Zdjęcia | Oferta

Samochód do ślubu *BIAŁY* Passat CC R-LINE !!! id:22752

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 07-09-2016
Liczba odwiedzin: 676

Oferta

CENA OD 400zł!!!
AUTO CZYSTE POMIMO WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH.

Oferujemy Państwu wynajęcie samochodu do oprawy uroczystości ślubnej, przyjęcia weselnego, oraz innych uroczystości okolicznościowych.

Oferta dotyczy samochodu VOLKSWAGEN PASSAT CC R-line, w kolorze śnieżnobiałym. Obszerne wnętrze oraz pokaźny bagażnik prezentowanego auta z łatwością pomieści pasażerów oraz ich bagaże, zawieszenie z możliwością elektronicznej regulacji zapewni odpowiedni komfort, a dopracowana kabina, wyposażona w system klimatyzacji także dla pasażerów tylnej kanapy uprzyjemnią każdą podróż.

Zaawansowany system nagłośnienia i możliwość przygotowania dowolnej muzyki na życzenie Klienta pozwoli odprężyć się pasażerom.

W ofercie posiadamy równie piękny i wygodny samochód AUDI A4 AVANT S-line, w kolorze śnieżnobiałym.

W zależności od życzeń Klienta, samochód może wystąpić w przybraniu lub bez. Istnieje możliwość dowolnego przystrojenia auta zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Samochody są w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Gwarantujemy podstawienie idealnie czystego auta, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Ceny za wynajęcie zaczynają się od 400zł, ostateczna kwota jest ustalana indywidualnie na podstawie wymagań konkretnego Klienta na etapie rezerwacji terminu.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i Państwa zadowolenie z wykonywanych usług.Rodzaj:

  • Marka: Volkswagen
  • Kolor: biały

Dane kontaktowe

Samochód do ślubu *BIAŁY* Passat CC R-LINE !!!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia