Salon sukien ślubnych "CEZAR" id:16992

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Słupsk, pomorskie
Data dodania: 03-11-2015
Liczba odwiedzin: 263

Oferta

Jeżeli marzysz, aby w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu wyglądać olśniewająco, cenisz sobie wygodę i niepowtarzalność modelu koniecznie odwiedź nasz salon. Jeszcze dziś zadzwoń i umów się na wizytę. Jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta, uważnie wsłuchując się w potrzeby i pragnienia każdej panny młodej.
Oferujemy szeroki wybór (obecnie dostępnych w salonie jest około 100 modeli) gotowych sukien ślubnych różnych rozmiarów i krojów , a te którymi w danej chwili nie dysponujemy jesteśmy w stanie sprowadzić lub uszyć na zamówienie. Inspiracją do projektowania naszych modeli są stroje z dawnych epok oraz trendy mody lansowane przez wielkich projektantów. Suknie wykonujemy z najlepszych materiałów, takich jak satyny, atłasy, tafty, jedwabie, szyfony, muśliny, czy miękkie szantungi. Dodajemy do nich krynoliny, fiszbiny, koronki i hafty sprowadzane z różnych stron świata. Dopełnieniem ich piękna są ręcznie naszywane, niepowtarzalne motywy z mieniących kryształów najwyższej jakości, pereł i cekinów. Jako uzupełnienie sukien oferujemy welony, fascynatory, stroiki i rękawiczki.
Suknie ślubne projektowane w naszym salonie są szyte w pojedynczych egzemplarzach, co zapewnia niepowtarzalność modelu. Współpracujemy również z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami.

Zapraszamy do salonu w Słupsku przy ul. Tuwima 22, aby na miejscu ocenić proponowane przez nas modele.

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach

od 10:00 do 17:00

lub po wcześniejszym umówieniu, w innym dogodnym dla Państwa terminie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon sukien ślubnych "CEZAR"
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Słupsk
Kod:76-200

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.