Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych marta-Art-mode, Lublin - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych marta-Art-mode, Lublin - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych marta-Art-mode, Lublin - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych marta-Art-mode, Lublin - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych marta-Art-mode, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych marta-Art-mode id:30892

Lublin, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę

Zaprojektuję dla Ciebie wymarzoną suknię ślubną
To zrozumiałe, że właśnie tego dnia chcesz się czuć jak najbardziej wyjątkowo, dlatego szukasz salonu sukien ślubnych, który zaprojektuje kreację specjalnie na Twoje życzenie – taką suknię ślubną, w której będziesz mogła czuć się swobodnie przy jednoczesnym poczuciu piękna i wyjątkowości, jakie da Ci ten projekt. Skorzystaj z wyjątkowej oferty projektowania sukien ślubnych na zamówienie w Lublinie.
Pokaż mi swój projekt, a ja wykonam dla Ciebie wymarzoną suknię ślubną szytą na miarę
Jeśli jesteś prawdziwą indywidualistką i stawiasz na prawdziwą oryginalność, to zapewne nie raz rysowałaś w myślach projekt swojej wymarzonej sukni ślubnej. W moim salonie zrealizujesz swoje marzenia.

Wybierzmy razem welon, podwiązki i ozdoby do włosów – idealnie dopasowanych do Twojej sukni ślubnej.
Chociaż moją główną pasją jest projektowanie sukien ślubnych, to w moim salonie traktuję swoich gości kompleksowo, tak, aby zadbać o każdy szczegół ubioru panny młodej – począwszy od podwiązki, poprzez ozdoby do włosów, aż po welon. Ostatecznie będziesz miała pewność, że w tym pięknym dniu wszystko będzie do siebie idealnie pasować, a dzięki doborowi dodatków Twoja suknia ślubna zyska jeszcze bardziej na wyjątkowości.

liczba odwiedzin: 2420

Popularne miasta w okolicy