Zdjęcia | Oferta

Salon Ślubny JOANNA zaprasza serdecznie! id:9335

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lubawa, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 12-01-2013
Liczba odwiedzin: 1623

Oferta

Salon Ślubny JOANNA powstał z myślą o wszystkich Pannach Młodych- tych ceniących tradycję, odważnych i nowoczesnych chcących kreować nowe trendy, lubiących styl retro i wszystkich tych, które nie znalazły nigdzie indziej tego, o czym marzą. Nasza firma zapewnia niepowtarzalne kreacje, zaprojektowane według indywidualnych wymagań bądz stylizowane na wzory najlepszych projektantów na świecie. W ofercie posiadamy również bogatą ofertę dodatków, welonów i obuwia.

Każda Panna Młoda znajdzie u nas to, czego nie znalazłaby nigdzie indziej- profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do każdej klientki, terminowe realizacje. Naszym atutem jest również to, że potrafimy dobrać kreację nie tylko dla panny młodej, ale również dla druhny, mam państwa młodych, dzieci niosących obrączki i na wiele innych okazji: bale, studniówki, Sylwestra, I Komunię Świętą czy spotkanie biznesowe, koktajl, przyjęcie.

Nie boimy się najśmielszych projektów, szczycimy się sukcesami w dziedzinie sukien, których szycia inne salony nie chciały się podjąć ze względu na poziom trudności, jesteśmy pionierami, jeśli chodzi o szycie „na odległość” a to wszystko w najniższych cenach na rynku! Możemy zapewnić każdą z Was:

Twoja wymarzona suknia jest u nas!

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • wypożyczalnia

Dane kontaktowe

Salon Ślubny JOANNA zaprasza serdecznie!
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Lubawa
Kod:14-260

Nowe ogłoszenia