Zobacz zdjęcia (5)
Salon Ślubny Duber Bridal Fashion, Zielona Góra - zdjęcie 1
Salon Ślubny Duber Bridal Fashion, Zielona Góra - zdjęcie 2 Salon Ślubny Duber Bridal Fashion, Zielona Góra - zdjęcie 3 Salon Ślubny Duber Bridal Fashion, Zielona Góra - zdjęcie 4 Salon Ślubny Duber Bridal Fashion, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Ślubny Duber Bridal Fashion id:31513

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Pracownia sukien ślubnych Duber została założona w 1976 r. i jest znana ze swoich wysokiej jakości wyrobów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Moda ślubna jest bardzo wymagająca nie tylko ze względu na jej specyficzny charakter oraz szybko zmieniające się trendy, ale także z powodu wagi wydarzenia jakim jest ślub. Nasza firma dokłada starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek i stworzyć dla nich idealną kreację na ten wyjątkowy dzień.

Pomimo tego, że co roku wprowadzamy na rynek kilkadziesiąt modeli seryjnej produkcji, każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny. Nasza praca idzie w kierunku pełnego zadowolenia klientów zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Dokładnie słuchamy potrzeb i życzeń naszych klientek oraz fachowo doradzamy im wybór odpowiedniej kreacji.

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas suknie ślubne wykonywane są wyłącznie z najlepszych gatunkowo tkanin oraz dodatków spełniających najwyższe standardy jakości. Podczas szycia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przekłada się na olśniewający efekt końcowy.

liczba odwiedzin: 3488

Popularne miasta w okolicy