Zobacz zdjęcia (16)
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 1
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 2 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 3 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 4 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 5
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 16

♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167

od 400 do 500 zł / występ
Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
660-446...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Elegancka oprawa muzyczna ślubów, jak również elektryzujące występy na weselach!
Poszukujesz wyjątkowej, przykuwającej uwagę oprawy muzycznej swojego ślubu? Chcesz zrobić niespodziankę gościom na weselu i porwać do tańca? A może chcesz aby Twój pierwszy taniec był niezapomniany i odbył się z muzyką na żywo?

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Od 7 roku życia uczę się gry na skrzypcach, od 8 lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów oraz występami na weselach i innych imprezach okolicznościowych. W swoim repertuarze mam bogaty wybór piosenek popowych, ballad rockowych, utworów muzyki filmowej i nie tylko. Wykonuję je na skrzypcach elektrycznych z podkładem - posiadam własne nagłośnienie, dlatego bez obaw wypełnię muzyką każdej wielkości salę, lub w razie potrzeby zmniejszę decybele ;)
Oferuję także wykonanie konkretnej piosenki na specjalne życzenie Młodej Pary - może jest taki utwór, który jest tylko "Wasz"? Bez problemu się go nauczę, jeśli nie mam go jeszcze w swoim repertuarze.
Jestem mobilna, zatem dojadę bez problemu w każdy zakątek Polski.

Zapraszam do kontaktu :)

♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ - film 1 ♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oprawa muzyczna ślubu

od 400 do 500 zł / występ

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego:

15 minut gry podczas schodzenia się gości na ceremonię
Gra na wejście
Gra podczas podpisywania dokumentów
Gra na wyjście

Gra podczas składania życzeń Młodej Parze

Występ na weselu

od 300 do 400 zł / występ

Występ na weselu - 20minutowy set tanecznych piosenek grany na skrzypcach elektrycznych podkręci zabawę na niejednym weselu :)

Pierwszy Taniec

od 200 do 300 zł / występ

Akompaniament skrzypiec do Pierwszego Tańca Młodej Pary - dostępna możliwość zamówienia wybranego przez Parę Młodą utworu.

Opinie (5)

Dodaj opinię
♪♫ Skrzypce elektryczne na ślubie lub weselu ♪♫ id:42167
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Warszawa
Data dodania: 02-07-2020

Chciałabym na początku podziękować Pani Weronice za to jak pięknie swoją grą na skrzypcach umiliła nam czas podczas naszego ślubu :) Mieliśmy przyjemność brać ślub plenerowy przy akompaniamencie Pani Weroniki :) Wszyscy goście byli oczarowani, ja co prawda w emocjach nie słyszałam gry przez cały czas jej trwania, za to mój obecny mąż, który nie był przekonany do gry na skrzypcach podczas ślubu stwierdził, że to był doskonały pomysł a rewelacyjna gra Pani Weroniki na długo zostanie w pamięci naszej i naszych gości :) Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy, kontakt z Panią Weroniką był bardzo dobry a podejście w pełni profesjonalne. Polecam wszystkim, którzy pragną mieć piękną i niebanalną "dekorację" swojego ślubu 🥰

VQ
14-07-2020

Pani Marto, dziękuję za piękne słowa... Bardzo się cieszę, że podobała się Państwu moja gra, a Pani Mąż przekonał się do brzmienia skrzypiec na ślubie. Byłam wzruszona grając utwór na Pani wejście i wspaniale było uczestniczyć w Państwa wyjątkowym momencie :) Dziękuję ze swojej strony za świetny kontakt, miłą atmosferę i podejście! Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałości na wspólnej drodze :)

Marta&Martin;
Marta&Martin;
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-01-2020
Gorzów Wielkopolski
Data dodania: 24-01-2020

Swoją grą oczarowała wszystkich naszych gości zebranych na uroczystości zaślubin.
Urzeka swoimi skrzypcami już przy pierwszych dźwiękach. Na żywo gra jeszcze lepiej niż na nagraniach - też myślałam, że lepiej się nie da, A JEDNAK! :)
Ściągałam ją specjalnie z Warszawy do Gorzowa Wlkp. i jeśli będzie okazja to zrobię wszystko, aby ściągnąć ją i z samego księżyca, bo jej wykonanie utworów na skrzypcach elektrycznych nigdy się nikomu nie znudzi.
Moonrise Violin jest przesympatyczna, zachwyca swoją pasją i rewelacyjnie mi się z nią współpracowało. Wszystkie szczegóły bezproblemowo dopracowaliśmy online. Nie ma drugiej takiej! Okazała się strzałem w dziesiątkę! Bardzo serdecznie polecam!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przepiękną opinię... Pękam z dumy! I już szykuję się na kolejne wycieczki do Gorzowa ;) Bardzo przyjemnie mi się u Państwa grało, pozdrawiam księżycowo ;)

Sylwia i Marek
Sylwia i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Warszawa
Data dodania: 18-10-2019

Co tu dużo pisać? Po prostu rewelacja! Wybraliśmy pełną opcję z oprawą podczas schodzenia się gości, aż po składanie życzeń... goście byli zachwyceni, my również... Weronika jest całkowicie samodzielna jeżeli chodzi o prąd, dogadaliśmy się mailowo, nawet nagrała dla nas utwór "na wejście" w dwóch aranżacjach, żebyśmy mogli wybrać którą wolimy, przygotowała się z dodatkowym utworem (spoza listy)... nawet jeżeli wydaje się Wam, że będziecie mieć piękny ślub to zapewniam Was, że warto zainwestować w skrzypce elektryczne by Moonrise Violin, wtedy stanie się on bajką! A w razie niedociągnięć ślubnych nikt ich nie zauważy przy muzyce Weroniki!

VQ
27-01-2020

Dziękuję za przemiłe słowa, cieszę się ogromnie, że są Państwo zadowoleni z mojej gry! Miło wspominam granie na Państwa ślubie :)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Teresin
Data dodania: 25-08-2019

Serdecznie polecamy panią Weronikę!:) Szybko i bezproblemowo dogadaliśmy szczegóły, Pani Weronika była super przygotowana i zorganizowana, plus też za świetne wyczucie momentów :) Piosenki o które prosiliśmy (także te spoza standardowego repertuaru:)) brzmiały przepięknie. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej na nasz ślub :)

VQ
27-08-2019

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa, świetnie mi się grało na Państwa ślubie :)

Katrzyna Doroszewicz
Katrzyna Doroszewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2019
Warszawa
Data dodania: 24-05-2019

bajka !!!!!!!!!!!!!!!

Kontakt

Nazwa firmy: VQ
Imię: Weronika 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
660-446...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1530
Telefon
660-446...
Wiadomość