Silesian Brass Artists - Kwintet dęty blaszany id:25271

Oferta
Dodaj do plannera

Chcesz, żeby Twój ślub był wyjątkowy? Majestatyczne brzmienie kwintetu dętego, to właśnie to, czego potrzebujesz.

Zespół muzyków Silesian Brass Artists powstał w październiku 2013. Chęć współtworzenia czegoś wyjątkowego, oraz promowania muzyki na instrumenty dęte blaszane zapoczątkowała współpracę młodej grupy artystów pochodzących ze Śląska. Wyjątkowość tego zespołu polega na tym, iż tworzą go instrumentaliści wielokrotnie utytułowani na konkursach i festiwalach w Polsce jak również za granicą, którzy poza swoimi codziennymi obowiązkami i pasjami, dzielą się radością wspólnego wykonywania różnych gatunków muzyki.
Podstawą zespołu jest kwintet dęty w składzie:

Maciej Piątek - trąbka
Dariusz Tkaczyk - trąbka
Sylwia Majchrzak - waltornia
Jarosław Meisner - puzon
Jakub Sznajder - tuba

jednakże skład zmienia się w zależności od wymaganej do danego utworu ilości instrumentalistów, których wspólnie na scenie może być nawet kilkunastu.
Stosunkowo młody zespół jakim jest Silesian Brass Artists, już w pierwszym roku swojej działalności zdobył najważniejszą nagrodę ( I miejsce ) na "X Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych" w Warszawie i stale kształci swoje umiejętności koncertując oraz nagrywając muzykę kameralną na instrumenty dęte blaszane.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • trąbka

Pozostałe:

  • ilość osób: 5

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN

Cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb, oraz miejsca. Wystarczy jeden telefon, a z pewnością ustalimy taką, jaka państwa usatysfakcjonuje.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Silesian Brass Artists - Kwintet dęty blaszany
Imię:Dariusz
Nazwisko:Tkaczyk
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 16-02-2017
Liczba odwiedzin: 16

Nowe ogłoszenia