Zobacz zdjęcia (4)
Samochód do ślubu, auto na wesele. Honda Accord VIII Aero, *Biała* Per, Lublin - zdjęcie 1
Samochód do ślubu, auto na wesele. Honda Accord VIII Aero, *Biała* Per, Lublin - zdjęcie 2 Samochód do ślubu, auto na wesele. Honda Accord VIII Aero, *Biała* Per, Lublin - zdjęcie 3 Samochód do ślubu, auto na wesele. Honda Accord VIII Aero, *Biała* Per, Lublin - zdjęcie 4
1 / 4

Samochód do ślubu, auto na wesele. Honda Accord VIII Aero, *Biała* Per id:35539

Lublin, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Honda
  • Kolor: biały

Witam serdecznie.
Mam do zaoferowania wynajem samochodu do ślubu Honda Accord VIII generacji wraz z kierowcą.

Auto jest w pełnym pakiecie Aero, niezwykle rzadko spotykanym na naszych drogach oraz w kolorze białej perły. Pojazd został pokryty powłoką ceramiczną, co zapewnia wyjątkowy blask w słońcu oraz znacznie mniejsze zabrudzenia w razie trafienia deszczowej pogody.
Samochód jest w najwyższej opcji wyposażenia Executive, znajduje się na 19 calowych felgach, posiada m.in. dwustrefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę, oraz szyberdach. Auto jest pięcioosobowe.

Oferta obejmuje:
1. Przejazd do florystki w celu udekorowania pojazdu według uznania Państwa Młodych.
2. Przejazd do Pana Młodego.
3. Przejazd od Pana Młodego do Panny Młodej.
4. Przejazd do Kościoła / Urzędu Stanu Cywilnego.
5. Przejazd na salę weselną.

Ze swojej strony jako kierowca zapewniam punktualność, wysoką kulturę osobistą, bezpieczeństwo przejazdu oraz pełną współpracę i zaangażowanie w tym ważnym dla Was dniu.

Cena za cała usługę w zależności od lokalizacji w przedziale 450-600 zł. Oferta obejmuje całe województwo lubelskie, jednak istnieje również opcja dalszych wyjazdów. Możliwość obejrzenia auta na terenie Lublina lub w powiecie radzyńskim.

Oferuję również przejazdy z okazji innych okoliczności, jak np. spotkania biznesowe, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. W zależności od okoliczności cena jest do ustalenia.

Pozdrawiam serdecznie.

liczba odwiedzin: 3214

Popularne miasta w okolicy