Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych LaMarieS, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych LaMarieS, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych LaMarieS, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych LaMarieS, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych LaMarieS, Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych LaMarieS id:31810

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

La Marie S. to znane w Gorzowie suknie ślubne. To salon, wypożyczalnia, komis – czyli wszystkie opcje poszukiwane przez panny młode. To najpiękniejsze suknie ślubne w Gorzowie – w każdym stylu, z różnorodnych materiałów, w atrakcyjnych cenach.

Sprzedażą i wypożyczaniem oryginalnych sukien ślubnych w Gorzowie Wielkopolskim zajmujemy się od 2008 roku. Nasz salon La Marie S. cieszy się ogromną popularnością wśród panien młodych, które szukają niepowtarzalnych wzorów. A to dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie atrakcyjnej oferty i zapewnianie naszym klientkom przyjaznej atmosfery, dzięki której wybór tej jedynej kreacji przebiega spokojnie i radośnie.

Oferujemy suknie ślubne cenionych producentów z całego świata. W każdym sezonie wybieramy tych, których kolekcje wyróżniają się najpiękniejszym wzornictwem i najlepszym wykonaniem. Zapewniamy wykonanie sukni dopasowanej nie tylko do figury klientki, ale też do jej wyobrażeń o idealnej sukience, w której przyrzecze i odbierze przyrzeczenie miłości i otworzy nowy, szczęśliwy rozdział w swoim życiu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gorzów Wielkopolski, , 66-400, woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2287

Popularne miasta w okolicy