Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (39)
Zobacz zdjęcia (39)
Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 1
Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 1 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 2 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 3 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 4 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 5 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 6 Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 7
Shine Wedding Agency, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 39

Shine Wedding Agency id:44008

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
605-361...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Marta Koncewoj. Całe moje życie wypełnione jest tańcem - konkretnie baletem. Taneczną przygodę zaczęłam jako mała dziewczynka. Stopniowo przerodziła się ona w wielką pasję... i oto mam już za sobą 20 lat kariery zawodowej. Od 15 lat jestem pierwszą solistką w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.

W międzyczasie zaczęłam projektować kostiumy do baletów, a także oper, i w tej dziedzinie mam również całkiem spory dorobek.

Jak zapewne większość z Was wie, kariera ballerin nie trwa długo, dlatego - gdy się kończy - trzeba znaleźć nową pasję i zawód, najlepiej taki, który będzie cieszył przez wiele lat.

W zeszłym roku organizowaliśmy z mężem (wtedy jeszcze narzeczonym) własny ślub i wesele. To doświadczenie sprawiło mi ogromną przyjemność. Pomyślałam sobie, jak bardzo przypomina mi to tworzenie spektaklu: identyczne zamieszanie, zaskakujące sytuacje, dekoracje, kwiaty, nawet trema jest podobna ;). W końcu każdy z nas chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wyglądało po prostu pięknie!

I tak oto zrodził się pomysł, aby zająć sie organizacją ślubów!

Ukończyłam kurs na konsultanta ślubnego i otrzymałam Certyfikat Akademii Wytwórni Ślubów, Wedding Planner Expert. Jest to szkolenie rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Całe życie spędziłam w świecie bajek i pięknych historii miłosnych, dzięki czemu mam głowę pełną pomysłów :)

Shine Wedding Agency - film 1 Shine Wedding Agency - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Shine Wedding Agency

Oferta indywidualna

Każda oferta wyceniana jest indywidualnie na podstawie czasochłonności zadań zleconych konsultantowi.
Nie pobieram prowizji od podwykonawców.
Każdy wynegocjowany rabat zwracam Parze Młodej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy bardzo młodą agencją , a dzięki temu jesteśmy pełni zapału i co najważniejsze nie popadliśmy w rutynę. Jesteśmy również bardzo kreatywni, ponieważ całe życie spędziliśmy w teatrze. Znamy mnóstwo ciekawych ludzi, zarówno artystów jak i fryzjerów, projektantów, fotografów ..., dzięki czemu możemy sprawić, że Wasze wesele będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Na początku proponujemy spotkanie (lub rozmowę telefoniczną, jeśli para nie mieszka w Polsce), które oczywiście jest bezpłatne i niezobowiązujące. Poznajemy się, wy opowiadacie o tym jakie są Wasze wyobrażenia odnośnie ślubu. Następnie na podstawie rozmowy, tworzymy ofertę, w której określamy zakres naszych obowiązków i pełną kwotę za wykonanie usługi. Jeżeli zdecydujecie się na korzystanie z naszych usług, podpisujemy umowę.
Następnie... zaczynamy spełniać Wasze marzenia!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Zgłaszają się do nas pary głównie międzynarodowe, lub które nie mieszkają w Polsce i nie są w stanie zająć się organizacją ślubu. Bardzo ważne jest dla nich to, że mówimy w obcych językach takich jak angielski i rosyjski.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim pary, które cenią sobie swój czas prywatny i które chcą uniknąć stresu związanego z przygotowaniami jak i stresu w samym dniu ślubu. Dzięki nam Wy podejmujecie tylko decyzje co do przedstawionych Wam ofert. My negocjujemy ceny u podwykonawców dla Was. Panujemy nad budżetem i pilnujemy terminów płatności. Sami nie pobieramy prowizji. Jesteśmy dla Was każdego dnia i o każdej porze, aż do samego końca, pilnując, aby wszystko przebiegało i wyglądało tak, jak sobie wymarzyliście

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Generalnie im wcześniej się zgłosi do nas para tym lepiej. Mamy wtedy dużo większy wybór jeśli chodzi podwykonawców. Lepiej się poznamy. Jednak, jeśli w czasu przygotowań stwierdzicie, że potrzebujecie naszej pomocy, to śmiało się kontaktujcie , spróbujemy pomóc na pewno

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Oczywiście, że nie. Nasze śluby są skrojone na miarę, co oznacza, że dostosujemy podwykonawców do budżetu. Również poinformujemy Was jeśli Wasze wymagania będą zbyt wysokie w stosunku do posiadanego budżetu

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim pracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, z którymi jesteśmy w stanie negocjować najlepsze warunki. Każdy rabat, który wynegocjujemy zwracamy Parze Młodej, ponieważ my sami nie pobieramy prowizji od podwykonawców

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Przede wszystkim kontakt z młodymi, ale również pracę twórczą, emocje i zadowolenie, które nas ogarnia gdy widzimy Wasze zadowolone buzie

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną Wytwórni Ślubów, Wedding Planner Exper. Kurs polecany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Z przyjemnością zorganizujemy Wasze wesele w plenerze

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

W dniu ślubu zapewniamy zawsze dwóch koordynatorów. Działamy ściśle ze sporządzonym wcześniej scenariuszem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od samego rana do końca wesela.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Niestety nie organizujemy ślubów za granicą. Są agencje na rynku, które specjalizuje się w tego typu ślubach.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jesteśmy wstanie kontaktować się z parą przez e-mail, FaceTime, Whatsup itd. Najważniejsze to być w stałym kontakcie. Wyślemy wszystkie oferty, a na miejscu poprowadzimy pełna opiekę nad budżetem, płatnościami, umowami, tłumaczeniami, sprawami urzędowymi itd

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Bardzo chętnie zorganizujemy wieczór panieński lub kawalerski, oczywiście pod warunkiem, że w tym czasie nie zajmujemy się koordynacją innego dnia ślubu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem polskim, ale mówimy również po angielsku i rosyjsku

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Kompleksowo organizujemy maksymalnie 10-12 ślubów w okresie od kwietnia do października. Dla dobra i komfortu naszych klientów organizujemy tylko jedno wesele w tygodni. Dla nas najważniejsza jest jakość , a nie ilośc.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej. Dla nas jak i dla naszych klientów najlepszą usługą jest kompleksowa organizacja ślubu i wesela. Zdejmujemy Wam wtedy z barków cały ciężar związany z organizacją i sprawimy, że będziecie mogli mieć czas dla siebie, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.
Jednak jeśli już coś znaleźliście i stwierdziliście, że jednak chcecie rozpocząć współpracę z Konsultantem ślubnym, może to nastąpić na każdym etapie planowania.
Jesteśmy w stanie zająć samą koordynacją dnia ślubu.
Wszystko zależy od dostępności terminów.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z parą w momencie kiedy potrzebujemy podjęcia ostatecznych decyzji, bo to przecież Para Młoda ma się czuć najlepiej. Rownież wtedy gdy potrzebujemy zapłacić podwykonawcom, lub choćby w kwestii listy gości. Jednak staramy się z większością rzeczy radzić sobie sami, po to jesteśmy

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, oczywiście. Wtedy jest to częściową organizacja dnia ślubu z koordynacją.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do pary młodej. Jeżeli dochodzą nam do zorganizowania w trakcie współpracy jakieś drobne rzeczy, to nie pobieramy za nie dodatkowej opłaty.
Chyba, że będzie ich nagle strasznie dużo, lub np. para nagle zechce lecieć do ślubu helikopterem ;) wtedy sporządzimy aneks do umowy.
Nasze usługi wyceniamy pod względem czasochłonności.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu proponujemy opiekę posprzedażową. Zajmujemy się końcowymi opłatami i przekazaniem ich wszystkich parze.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Zawsze istnieje możliwość, że na wszystkie pytania nie odpowiemy, jednak dołożymy wszelkich starań, aby zaczerpnąć wiedzy i odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Branża ślubna jest w tej chwili bardzo rozwijającą się branżą i mimo pogoni za wszystkimi pojawiającymi nie nowościami, nie zawsze wychwycimy wszystko.

Opinie Shine Wedding Agency (1)

Shine Wedding Agency id:44008
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
C
Christina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2019
Wrocław
Data dodania: 10-12-2019

Poznałam Martę w pracy, projektowała wówczas kostiumy do spektaklu baletowego „Alicja w Krainie Czarów” w Operze na Zamku w Szczecinie. Bardzo mi się podobało wtedy jak dobrała kolory i materiały, różnie fasony żeby każdy tancerz z osobna wyglądał jak najkorzystniej ze swoją budową ciała. Była bardzo konkretna i dynamiczna w swojej pracy, przy czym komfort tancerza był priorytetem.
Później spotkałyśmy się przy produkcji „Romeo i Julia” w Operze Wrocławskiej. Wszystkie kostiumy przepiękne, podkreślające różnice w charakterach ale jednak tworzące spójna całość. Dobre materiały, nietuzinkowa kolorystyka, jednym słowem : klasa! Jak zobaczyłam kostium ślubny głównej bohaterki...oszalałam. Dziewczęca lekkość połączona ponadczasową elegancją.
Miałam już pomysł na własna suknie ślubną, i już wiedziałam kto mi ją zaprojektuje!
Marta od razu się zgodziła na współpracę!! A sukinie zaprojektowała mi piękniejszą niż we wszyskich moich marzeniach...
Chciałam żeby tradycyjny strój wietnamski (jestem w połowie Wietnamką) połączyła z zachodnimi trendami. Przetrafiła wszelkie moje oczekiwania. Miała genialny pomysł!
Bardzo gorąca polecam, współpracę z Martą, ma prawdziwy zmysł, styl i klasę- a poza tym jest prawdziwą bizneswoman (tańczy, projektuje kostiumy, i ma nawet własny międzynarodowy Brand z odzieżą taneczną!!!) także jestem pewna że też organizacje wesela ma w małym palcu :)

Kontakt Shine Wedding Agency

Nazwa firmy: Shine Wedding Agency
Imię i nazwisko: Marta Koncewoj
Adres: Warszawa, ul. Gajdy 34B, 02-878, woj. mazowieckie
605-361...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2008
Zadzwoń
605-361...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie