Show Taneczne i Akrobatyczne na Twoim Weselu//Grupa Taneczna Sensation id:34929

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Show Taneczne i Akrobatyczne na Twoim Weselu//Grupa Taneczna Sensation

Izabela Ostatnio widziany 07-06-2018
609-464...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 03-04-2018
Liczba odwiedzin: 111

Oferta

Chcesz uatrakcyjnić swoje wesele? Zaproś Grupę Taneczną Sensation na swoje wydarzenie, a z przyjemnością zaskoczymy Twoich gości wyjątkowymi pokazami tanecznymi na najwyższym poziomie. Wśród naszych układów można znaleźć takie propozycje jak energiczny can can, zmysłowa burleska, tajemniczy belly dance, szalona samba czy romantyczny jazz.

Oferujemy profesjonalne show taneczne z wyjątkowymi choreografiami, które wzbogacamy ciekawymi rekwizytami jak ledowe skrzydła, wachlarze z piór,ledowe obręcze, pióropusze, ledowe stroje, , skrzydła egipskie, parasolki itp.

W naszym stałym programie znajdziecie Państwo następujące propozycje:MAGICZNE MOULIN ROUGE, 4 STRONY ŚWIATA, WIECZÓR GWIAZD W RYTMIE PRZEBOJÓW FILMOWYCH, BURLESKA NIE JEDNO MA IMIĘ...,LATINO SHOW, WYJĄTKOWE LATA 20, LATA 30...oraz wiele innych...
Z przyjemnością też zrealizujemy każdy Państwa pomysł! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

W naszej ofercie znajdują się również pokazy par towarzyskich, które mogą wykonać romantycznego walca, zmysłową rumbę czy namiętne tango oraz utalentowane akrobatki, które mogą wykonać wzruszający pokaz gimnastyczny ze wstążką, obręczą, piłką, na szarfie, a nawet ogniem.

Grupa Taneczna Sensation - to profesjonalna formacja złożona z utalentowanych tancerek i tancerzy, występująca na terenie całej Polski. W naszych szeregach znajdują się młodzi i ambitni tancerze i tancerki, którzy na swoich kontach poosiadają wiele nagród, tytułów i osiągnięć na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych.
W naszym składzie występują Mistrzowie Polski, Europy oraz Świata, a także finaliści programów talent show.
Grupa Sensation działa na terenie Łodzi, województwa łódzkiego, a także całej Polski. Pokazy zawsze dopasowujemy do charakteru wydarzenia!

Podczas wydarzenia przygotowujemy również animacje dla gości, zabawy i konkursy, podczas których uczymy kroków tanecznych oraz rozbawiamy towarzystwo.
Zadbamy o to, aby Wasz wyjątkowy dzień pozostał na długo w pamięci gości jako niezwykła noc pełna tańca, zabawy i niesamowitych emocji i atrakcji!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Grupa Taneczna Sensation
Imię:Izabela
Nazwisko:Zaremba
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:90-413

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.