Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

SCARLET FILM - wideofilmowanie ślubów i wesel - atrakcyjna cena id:33432

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
SCARLET FILM - wideofilmowanie ślubów i wesel - atrakcyjna cena

Konrad Ostatnio widziany 21-02-2018
664-923...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Data dodania: 23-01-2018
Liczba odwiedzin: 154

Oferta

SCARLET FILM

Zapraszamy Państwa na naszą stronę, gdzie możecie obejrzeć nasze przykładowe filmy.

Jesteśmy zespołem oferującym usługi wideofilmowania na terenie Olsztyna i całego województwa warmińsko-mazurskiego. Uwiecznianie pięknych chwil i tworzenie niepowtarzalnych produkcji to nasza pasja, dlatego też do każdego filmu podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem i kreatywnością. Każdy ślub i każde wesele to przede wszystkim niepowtarzalne chwile radości i wzruszenia. Cudowne emocje, które nawet po latach mogą wywołać uśmiech na twarzy. My te chwile pragniemy upamiętnić w naszych nagraniach w taki sposób, abyście z przyjemnością mogli do nich wracać w przyszłości.

Oferta standardowa - 1200 zł - Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele/USC wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00. Pełny film w formie reportażu (60-150 minut) oraz teledysk z wybraną muzyką zawierający w sobie najciekawsze momenty z całego wydarzenia (3-5 minut) udostępnione na ustalonym nośniku.

Film + Foto - 2000 zł - Wzbogacenie standardowej oferty o usługę fotograficzną. Obok kamerzysty będzie działał doświadczony fotograf, w związku z czym razem z reportażem filmowym otrzymają państwo również pełny reportaż fotograficzny wydarzenia obejmujący 400-500 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej.

W naszych filmach stosujemy dynamiczne ujęcia, zwracamy uwagę na trudne do uchwycenia szczegóły i razem wszystko komponujemy w niebanalną całość z odpowiednio dobraną muzyką. Posiadamy swoją wizję reportażu, ale zawsze jesteśmy otwarci na wasze uwagi i propozycje na dowolnym etapie tworzenia filmu. Znamy się na swojej pracy i wiemy, co powinno zostać zarejestrowane, aby gotowy film w pełni zgadzał się z waszymi oczekiwaniami. Staramy się działać dyskretnie i nie wnikamy w przebieg uroczystości świadomi tego, że nasz film ma przede wszystkim upamiętnić wasz wielki dzień w swym naturalnym kształcie.

Nasz zespół składa się z młodych ludzi o wykształceniu z zakresu fotografii i filmu pobieranym m.in. w łódzkiej Szkole Filmowej. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt marki Sony i Panasonic, co umożliwia nam realizację filmów w jakości FULL HD i 4K, jak również nowoczesne systemy stabilizacji obrazu oferujące doskonałą jakość ujęć w każdych warunkach. Dodatkowo dysponujemy też profesjonalnym rejestratorem audio HD umożliwiającym oddzielne nagrywanie czystego dzwięku szczególnie ważnego podczas ceremonii ślubu.

W ramach standardowej oferty otrzymują państwo pełny film w formie reportażu (60-150 minut) oraz teledysk z wybraną muzyką zawierający w sobie najciekawsze momenty z całego wydarzenia (3-5 minut). Teledysk lub gotowy film, zgodnie z życzeniem, możemy udostępnić na wybranym serwisie filmowym (Youtube, Vimeo itp.) do obejrzenia dla waszych gości lub innych zainteresowanych.

Gotowy materiał w jakości Full HD przekazujemy państwu na 2 płytach DVD lub 1 płycie BLURAY z okolicznościowym nadrukiem i w eleganckich pudełkach w terminie do 30 dni od daty uroczystości. Istnieje również możliwość przeniesienia gotowego materiału na dostarczony przez państwa dysk zewnętrzny lub pendrive.

Wstępne założenia filmu oraz szczegóły naszej pracy w dniu ślubu zawsze ustalamy z Parą Młodą przed podpisaniem umowy. Poważnie traktujemy naszą pracę i trzymamy się zasad zawartej umowy, dlatego też mogą być państwo spokojni, że materiał przygotowany przez nas w pełni zadowoli państwa oczekiwania.

Nasz sprzęt filmowy
Kamera cyfrowa Sony PXW-Z150;
Kamera cyfrowa Sony Sony HVR-Z7
Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC-G6;
Aparat cyfrowy Panasonic Lumix GH5
Rejestator audio ZOOM H4n;
Stabilizator Glidecam HD-4000;
Statyw Libec System LX7;
Zestaw lamp diodowych LED;
Bezprzewodowe mikrofony Sennheiser;
Profesjonalne oprogramowanie do obróbki i montażu EDIUS.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Oferta standardowa
od 1200 do 2000 / film
Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa. Filmowanie uroczystości w kościele/USC wraz z życzeniami. Filmowanie zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 01:00. Pełny film w formie reportażu (60-150 minut) oraz teledysk z wybraną muzyką zawierający w sobie najciekawsze momenty z całego wydarzenia (3-5 minut) udostępnione na ustalonym nośniku.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:SCARLET FILM
Imię:Konrad
Nazwisko:Ziarek
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Godziny pracy

Pn:10:00 - 22:00
Wt:10:00 - 22:00
Śr:10:00 - 22:00
Cz:10:00 - 22:00
Pt:10:00 - 22:00
Sb:10:00 - 22:00
Nd:10:00 - 22:00

Nowe ogłoszenia