Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 1
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 2 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 3 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 4 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167

Warszawa, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Elegancka oprawa muzyczna ślubów, jak również elektryzujące występy na weselach!
Poszukujesz wyjątkowej, przykuwającej uwagę oprawy muzycznej swojego ślubu? Chcesz zrobić niespodziankę gościom na weselu i porwać do tańca? A może chcesz aby Twój pierwszy taniec był niezapomniany i odbył się z muzyką na żywo?

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 7 roku życia uczę się gry na skrzypcach, od 8 lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów oraz występami na weselach i innych imprezach okolicznościowych. W swoim repertuarze mam bogaty wybór piosenek popowych, ballad rockowych, utworów muzyki filmowej i nie tylko. Wykonuję je na skrzypcach elektrycznych z podkładem - posiadam własne nagłośnienie, dlatego bez obaw wypełnię muzyką każdej wielkości salę, lub w razie potrzeby zmniejszę decybele ;)
Oferuję także wykonanie konkretnej piosenki na specjalne życzenie Młodej Pary - może jest taki utwór, który jest tylko "Wasz"? Bez problemu się go nauczę, jeśli nie mam go jeszcze w swoim repertuarze.
Jestem mobilna, zatem dojadę bez problemu w każdy zakątek Polski.

Zapraszam do kontaktu :)

Opinie (6)

Dodaj opinię
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Rusiec
Data dodania: 06-09-2021

Pani Weronika gra wspaniale, wszyscy goście byli bardzo wzruszeni. Polecam z całego serca.

VQ
06-09-2021

Pani Karolino :) Bardzo mnie cieszy, że jest Pani zadowolona, dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Warszawa
Data dodania: 02-07-2020

Chciałabym na początku podziękować Pani Weronice za to jak pięknie swoją grą na skrzypcach umiliła nam czas podczas naszego ślubu :) Mieliśmy przyjemność brać ślub plenerowy przy akompaniamencie Pani Weroniki :) Wszyscy goście byli oczarowani, ja co prawda w emocjach nie słyszałam gry przez cały czas jej trwania, za to mój obecny mąż, który nie był przekonany do gry na skrzypcach podczas ślubu stwierdził, że to był doskonały pomysł a rewelacyjna gra Pani Weroniki na długo zostanie w pamięci naszej i naszych gości :) Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy, kontakt z Panią Weroniką był bardzo dobry a podejście w pełni profesjonalne. Polecam wszystkim, którzy pragną mieć piękną i niebanalną "dekorację" swojego ślubu 🥰

VQ
14-07-2020

Pani Marto, dziękuję za piękne słowa... Bardzo się cieszę, że podobała się Państwu moja gra, a Pani Mąż przekonał się do brzmienia skrzypiec na ślubie. Byłam wzruszona grając utwór na Pani wejście i wspaniale było uczestniczyć w Państwa wyjątkowym momencie :) Dziękuję ze swojej strony za świetny kontakt, miłą atmosferę i podejście! Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałości na wspólnej drodze :)

Marta&Martin;
Marta&Martin;
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-01-2020
Gorzów Wielkopolski
Data dodania: 24-01-2020

Swoją grą oczarowała wszystkich naszych gości zebranych na uroczystości zaślubin.
Urzeka swoimi skrzypcami już przy pierwszych dźwiękach. Na żywo gra jeszcze lepiej niż na nagraniach - też myślałam, że lepiej się nie da, A JEDNAK! :)
Ściągałam ją specjalnie z Warszawy do Gorzowa Wlkp. i jeśli będzie okazja to zrobię wszystko, aby ściągnąć ją i z samego księżyca, bo jej wykonanie utworów na skrzypcach elektrycznych nigdy się nikomu nie znudzi.
Moonrise Violin jest przesympatyczna, zachwyca swoją pasją i rewelacyjnie mi się z nią współpracowało. Wszystkie szczegóły bezproblemowo dopracowaliśmy online. Nie ma drugiej takiej! Okazała się strzałem w dziesiątkę! Bardzo serdecznie polecam!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przepiękną opinię... Pękam z dumy! I już szykuję się na kolejne wycieczki do Gorzowa ;) Bardzo przyjemnie mi się u Państwa grało, pozdrawiam księżycowo ;)

Sylwia i Marek
Sylwia i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Warszawa
Data dodania: 18-10-2019

Co tu dużo pisać? Po prostu rewelacja! Wybraliśmy pełną opcję z oprawą podczas schodzenia się gości, aż po składanie życzeń... goście byli zachwyceni, my również... Weronika jest całkowicie samodzielna jeżeli chodzi o prąd, dogadaliśmy się mailowo, nawet nagrała dla nas utwór "na wejście" w dwóch aranżacjach, żebyśmy mogli wybrać którą wolimy, przygotowała się z dodatkowym utworem (spoza listy)... nawet jeżeli wydaje się Wam, że będziecie mieć piękny ślub to zapewniam Was, że warto zainwestować w skrzypce elektryczne by Moonrise Violin, wtedy stanie się on bajką! A w razie niedociągnięć ślubnych nikt ich nie zauważy przy muzyce Weroniki!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przemiłe słowa, cieszę się ogromnie, że są Państwo zadowoleni z mojej gry! Miło wspominam granie na Państwa ślubie :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Teresin
Data dodania: 25-08-2019

Serdecznie polecamy panią Weronikę!:) Szybko i bezproblemowo dogadaliśmy szczegóły, Pani Weronika była super przygotowana i zorganizowana, plus też za świetne wyczucie momentów :) Piosenki o które prosiliśmy (także te spoza standardowego repertuaru:)) brzmiały przepięknie. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej na nasz ślub :)

VQ
27-08-2019

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa, świetnie mi się grało na Państwa ślubie :)

Katrzyna Doroszewicz
Katrzyna Doroszewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2019
Warszawa
Data dodania: 24-05-2019

bajka !!!!!!!!!!!!!!!

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2248

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie