Zobacz zdjęcia (15)
♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 1
♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 2 ♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 3 ♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 4 ♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 5
♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 15

♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167

od 500 do 700 zł / występ
Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
660-446...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Elegancka oprawa muzyczna ślubów, jak również elektryzujące występy na weselach!
Poszukujesz wyjątkowej, przykuwającej uwagę oprawy muzycznej swojego ślubu? Chcesz zrobić niespodziankę gościom na weselu i porwać do tańca? A może chcesz aby Twój pierwszy taniec był niezapomniany i odbył się z muzyką na żywo?

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 7 roku życia uczę się gry na skrzypcach, od 8 lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów oraz występami na weselach i innych imprezach okolicznościowych. W swoim repertuarze mam bogaty wybór piosenek popowych, ballad rockowych, utworów muzyki filmowej i nie tylko. Wykonuję je na skrzypcach elektrycznych z podkładem - posiadam własne nagłośnienie, dlatego bez obaw wypełnię muzyką każdej wielkości salę, lub w razie potrzeby zmniejszę decybele ;)
Oferuję także wykonanie konkretnej piosenki na specjalne życzenie Młodej Pary - może jest taki utwór, który jest tylko "Wasz"? Bez problemu się go nauczę, jeśli nie mam go jeszcze w swoim repertuarze.
Jestem mobilna, zatem dojadę bez problemu w każdy zakątek Polski.

Zapraszam do kontaktu :)

♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ - film 1 ♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Szalone Skrzypce

Oprawa muzyczna ślubu

od 500 do 700zł/ występ

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego:

15 minut gry podczas schodzenia się gości na ceremonię
Gra na wejście
Gra podczas podpisywania dokumentów
Gra na wyjście

Gra podczas składania życzeń Młodej Parze

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty, gdyż zajmuję się występami na weselach oraz oprawą muzyczną różnych uroczystości od 10 lat, mam więc szerokie doświadczenie. Jestem muzykiem zawodowo, na co dzień pracuję w Filharmonii, jestem więc profesjonalistką ;) Umiem się dopasować do potrzeb Klientów, jak i reaguję na bieżąco obserwując jak wybrana przeze mnie muzyka oddziałuje na Gości. A przede wszystkim... Po prostu lubię to, co robię!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gdyż jestem elastyczna, kontaktowa oraz każdy może znaleźć coś dla siebie w mojej ofercie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Pasja, profesjonalizm, zaangażowanie, elastyczność, szeroki repertuar muzyczny, niezawodność

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Robię to, co lubię i jestem częścią wyjątkowego wydarzenia, dając radość i wzruszenie innym.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Tytuł magistra sztuki w Instrumentalistyce, specjalność: skrzypce na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Podczas mojej kariery ślubno-weselnej grałam na różnych uroczystościach, ślubach kościelnych, cywilnych, plenerowych w tym np. ślubie humanistycznym.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Skrzypce akustyczne, skrzypce elektryczne, własne nagłośnienie

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z Parą Młodą może odbyć się przy kawie/herbacie, podczas spotkania przedstawiam moją ofertę, repertuar, moje możliwości i dopasowujemy moją ofertę do potrzeb Pary Młodej i ich budżetu. Możemy także podpisać umowę. Spotkanie to jest bezpłatne.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, oferuję opracowanie wybranych piosenek spoza mojego repertuaru na życzenie Klientów.

Opinie Szalone Skrzypce (7)

♪♫ Szalone skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marlena i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Wieczfnia Kościelna
Data dodania: 19-10-2022

Bardzo dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego ślubu ❤️ Wyczarowała nam pani piękną atmosferę tej uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mega profesjonalizm oraz umiejętności. Pani występ oraz idealnie dobrany repertuar zapadł nie tylko w naszej pamięci ale również w pamięci naszych gości. Dziękujemy i napewno będziemy polecać

VQ
24-10-2022

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że udało mi się umilić Państwu i Gościom czas ;) Pozdrawiam serdecznie :) 🕊

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rusiec
Data dodania: 06-09-2021

Pani Weronika gra wspaniale, wszyscy goście byli bardzo wzruszeni. Polecam z całego serca.

VQ
06-09-2021

Pani Karolino :) Bardzo mnie cieszy, że jest Pani zadowolona, dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Warszawa
Data dodania: 02-07-2020

Chciałabym na początku podziękować Pani Weronice za to jak pięknie swoją grą na skrzypcach umiliła nam czas podczas naszego ślubu :) Mieliśmy przyjemność brać ślub plenerowy przy akompaniamencie Pani Weroniki :) Wszyscy goście byli oczarowani, ja co prawda w emocjach nie słyszałam gry przez cały czas jej trwania, za to mój obecny mąż, który nie był przekonany do gry na skrzypcach podczas ślubu stwierdził, że to był doskonały pomysł a rewelacyjna gra Pani Weroniki na długo zostanie w pamięci naszej i naszych gości :) Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy, kontakt z Panią Weroniką był bardzo dobry a podejście w pełni profesjonalne. Polecam wszystkim, którzy pragną mieć piękną i niebanalną "dekorację" swojego ślubu 🥰

VQ
14-07-2020

Pani Marto, dziękuję za piękne słowa... Bardzo się cieszę, że podobała się Państwu moja gra, a Pani Mąż przekonał się do brzmienia skrzypiec na ślubie. Byłam wzruszona grając utwór na Pani wejście i wspaniale było uczestniczyć w Państwa wyjątkowym momencie :) Dziękuję ze swojej strony za świetny kontakt, miłą atmosferę i podejście! Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałości na wspólnej drodze :)

Marta&Martin;
Marta&Martin;
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-01-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gorzów Wielkopolski
Data dodania: 24-01-2020

Swoją grą oczarowała wszystkich naszych gości zebranych na uroczystości zaślubin.
Urzeka swoimi skrzypcami już przy pierwszych dźwiękach. Na żywo gra jeszcze lepiej niż na nagraniach - też myślałam, że lepiej się nie da, A JEDNAK! :)
Ściągałam ją specjalnie z Warszawy do Gorzowa Wlkp. i jeśli będzie okazja to zrobię wszystko, aby ściągnąć ją i z samego księżyca, bo jej wykonanie utworów na skrzypcach elektrycznych nigdy się nikomu nie znudzi.
Moonrise Violin jest przesympatyczna, zachwyca swoją pasją i rewelacyjnie mi się z nią współpracowało. Wszystkie szczegóły bezproblemowo dopracowaliśmy online. Nie ma drugiej takiej! Okazała się strzałem w dziesiątkę! Bardzo serdecznie polecam!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przepiękną opinię... Pękam z dumy! I już szykuję się na kolejne wycieczki do Gorzowa ;) Bardzo przyjemnie mi się u Państwa grało, pozdrawiam księżycowo ;)

Sylwia i Marek
Sylwia i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 18-10-2019

Co tu dużo pisać? Po prostu rewelacja! Wybraliśmy pełną opcję z oprawą podczas schodzenia się gości, aż po składanie życzeń... goście byli zachwyceni, my również... Weronika jest całkowicie samodzielna jeżeli chodzi o prąd, dogadaliśmy się mailowo, nawet nagrała dla nas utwór "na wejście" w dwóch aranżacjach, żebyśmy mogli wybrać którą wolimy, przygotowała się z dodatkowym utworem (spoza listy)... nawet jeżeli wydaje się Wam, że będziecie mieć piękny ślub to zapewniam Was, że warto zainwestować w skrzypce elektryczne by Moonrise Violin, wtedy stanie się on bajką! A w razie niedociągnięć ślubnych nikt ich nie zauważy przy muzyce Weroniki!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przemiłe słowa, cieszę się ogromnie, że są Państwo zadowoleni z mojej gry! Miło wspominam granie na Państwa ślubie :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Teresin
Data dodania: 25-08-2019

Serdecznie polecamy panią Weronikę!:) Szybko i bezproblemowo dogadaliśmy szczegóły, Pani Weronika była super przygotowana i zorganizowana, plus też za świetne wyczucie momentów :) Piosenki o które prosiliśmy (także te spoza standardowego repertuaru:)) brzmiały przepięknie. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej na nasz ślub :)

VQ
27-08-2019

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa, świetnie mi się grało na Państwa ślubie :)

Katrzyna Doroszewicz
Katrzyna Doroszewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 24-05-2019

bajka !!!!!!!!!!!!!!!

Kontakt Szalone Skrzypce

Nazwa firmy: Szalone Skrzypce
Imię: Weronika 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
660-446...
liczba odwiedzin: 3652
Zadzwoń
660-446...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie