślubnych oraz komunijnych, a także dodatkiślubne i komunijne.

Działająca przy salonie Pracownia Sukien Ślubnych i Komunijnych realizuje również indywidualne zamówienia. Wyróżnia nas profesjonalizm, najwyższa jakość stosowanych materiałów jak i nastawienie na wymagania klienta.

Gwarantujemy dogodny czas przymiarek, a w przypadku zamówień sukien komunijnych grupowych dojazd do klienta. Ponadto troszczymy się o konkurencyjność naszych cen. Skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że było warto!

Salon ADRIA posiada bogatą ofertę sukienek ślubnych. Nasze klientki mogą wybierać spośród wielu gotowych propozycji. W naszej kolekcji znajdą Państwo suknie zarówno bardzo klasyczne i tradycyjne, jak i niezwykle oryginalne i ekstrawaganckie.

Dla nas najważniejsza jest Panna Młoda i jej marzenia. Dlatego naszym klientkom proponujemy sukienki ślubne szyte na miarę. Dzięki temu to suknia dopasowywana jest do figury i gustu Panny Młodej, a nie odwrotnie. Wykorzystujemy tkaniny najlepszej jakości. W trakcie realizacji zamówienia uwzględniamy wszystkie sugestie klientki, dlatego też z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że nasze sukienki ślubne są odzwierciedleniem marzeń naszych klientek.

Zarówno w trakcie poszczególnych przymiarek gotowych sukni, jak i szycia sukni na miarę, kładziemy nacisk na detale i szczegóły.

Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Nasz salon to gwarancja nie tylko atrakcyjnych cen i doskonałej jakości wykonywanych zamówień, ale także miłej i serdecznej obsługi. Wiemy, że wybór sukienki ślubnej jest trudną decyzją, dlatego też dbamy o to, by chwile spędzone w naszym salonie odbywały się w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Staramy się służyć naszym klientkom profesjonalną radą i pomocą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Siewierz, , 42-470, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 952

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy