Zobacz zdjęcia (10)
SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 1
SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 2 SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 3 SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 4 SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 5
SISTERS BAND, Legnica - zdjęcie 6
1 / 10

SISTERS BAND id:52960

Legnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
501-123...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • skrzypce

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 3

Co oferujemy?

ZABAWY I KONKURSY angażujące Parę Młodą oraz wszystkich Gości. Charakter tych zabaw oraz ich ilość jest ustalana wcześniej z parą młodych tak, by nikt nie czuł się skrępowany czy zażenowany.

SKŁAD ZESPOŁU:

3 OSOBY:
ANIA - Wokalistka i wodzirej + instrumenty klawiszowe
ELA - Wokalistka + skrzypce
ŁUKASZ - Wokalista + gitara

POWIĘKSZONY SKŁAD:
4-5 OSÓB - Saksofonista / Perkusista

REPERTUAR : Umiejętnie dopasowujemy muzykę do tego co dzieje się w danej chwili na parkiecie. Gramy zarówno NAJNOWSZE piosenki przy których najchętniej bawią się młodzi, jak również największe PRZEBOJE MINIONYCH LAT przy których tańczą starsi. Dlatego praktycznie nie zdarza się, aby goście przychodzili i prosili o jakieś utwory muzyczne, chyba, że na specjalną okazję jak, np. rocznica ślubu czy urodziny.

Oczywiście nie sposób jest znać i grać wszystkie piosenki Świata:) Dlatego na Państwa życzenie przygotujemy 3 PIOSENKI które chcielibyście usłyszeć, a których nie ma w naszym repertuarze (listę piosenek (repertuar) dołączamy do wysyłanej oferty)

BIESIADA : KAŻDY ŚPIEWAĆ MOŻE! :)
Dlatego aby ośmielić i zachęcić gości wychodzimy do nich z gitarą, skrzypcami i tamburynem ( Szła Dzieweczka, Hej Sokoły, Głęboka Studzienka, Gdybym miał Gitarę itp.)

BLOKI MUZYCZNE trwają z reguły od 30 do 45 minut, przerwy między blokami nie są dłuższe niż 15 minut, czego skrupulatnie pilnujemy.

SCENARIUSZ WESELA ustalamy indywidualnie z parą młodych, wysyłając drogą mailową LISTĘ z NAJWAŻNIEJSZYMI PUNKTAMI WESELA na które Para Młodych wyraża chęć bądź nie. Wszystko po to aby pomóc ZORGANIZOWAĆ i ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS w planowaniu uroczystości.
Już przed rozpoczęciem wesela uzgadniamy z obsługą gastronomiczną godziny wydawania posiłków, dzięki czemu PRZERWY na weselu są NAJKRÓTSZE.

Wesela obsługujemy z reguły do godziny 4:00. Istnieje jednak możliwość przedłużenia wesela po wcześniejszym uzgodnieniu tego w trakcie imprezy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:)

SISTERS BAND - film 1 SISTERS BAND - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie SISTERS BAND (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt SISTERS BAND

Nazwa firmy: SISTERS BAND
Imię: Ania 
Adres: Legnica, woj. dolnośląskie
501-123...
liczba odwiedzin: 29
Zadzwoń
501-123...
Napisz

Popularne miasta w okolicy