Zobacz zdjęcia (5)
Salon Ślubny Livia, Gdańsk - zdjęcie 1
Salon Ślubny Livia, Gdańsk - zdjęcie 2 Salon Ślubny Livia, Gdańsk - zdjęcie 3 Salon Ślubny Livia, Gdańsk - zdjęcie 4 Salon Ślubny Livia, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Ślubny Livia id:35817

Gdańsk, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Wyróżniamy się najbogatszą ofertą sukni ślubnych i dodatków. Z uwagi na niezliczoną ilość modeli, duża część asortymentu nie jest prezentowana na stronie.

Specjalizujemy się w szyciu na miarę, sprzedaży
oraz wypożyczaniu sukien ślubnych i wieczorowych.

Oferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych
marek. Realizujemy także projekty indywidualne.
Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie
ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

​Zawsze służymy miłą i profesjonalną obsługą. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroki asortyment to nasze największe atuty.Spełnianie marzeń to nasza misja!

Opinie (3)

Salon Ślubny Livia id:35817
Średnia ocen: 2,47 / 5 z 3 opinii
2,47
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
Monika Baranowska
Monika Baranowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Wybrane firmy: 10 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stężyca
Data dodania: 05-09-2021

Piekna Suknia.! Znalazłam suknie swoich marzeń ! Dziękjje Bardzo i Polecam.! Najlepszy salon w Trójmieście!

A
Agnieszka
1.40
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Gdynia
Data dodania: 02-09-2022

Panie dały zgodę na przeróbkę sukni, mówiły że nie będzie z tym żadnego problemu. Potem w umowie zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przeróbka – dekolt miał być zrobiony tak jak w innym modelu sukni.
Przy drugiej wizycie przy której kupowałam sukienkę pierwszy zgrzyt – Panie nie chciały naliczyć rabatu, tłumacząc że obowiązuje tylko podczas pierwszej wizyty. Regulamin promocji nie istniał, był tylko w głowie właścicielki. Po rozmowie z właścicielką dostałam rabat, ale znacznie niższy niż wynikałoby to z promocji.
W końcu na pierwszej przymiarce okazało się, że przeróbka nie została wykonana zgodnie z umową. Panie sugerowały, że „zgodnie ze sztuką krawiecką” nie dało się tego zrobić tak jak się umówiłyśmy. Oczywiście w umowie nie było wzmianki o takim odstępstwie, ani nie zostałam o tym w żaden sposób poinformowana. Zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia, bo nie miałam już czasu na zamówienie sukienki w innym salonie.
Ostatecznie Pani krawcowa (bardzo miła i profesjonalna) zgodziła się spróbować wykonać przeróbkę tak jak to było opisane w umowie. Niestety wymuszono na mnie podpisanie, że przeróbka jest wykonywana „na moją odpowiedzialność”.
Efekt finalny zadowalający, ale tylko dzięki Pani krawcowej. Dogadywanie się ze sprzedawczyniami było bardzo trudne, a ich zachowanie bardzo nieprofesjonalne. O wszystko trzeba się wykłócać. Nawet obcięcie trenu to dodatkowy koszt – w innych salonach koszt był zmniejszany ze względu na mniejszą ilość potrzebnego materiału…

A
Asia
1.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Gdańsk
Data dodania: 03-08-2022

Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. Dodatkowo, gorset sukni rozpadł się po godzinie od nałożenia podczas dnia mojego ślubu, pozostawiając rany na ciele! Po złożeniu reklamacji, została ona odrzucona bez wyjaśnienia konkretnej przyczyny.

Do momentu kiedy obsługa salonu czeka na podpisanie umowy i wpłącenie pieniedzy atmosfera jest miła, ale to by było na tyle. Z chwila podpisania umowy czar pryska.

Nikomu nie życze tego co musiałam przejść i nadal przechodzę (jestem obecnie na etapie przekazania sprawy do rzecznika praw konsumenta) przez salon ślubny Livia w Gdańsku. Suknia która kosztowała ponad 5 tysięcy była nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. W salonie nikt nie chiałam mnie suchać czy służyć jakąkolwiek pomocą w rozwiazaniu tej sprawy, czułam się tam jak intruz. Dodatkowo w dniu ślubu gorset sukni sie rozpadł a wystajace wiszbiny wyrządziły rany na moim ciele. W tej sytuacji salon ślubny Livia również nie był skory do pomocy odrzucając reklamacje wadliwego produktu.

Drogie przyszłe panny młode, nie róbcie tego błędu który popełniłam ja, oszczędźcie sobie dodatkowych nerwów przed ślubem i w trakcie ślubu - ten salon jest nie warty waszego czasu i nerwów.

Kontakt

Adres: Gdańsk, ul. Obrońcow Wybrzeża 9, 80-398, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 11:00 - 19:00 Wt: 11:00 - 19:00 Śr: 11:00 - 19:00 Cz: 11:00 - 19:00 Pt: 11:00 - 19:00 Sb: 09:00 - 17:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 4006

Popularne miasta w okolicy