Savicki (online) Sklep Jubilerski id:12237

Oferta
Dodaj do plannera

SAVICKI
Obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe ze złota, platyny i tytanu.
Stwórzcie własny niepowtarzalny projekt- my go wykonamy.
Zamów online lub odwiedź jeden z naszych salonów.

Dlaczego SAVICKI?

Biżuteria i potrzeba upiększania nią ciała ludzkiego posiada długą tradycję. Pierwsze wyroby biżuteryjne pojawiły się blisko 6 tysięcy lat temu, ale prawdziwą popularność biżuteria zdobyła dopiero w wieku XVII. Właśnie wtedy rozwinęło się złotnictwo i zaczęło przybywać specjalistów trudniących się tworzeniem takich ozdób. Dziś na polskim rynku działa bardzo wiele sklepów, zajmujących się produkowaniem i sprzedażą produktów złotniczych. Czym na ich tle wyróżnia się firma jubilerska SAVICKI?

Wieloletnia Tradycja

Firma jubilerska SAVICKI została założona w 1976 roku. Już blisko 40 lat towarzyszymy naszym Klientom w najważniejszych chwilach ich życia. Jest to dla nas nieprzerwany proces zdobywania doświadczeń i ciągłych zmian na lepsze. Ich aktualnym owocem jest stworzenie jubilerskiego sklepu internetowego z jedną z najbogatszych ofert biżuterii w Polsce, w którym mamy teraz przyjemność Państwa powitać.

Najwyższa Jakość

Do produkcji biżuterii nasi jubilerzy używają zawsze takiej ilości kruszcu, jaka zapewni długowieczność oraz najwyższą jakość wyrobu. W wielu sklepach jubilerskich można spotkać się z pierścionkami, obrączkami ślubnymi, bransoletkami i innymi wyrobami, przy produkcji których użyto niewielkiej ilości surowca, dla uzyskania niższej ceny, kosztem jakości. Często pomijana jest informacja o faktycznej wadze wyrobu. Taka biżuteria jest podatna na zniekształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia w przyszłości. W ofercie marki SAVICKI znajdą Państwo wyłącznie biżuterię z wyraźnie oznaczoną wagą, a jakość każdego produktu potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem.

Wszystkie produkty z diamentami posiadają dodatkowo certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości. W przypadku kamieni o masie powyżej 0.3 ct są to certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA). Diamenty o masie mniejszej niż 0.3 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez firmę SAVICKI, na podstawie oceny naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

Gwarancja Wieczysta

Piękno jest wieczne, dlatego zasługuje na wieczystą gwarancję. Marka SAVICKI daje nie tylko satysfakcję, ale również pewność najlepszego i bezpiecznego zakupu. Wszystkie nasze wyroby ze złota, srebra platyny oraz tytanu są objęte Gwarancją Wieczystą na diamenty. Zapraszamy do zapoznania się z jej warunkami.

Certyfikat Jakości

Wszystkie produkty SAVICKI posiadają oryginalny Certyfikat Jakości, wystawiany bezpośrednio przez naszą firmę. W certyfikacie znajduje się oznaczenie wagi i próby oraz opis wyrobu. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa oraz duże ułatwienie przy zakupie prezentu. Certyfikat zastępuje metkę z ceną i daje świadectwo najwyższej jakości naszej biżuterii. Więcej o Certyfikacie Jakości.

Bezpłatna wysyłka

Pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Jednym z kroków, jakie poczyniliśmy w tym kierunku, jest wprowadzenie bezpłatnej dostawy kurierem na terenie całej Polski. Obecnie za dostawę produktów z naszego sklepu odpowiada UPS Polska. Zobacz więcej informacji na temat dostawy.

30 dni na zwrot produktu

Doskonale wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dlatego dajemy Państwu aż 30 dni na spokojne zapoznanie się z zakupionym u nas towarem. To czas wolny od ryzyka nietrafnego zakupu. 30 dni to zarazem jeden z najdłuższych terminów na zwrot produktu wśród polskich sklepów jubilerskich. W tym czasie można na przykład zadecydować o innym rozmiarze pierścionka, gdyby nie został odpowiednio dobrany lub o wyborze innego kamienia szlachetnego. Więcej na temat zwrotów.

Jak pakujemy produkty?

Każdy zamówiony u nas produkt jest bezpłatnie pakowany w eleganckie opakowanie. Naszą propozycję opakowań wraz ze zdjęciami można zobaczyć w dziale "Jak pakujemy biżuterię?".

Zakupy na raty

Dzięki szybkim płatnościom on-line obsługiwanym w naszym sklepie przez firmę Dotpay S.A., wprowadziliśmy możliwość zakupów na raty w systemie Raty z Alior Bankiem. Korzystając z dogodnego planu finansowego, nie muszą Państwo teraz jednorazowo wydawać większej kwoty na zakup swojej wymarzonej biżuterii przy ograniczonym budżecie. Sprzedażą ratalną objęte są zarówno wszystkie wyroby detaliczne, jak i diamenty oraz złoto inwestycyjne. Poznaj szczegóły zakupów ratalnych w naszym sklepie.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • grawerowanie
  • obrączki ślubne
  • pierścionki zaręczynowe
  • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

  • bransoletki
  • kolczyki
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • spinki do mankietów
  • sygnety
  • zegarki

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Savicki (online) Sklep Jubilerski
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-115
Data dodania: 14-04-2014
Liczba odwiedzin: 1543

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia