Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych Estera, Białystok - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych Estera, Białystok - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych Estera, Białystok - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych Estera, Białystok - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych Estera, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych Estera id:35245

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 34-52
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Salon ślubny „Estera” to niepowtarzalne miejsce w Białymstoku w którym bez pośpiechu przymierzysz wiele przepięknych kreacji dla panny młodej. Potrafimy sprawić, że w tym szczególnym dniu jakim jest Dzień Ślubu, spełnią się Wasze marzenia. Nasze suknie są wykonane z najwyższej jakości tkanin, koronek, według najnowszych trendów mody.Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas suknie ślubne idealnie podkreślały piękno przyszłej Panny Młodej oraz wzniosłość tego szczególnego Dnia.

Oferujemy szeroki wachlarz modeli od klasyki po ekstrawaganckie i zmysłowe modele.Tworzeniem wyjątkowych kreacji ślubnych zajmują się młode i zdolne projektantki, które inspirując się najnowszymi trendami w modzie ślubnej , tworzą unikatowe kolekcje by każda z Pań mogła poczuć się zjawiskowo.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowni krawiecko –plastycznej „Estera” , jesteśmy w stanie spełnić marzenia każdej przyszłej Panny Młodej. Pragniemy umożliwić zakup kreacji w pełni zgodny z indywidualnymi preferencjami, dlatego też udostępniane przez nas suknie ślubne oraz niebanalne dodatki charakteryzują się doskonałą jakością i atrakcyjnym wzornictwem. Nie zapominamy także o wygodzie i komforcie każdej z klientek . Pragniemy by każda przyszła Panna Młoda czuła się wyjątkowo na każdym etapie przygotowań do najważniejszego dnia w życiu, czyli ślubu i wesela.

liczba odwiedzin: 1928

Popularne miasta w okolicy