Zobacz zdjęcia (5)
SISTERS BAND, Wrocław - zdjęcie 1
SISTERS BAND, Wrocław - zdjęcie 2 SISTERS BAND, Wrocław - zdjęcie 3 SISTERS BAND, Wrocław - zdjęcie 4 SISTERS BAND, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

SISTERS BAND id:52960

Wrocław, dolnośląskie
(9)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • saksofon
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

Założycielkami zespołu są dwie wykształcone muzycznie siostry - Ania i Ela, które wspomaga na gitarze i wokalu Łukasz😎.
Tylko z nami macie gwarancję udanej ,rodzinnej i nowoczesnej zabawy aż do białego rana! Dlaczego?

Ponieważ mamy już ponad 15-letnie doświadczenie w branży ślubnej i wiemy, że muzyka to tylko połowa sukcesu udanego wesela.
Bardzo ważne jest umiejętne poprowadzenie imprezy, już od momentu przywitania Pary Młodej wraz z Gośćmi na sali. Dlatego organizujemy:

ZABAWY I KONKURSY angażujące Parę Młodą oraz wszystkich Gości. Charakter tych zabaw oraz ich ilość jest ustalana wcześniej z parą młodych tak, by nikt nie czuł się skrępowany czy zażenowany.

SKŁAD ZESPOŁU:

3 OSOBY:
ANIA - Wokalistka i wodzirej + instrumenty klawiszowe
ELA - Wokalistka + skrzypce
ŁUKASZ - Wokalista + gitara

POWIĘKSZONY SKŁAD:
4-5 OSÓB - Saksofonista / Perkusista

REPERTUAR : Umiejętnie dopasowujemy muzykę do tego co dzieje się w danej chwili na parkiecie. Gramy zarówno NAJNOWSZE piosenki przy których najchętniej bawią się młodzi, jak również największe PRZEBOJE MINIONYCH LAT przy których tańczą starsi. Dlatego praktycznie nie zdarza się, aby goście przychodzili i prosili o jakieś utwory muzyczne, chyba, że na specjalną okazję jak, np. rocznica ślubu czy urodziny.

Oczywiście nie sposób jest znać i grać wszystkie piosenki Świata:) Dlatego na Państwa życzenie przygotujemy 3 PIOSENKI które chcielibyście usłyszeć, a których nie ma w naszym repertuarze (listę piosenek (repertuar) dołączamy do wysyłanej oferty)

BIESIADA : KAŻDY ŚPIEWAĆ MOŻE! :)
Dlatego aby ośmielić i zachęcić gości wychodzimy do nich z gitarą, skrzypcami i tamburynem ( Szła Dzieweczka, Hej Sokoły, Głęboka Studzienka, Gdybym miał Gitarę itp.)

BLOKI MUZYCZNE trwają z reguły od 30 do 45 minut, przerwy między blokami nie są dłuższe niż 15 minut, czego skrupulatnie pilnujemy.

SCENARIUSZ WESELA ustalamy indywidualnie z parą młodych, wysyłając drogą mailową LISTĘ z NAJWAŻNIEJSZYMI PUNKTAMI WESELA na które Para Młodych wyraża chęć bądź nie. Wszystko po to aby pomóc ZORGANIZOWAĆ i ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS w planowaniu uroczystości.
Już przed rozpoczęciem wesela uzgadniamy z obsługą gastronomiczną godziny wydawania posiłków, dzięki czemu PRZERWY na weselu są NAJKRÓTSZE.

Wesela obsługujemy z reguły do godziny 4:00. Istnieje jednak możliwość przedłużenia wesela po wcześniejszym uzgodnieniu tego w trakcie imprezy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

WYKSZTAŁCENIE MUZYCZNE, MŁODOŚĆ,ENERGIA,HUMOR, UMIEJĘTNE PROWADZENIE wesel zaowocowało udaną zabawą do białego rana;)
Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie i każde,najbardziej nietypowe życzenie Pary Młodej udało się nam zrealizować:) Nie zamykamy się na żaden gatunek muzyczny,chyba,że życzenie klienta;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Siostrami bliźniaczkami,które cechuje zgranie wokalne,śpiewanie na głosy i instrumentach,takich jak skrzypce i pianino. Różne barwy wokalne - Ania rockowo-popowa, Ela swingowo-jazzowa.Całości dopełnia wokal męski Łukasza, który gra również na gitarze.

Skład, w którym występujemy.

Główny skład 3 -osobowy. Z możliwością poszerzenia o saksofonistę 🎷:-)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od momentu wejścia Pary Młodej na salę do godziny 4 rano z możliwością przedłużenia.

Jaki repertuar proponujemy?

Umiejętnie dopasowujemy muzykę do tego co dzieje się w danej chwili na parkiecie. Gramy zarówno NAJNOWSZE piosenki przy których najchętniej bawią się młodzi, jak również największe PRZEBOJE MINIONYCH LAT przy których tańczą starsi. Dlatego żaden gatunek muzyczny nie jest nam obcy i gramy gramy :rock,pop,disco-polo,soul,jazz,funk etc. Proponujemy również piosenki BIESIADNE zachęcając ściany do wspólnego pośpiewania razem z nami:-)

Czy skład zespołu jest niezmienny?

TAK - za wyjątkiem sytuacji losowych bądź choroby.
Wtedy zapewniamy zastępstwo na takim samym poziomie wykonawczym i niezwłocznie informujemy o tym Parę Młodych,by nie byli postawieni przed faktem dokonanym w dniu imprezy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oj dłuuuugo... I końca nie widać;) A tak na poważnie to każde z nas od 15 lat.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

OCZYWIŚCIE! - dialog i rozmowa to podstawa ludzkiej komunikacji. A że Ania lubi bardzo dużo mówić to ona w głównej mierze zajmuje się konferansjerką;) w czym bardzo pomaga jej także Ela;)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Ania, Ela i Łukasz -3 mocne,zgrane i świetnie uzupełniające się wokale żeńskie i męski. Wpływa to na ciepłe i jasne brzmienie głosów,szczególnie w chórkach jak i przy solowym śpiewaniu:)

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewamy w języku polskim,angielskim,włoskim i francuskim.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty klawiszowe,gitara elektryczna i gitara akustyczna,skrzypce, saksofon.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym m.in.takich firm jak: JBL,Shure, Yamaha itd.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak posiadamy wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy,dzięki któremu oświetlamy scenę na której gra zespół jak również salę na której bawią się goście.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

JAK NAJBARDZIEJ! - zdarza się to szczególnie wtedy,gdy dany dzień wesela zbiega się np.z jakąś inną uroczystością typu rocznica ślubu lub urodziny kogoś z obecnych gości weselnych. Wtedy na życzenie zapowiadamy dedykację i wykonujemy wybraną piosenkę.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak mamy listę piosenek,które wykonujemy. REPERTUAR wysyłamy wraz z ofertą,do zapoznania się Parze Młodej i dając możliwość wyselekcjonowania tych ulubionych;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Posiadamy WYŻSZE wykształcenie muzyczne, średnie oraz liczne kursy i warsztaty zarówno wokalne jak i instrumentalne.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

ANIA zajęła I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Greckim o Grand Prix Piosenki Eleni w 2017 roku, ELA jako nauczyciel muzyki w szkole zdobywała liczne wyróżnienia i nagrody ,śpiewa również z Orkiestrą Elektrowni Turów,Łukasz miał przyjemność występować i dzielić scenę m.im.z takimi zespołami jak Lady Pank,Bajm. Wszyscy udzielaliśmy się też w różnych projektach muzycznych m.in. autorskich takich jak zespół WINNI z Wrocławia, mamy za sobą udział w SZANSIE NA SUKCES jak i również wiele imprez plenerowych,firmowych i bali. Ania i Łukasz stworzyli duet akustyczny gitarowo-wokalny Black&Blonde grając od kilku lat podczas imprez kameralnych, w restauracjach i hotelach.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Już w dzieciństwie tato Ani i Eli grał na akordeonie i zaszczepił im miłość do muzyki. Potem razem chodziły do Szkoły muzycznej i Ogniska. I tutaj nasze siostrzane drogi się rozeszły:-) bo Ela poszła do Poznania na Akademię Muzyczną a Ania do Katowickiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Oczywiście nie zapominamy tu wspomnieć o Łukaszu,który z gitarą związał się od 13 roku życia.
Kształcił się pod okiem Krzysztofa Błasia, kończąc ognisko muzyczne i liczne warsztaty gitarowe.To właśnie On jest akustykiem w zespole,czuwając nad jakością brzmienia. Skończył kurs Mixu i Masteringu z certyfikatem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, patrzeć jak się uśmiechają i wzruszają przy naszej muzyce. Kochamy śpiewać i grać- bez tego nie bylibyśmy szczęśliwi:,-)Muzyka jest dla nas jak tlen i kochamy to robić, niezależnie od rodzaju imprezy. Czy gramy wesele, czy koncert akustyczny,czy też nagrywamy wokale czy partię gitary w studio to.. po prostu ..Kochamy to i robimy to z MIŁOŚCI DO MUZYKI:-)

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Już na początku wesela w 1 bloku muzycznym robimy tzw."Kółeczko zapoznawcze" by rozluźnić atmosferę i by goście mogli poznać się ze sobą. Zdajemy sobie sprawę z tego ,że muzyka to tylko połowa sukcesu. Bardzo ważne są zabawy i w dalszej kolejności poszczególne zabawy w trakcie i na oczepiny ustalamy konkretnie z Młodymi.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Raczej nie ma takiego, ponieważ nawet brzmienia ciężko metalowe są "konikiem" naszego gitarzysty. Co oczywiście potrafi wydobyć ze swoich gitar.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Każde jest wyjątkowe..jednak jedno szczególnie zapamiętaliśmy ze względu na brak prądu przez godzinkę:-):-) wtedy zrobiliśmy długi blok biesiadny przy akompaniamencie samych skrzypiec i gitary

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Kiedyś mieliśmy opory przed graniem disco-polo. Jednak z biegiem lat zrozumieliśmy,że w Polsce jest to muzyka taneczna przy której lubią bawić się goście i to przecież dla nich gramy. Także szlagiery typu "Jesteś Szalona" lub " Ona tańczy dla mnie" są w naszym repertuarze. Przy okazji możemy wspomnieć,że mieliśmy okazję poznać również osobiście Marcina Millera z zespołu BOYS na weselu i JORGUSA,którzy byli zaproszeni jako gwiazdy na wesele. Bardzo sympatyczni ludzie:-):-)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Tajemnica zespołu:-) ale... Raczej nigdy nie mieliśmy z tym problemu

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie SISTERS BAND (9)

SISTERS BAND id:52960
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Ołobok
Data dodania: 04-06-2023

Bardzo serdecznie polecamy Zespół Sisters Band! Zabawa do białego rana gwarantowana! Od samego początku kontakt z Panem Łukaszem był rewelacyjny, odpowiadał na wszystkie moje wiadomości szczegółowo dopracowując cały plan wesela. Repertuar mają imponujący - serio 🤯🤩. Goście cały czas dopytują gdzie znaleźliśmy taki zespół, z takim wokalem i taką myzyką 😁. Wisienką na torcie, w naszym przypadku, była oprawa muzyczna podczas przysięgi małżeńskiej w plenerze, pięknie nam zagrali na skrzypcach i gitarze 🤩♥️. Bardzo, bardzo serdecznie polecamy!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Wrocław
Data dodania: 06-05-2023

Sisters Band zagrali na naszym weselu 29.04.2023. Wszystko wykonali zgodnie z naszymi ustaleniami i śpiewali i grali pięknie aż do samego rana (a mamy w rodzinie dużo muzyków, więc na pewno wszelkie niedoskonałości zostałyby wychwycone ;)). Kontakt z p. Łukaszem był świetny - odpowiedzi na maile dostawaliśmy zawsze tego samego dnia, w trakcie wesela także pytał nas w przypadku wątpliwości, ale w taki sposób, by nie przeszkadzać w świętowaniu. Bardzo bardzo bardzo polecamy!!!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Bielanka
Data dodania: 11-02-2023

Szkoda, że nie planuję kolejnego wesela, bo chetnie jeszcze raz przeżyłabym tą imprezę:) wszyscy goście zadowoleni, niektórzy myśleli, że panie śpiewają z playbacku, zdziwieni, że można tak dobrze śpiewać. Kontakt z zespołem od początku był bardzo dobry, zarówno przed weselem jak i przez całą impreze - pan Łukasz jest urodzony do pracy z ludźmi. Zespół poprowadził wesele tak, jak miało być. Polecam dopłacić do saksofonisty, zrobil super robotę.
Życzę zespołowi dużo sukcesów, a przyszlym parom mlodym, które planują wesele, podjęcia dobrej decyzji przy wyborze zespołu, by ten wyjatkowy dzień przebiegl według Waszych planów - z SISTER BAND nie może być inaczej ;)

Ania
13-02-2023

Dziękujemy Wam bardzo za poświęcony czas na dodanie opinii, która jest dla nas bardzo cenna. Cieszymy się, że jesteście zadowoleni i zrealizowaliśmy wszystko tak jak zaplanowaliście:) Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Pozdrawiamy serdecznie:)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 07-11-2022

Bardzo polecamy! ;) Przede wszystkim bardzo dobry kontakt z Panem Łukaszem - szybkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania, możliwość dogadania każdego szczegółu przebiegu imprezy, każdego utworu czy przeprowadzanych zabaw (w tym także dobre zgranie z obsługą na sali - o nic nie musieliśmy się martwić). Bardzo wysoki poziom muzyczny. Goście byli zachwyceni głosem Pani Ani, ale i doborem muzyki. W trakcie wesela orkiestra upewniała się czy wszystko w porządku, co było miłym gestem. Zagrali także specjalnie zamówione utwory. Zespół jest przede wszystkich zgraną ekipą sympatycznych ludzi, z którą chce się współpracować.

Ania
08-11-2022

Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię!🙂 Cieszymy się, że mogliśmy w tak ważnym dla Państwa dniu spełniać Wasze życzenia i że wszystko odbyło się tak jak sobie wymarzyliście🙂Pozdrawiamy gorąco!

E
Ewa ZIELINSKA
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 14-09-2022

Orkiestra super. Wszystko zgodne ze scenariuszem imprezy.Kontakt mailowy ułatwił sprawę. Gorąco Polecamy

Ania
05-11-2022

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa:)

E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Jordanów Śląski
Data dodania: 07-09-2022

Gorąco polecamy zespół! Na naszym weselu wszystko było na tak: Wokal, gra na instrumentach, prowadzenie całej imprezy. Od samego początku mieliśmy super kontakt z osobami z zespołu. Pan Łukasz rozwiewał nasze wątpliwości i doradzał gdy było to potrzebne. Dzięki niemu byliśmy spokojni, a to najważniejsze w tym dniu.Wielki szacun za różnorodny repertuar: dla młodszych i starszych, nikt nie czuł się pominięty. 🙂 Pełen parkiet przez całą noc jest najlepszą rekomendacją 🙂 bardzo się cieszymy, że mogliśmy razem współpracować!
Jeszcze raz serdecznie polecamy zespół!

Ania
05-11-2022

Dziękujemy bardzo za zaufanie jakim nas obdarzyliście i cieszymy się z tego, że dołączyliście do grona kolejnych zadowolonych klientów:) Przy tej okazji ponownie życzymy przede wszystkim dużo miłości!:) Do zobaczenia być może kiedyś,gdzieś...;)

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data imprezy: 02-09-2022
Bogatynia
Data dodania: 02-09-2022

Pełen profesjonalizm! Od lat współpracuję z Paniami przy okazji różnych wydarzeń muzycznych i zawsze mogę liczyć na 100% zaangażowanie, talent, kulturę osobistą, wszystko z wielką klasą i wyczuciem! Najważniejszy atut to wykształcenie muzyczne, które gwarantuje jakość imprezy na najwyższym poziomie. Życzę wielu muzycznych chwil!

Ania
05-11-2022

Dziękujemy Tomku:) Współpraca z Tobą to czysta przyjemność i oczywiście w dalszym ciągu polecamy się na przyszłość;).. Już niebawem przy okazji bali i Sylwestra:)

P
Paweł
5.00
 / 5
Data imprezy: 26-08-2022
Pieńsk
Data dodania: 01-09-2022

Polecam Sisters Band, dziewczyny dają radę. Energetyczne występy i świetne show. Współpracowałem z Anią i Łukaszem w Domu kultury w Pieńsku to profesjonaliści.

Ania
08-11-2022

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę podczas różnych wydarzeń artystycznych i zaangażowanie nas w Ośrodku Kultury w charakterze nauczyciela gitary i trenera wokalnego;)

Pokaż więcej opinii

Kontakt SISTERS BAND

Nazwa firmy: SISTERS BAND
Imię: Ania 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1577

Popularne miasta w okolicy