Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Sebastian Skopek Fotograf id:21844

Kontakt

Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 29-06-2016
Liczba odwiedzin: 185

Oferta

Żonaty optymista, fan Boba Marleya, książek Zafona i trylogii „Powrotu do przyszłości”. Koneser pizzy z rukolą i dobrego piwa regionalnego. Niedoszły piłkarz, siatkarz i sztangista. Nadal czynny sportowiec, ale już bez aspiracji profesjonalisty. To tak w skrócie na temat moich przebytych 25 lat życia.

Zacząłem fotografować z przypadku, potem z zamiłowania, a obecnie zawodowo. Nie fotografowałem od dziecka, a mimo to świetnie czuję się z aparatem w ręku. Moim corocznym postanowieniem noworocznym jest, żeby jeszcze rzadziej odrywać oko od wizjera lustrzanki. Kolejne śluby i wesela pozwalają mi dotrzymać tej obietnicy.

Wybrałem śluby, bo… uwielbiam wesela! A nie ma dobrego wesela bez pięknego ślubu. Nie ma też pięknego ślubu bez chaotycznych przygotowań, gdzie każdy biega w poszukiwaniu pantofli, krawatów czy spinek. Nie ma drugiego takiego dnia jak ślub dwojga zakochanych ludzi gotowych spędzić ze sobą najpiękniejsze momenty życia. I zwyczajnie lubię odnajdywać się w tym całym galimatiasie wzruszenia, śmiechu, przyśpiewek i zabaw. Nie mogę doczekać się kolejnego zlecenia, podobnie jak Wy ze zniecierpliwieniem oczekujecie Waszego dnia.

Napiszcie do mnie, a opowiem Waszą historię, jak nikt inny!

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Sebastian Skopek Fotograf
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Kod:10-242

Nowe ogłoszenia