Savicki (online) Sklep Jubilerski id:12237

Kontakt

Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 14-04-2014
Liczba odwiedzin: 1729

Oferta

Uchwycić piękno najwspanialszych chwil. Zatrzymać czas. Przenieść to, co ulotne w nowy wymiar, tworząc coś równie idealnego i cudownego w swojej formie - ponadczasową doskonałość. Tym właśnie zajmujemy się już od blisko 40 lat, tworząc dla Państwa wyjątkową biżuterię marki SAVICKI. To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki. Pracują dla nas najlepsi fachowcy, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tę subtelną różnicę dostrzeże każdy, kto ceni najwyższą jakość i szlachetną, nieskazitelnie piękną formę.

Od lat jesteśmy z Państwem w magicznych i niepowtarzalnych chwilach Waszego życia. Zaręczyny, ślub, chrzciny, pierwsza komunia - dzięki biżuterii SAVICKI te i inne, cudowne chwile jeszcze mocniej zapiszą się w Państwa pamięci. Na tym opiera się właśnie tradycja marki SAVICKI. Wśród naszych wzorów znajdą Państwo te, które Was zachwycą i zauroczą, ale przede wszystkim będą Wam bliskie. Od pierwszego szkicu po ostateczną formę nasza biżuteria jest wyrazem doskonałości.

Najwyższa Jakość

Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 0.3 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 0.3 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

Gwarancja Wieczysta

Piękno jest wieczne, dlatego zasługuje na wieczystą gwarancję. Marka SAVICKI daje nie tylko satysfakcję, ale również pewność najlepszego i bezpiecznego zakupu. Wszystkie nasze wyroby ze złota, srebra platyny oraz tytanu są objęte Gwarancją Wieczystą na diamenty. Zapraszamy do zapoznania się z jej warunkami.

Certyfikat Jakości

Wszystkie produkty SAVICKI posiadają oryginalny Certyfikat Jakości, wystawiany bezpośrednio przez naszą firmę. W certyfikacie znajduje się oznaczenie wagi i próby oraz opis wyrobu. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz duże ułatwienie przy zakupie prezentu. Certyfikat zastępuje metkę z ceną i daje świadectwo najwyższej jakości naszej biżuterii. Więcej o Certyfikacie Jakości.

Bezpłatna wysyłka

Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Jednym z kroków, jakie poczyniliśmy w tym kierunku, jest wprowadzenie bezpłatnej dostawy kurierem na terenie całej Polski. Obecnie za dostawę produktów z naszego sklepu odpowiada UPS Polska. Zobacz więcej informacji na temat dostawy.

30 dni na zwrot produktu

Doskonale wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dlatego dajemy Państwu aż 30 dni na spokojne zapoznanie się z zakupionym u nas towarem. To czas wolny od ryzyka nietrafnego zakupu. 30 dni to zarazem jeden z najdłuższych terminów na zwrot produktu wśród polskich sklepów jubilerskich. W tym czasie można na przykład zadecydować o innym rozmiarze pierścionka, gdyby nie został odpowiednio dobrany lub o wyborze innego kamienia szlachetnego. Więcej na temat zwrotów.

Jak pakujemy produkty?

Każdy zamówiony u nas produkt jest bezpłatnie pakowany w eleganckie opakowanie. Naszą propozycję opakowań wraz ze zdjęciami można zobaczyć w dziale "Jak pakujemy biżuterię?".

Zakupy na raty

Dzięki szybkim płatnościom on-line obsługiwanym w naszym sklepie przez firmę Dotpay S.A., wprowadziliśmy możliwość zakupów na raty w systemie Raty z Alior Bankiem. Korzystając z dogodnego planu finansowego, nie muszą Państwo teraz jednorazowo wydawać większej kwoty na zakup swojej wymarzonej biżuterii przy ograniczonym budżecie. Sprzedażą ratalną objęte są zarówno wszystkie wyroby detaliczne, jak i diamenty oraz złoto inwestycyjne.

Specjalizacja:

  • grawerowanie
  • obrączki ślubne
  • pierścionki zaręczynowe
  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

  • bransoletki
  • kolczyki
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • spinki do mankietów
  • sygnety
  • zegarki

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Savicki (online) Sklep Jubilerski
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-115

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia