Salon sukien ślubnych Młoda Para id:35781

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Salon sukien ślubnych Młoda Para

Nowy użytkownik
Umów spotkanie
(94) 342...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Koszalin, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 16-05-2018
Liczba odwiedzin: 191

Oferta Salon sukien ślubnych Koszalin

erdecznie witamy na stronie salonu sukien ślubnych Młoda Para. Firma nasza istnieje na rynku już 30-lat. Ubierałyśmy nie jedno pokolenie panien młodych. Jest nam niezmiernie miło, że zdecydowała się Pani nas odwiedzić. Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja naszych klientek z dokonanego wyboru.Suknie ślubne dostępne w naszym salonie to wyselekcjonowane, jedyne w swoim rodzaju wzory najlepszych polskich i europejskich marek. Wysoka jakość sukien gwarantuje, iz w ten szczególny dzień poczuje się Pani jeszcze bardziej wyjątkowa.

Prowadzimy również sprzedaż sukien w rozmiarze XXL.

Panna Młoda, która zakupi u nas suknie ślubną, może po ślubie wstawić ja do komisu, który znajduje się w naszym salonie. Wszelkiego rodzaju przeróbki i poprawki są gratis. Firma nasza od lat prowadzi renowacje i pranie sukien ślubnych. Pranie sukni ślubnej kosztuje (od 120zł do 150zł) nasze klientki mają rabat cena kształtuje się (od 100zł do 120zł).

W naszej ofercie jest również wypożyczalnia sukien ślubnych. Nową suknie wypożyczamy za 50%ceny bez pobierania kaucji. Posiadamy również suknie do wypożyczenia od 300zł do 500zł, w tej cenie przeróbka i pranie jest gratis.W salonie można kupić suknie na miarę, czas oczekiwania od 1-go do 7 miesięcy. Przy zamówieniu zadatek wynosi 50% wartości,resztę klient dopłaca przy odbiorze.

Zachęcamy Panie do bezpłatnego zorganizowania sesji zdjęciowej. Miła i profesjonalna obsługa pomoże przy doborze sukni oraz doradzi w sprawach związanych ze ślubem. Z radością powitamy Panią w naszych progach!

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: dowolna do xxl
 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie o Salon sukien ślubnych Młoda Para Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Salon sukien ślubnych Młoda Para
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Koszalin
Kod:75-501
Adres:ul. Piłsudskiego 21A

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.