Zobacz zdjęcia (8)
Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 1
Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 2 Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 3 Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 4 Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 5
Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości, Poznań - zdjęcie 6
1 / 8

Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości id:29774

Poznań, wielkopolskie
(9)
Dodaj opinię
507-451...
728-377...

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew męski

W tym wyjątkowym dniu, który pragną Państwo świętować uroczystą mszą świętą, muzyka może być pięknym, dyskretnym dopełnieniem czekających Was wzruszeń.

Jesteśmy duetem skrzypcowo-organowym, zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną mszy świętych ślubnych, rocznicowych i innych. Organista (głos męski) zadba o części stałe, psalm, odpowiednie na daną okazję pieśni i zachowanie pełnej zgodności proponowanej muzyki z liturgią. Zaakompaniuje także skrzypaczce, która wybranymi utworami podkreśli w określonych momentach wyjątkowy charakter uroczystości. Według życzenia muzyka skrzypcowa może także uprzyjemnić gościom oczekiwanie na złożenie życzeń parze młodej.

Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu, obecnie pracownikami Filharmonii Poznańskiej, Akademii Muzycznej i Teatru Muzycznego w Poznaniu. Jako duet współpracujemy od siedmiu lat, specjalizując się głównie w wykonywaniu muzyki podczas mszy świętych. Do oprawy muzycznej ślubu najchętniej proponujemy dzieła muzyki klasycznej, nawiązujące treścią do określonych momentów liturgii (przykładowo: Ave Verum Corpus W.A.Mozarta podczas ofiarowania, Panis Angelicus C.Francka w trakcie komunii). Mamy także bogaty repertuar utworów odpowiednich na wejście i wyjście pary młodej czy podpisy młodych i świadków, obejmujący m.in. transkrypcje pieśni francuskich kompozytorów epoki romantyzmu. Współpracujemy także z innymi instrumentalistami (m.in. śpiewaczką, oboistką, kwartetem smyczkowym). Oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa wielkopolskiego i w okolicach.

Z przyjemnością zagramy także na ślubie cywilnym - zarówno w Urzędzie Stanu Cywilnego, jak i w plenerze. Wystarczy nam wówczas... dostęp do prądu :) Dysponujemy własnym instrumentem klawiszowym, który zaakompaniuje skrzypcom w utworach muzyki klasycznej lub piosenkach, które dobierzemy wspólnie z Państwem. Z radością wykonamy także minikoncert w trakcie wesela - na przykład podczas składania życzeń parze młodej, w ramach podziękowania rodzicom, do pierwszego tańca lub jako autonomiczny występ.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego, abyśmy wspólnie z Państwem mogli wybrać najodpowiedniejszy dla Waszej uroczystości repertuar.

Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości - film 1 Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Najmocniejszą stroną naszej oferty jest kompleksowość oprawy muzycznej ślubu. Korzystając z naszych usług, nie muszą Państwo osobno doangażowywać organisty, skrzypka czy śpiewaczki. Mając liczne grono współpracujących z nami muzyków, pomożemy dobrać najlepszych wykonawców czy dopasować rodzaj głosu wokalistki do proponowanego repertuaru. Możemy także sami zająć się doborem utworów od A do Z.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Doskonała znajomość formy uroczystości – czy to liturgii kościelnej, czy też uroczystości cywilnej – sprawia, że klienci mogą w pełni na nas polegać. Muzyka na ślubie w naszym wykonaniu to nie koncert, a dyskretne dopełnienie tego wyjątkowego wydarzenia. Panując nad czasem trwania utworów i ich odpowiednim doborem do poszczególnych momentów, dokładamy wszelkich starań, aby nasz udział w uroczystości pozostawiał takie wrażenie, jak dobry soundtrack w dobrym filmie – nie wysuwamy się na pierwszy plan, ale pozostawiamy wspaniałe wrażenia!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W graniu na ślubach najbardziej lubimy chwile, kiedy nasza muzyka przekłada się na bezpośrednio dostrzegalne wzruszenie na twarzach pary młodej i gości! A największą radość sprawia nam usłyszenie od nowożeńców po uroczystości, że była to dokładnie taka oprawa muzyczna, jaką sobie wymarzyli :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej im. I.J. w Poznaniu, na co dzień pracujemy jako czynni instrumentaliści w poznańskich instytucjach kultury – Filharmonii Poznańskiej i Teatrze Muzycznym. Wspólnie zagraliśmy już setki ślubów i dziesiątki koncertów. Współpracujemy z wieloma muzykami z Wielkopolski, a także ze światowej sławy gwiazdami – wokalistami, instrumentalistami i dyrygentami, tak klasycznymi, jak i z nurtu muzyki rozrywkowej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mimo naszego młodego wieku, w branży ślubnej pracujemy od kilkunastu lat, od wieku nastoletniego.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wyjściowo proponujemy naszym klientom duet skrzypce i organy na ślub kościelny lub skrzypce i fortepian na ślub cywilny. Można się z nami kontaktować także w poszukiwaniu samej skrzypaczki lub samego organisty. Jeśli para młoda sobie życzy, możemy poprosić do współpracy także innych instrumentalistów lub np. wokal żeński. Występujemy także jako kwartet smyczkowy.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Jeśli w kościele, w którym biorą Państwo ślub, są organy, najchętniej właśnie na nich gra organista. W przeciwnym razie (a także na uroczystość cywilną) możemy przywieźć ze sobą własny instrument, czyli wysokiej klasy klawiaturę Yamaha.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W celu zarezerwowania daty – jak najszybciej. Terminy zapełniają się nam najczęściej z około półrocznym wyprzedzeniem, ale zdarzają się zarówno śluby zaplanowane na dwa lata wprzód, jak i wolna sobota w środku sezonu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Najczęściej wszystkie nasze ustalenia z klientami odbywają się drogą telefoniczną lub internetową, ale jeśli narzeczeni chcą się z nami spotkać przed swoją uroczystością, jesteśmy na to otwarci. Najchętniej w miarę możliwości zapraszamy wówczas do posłuchania nas na żywo przy okazji któregoś z zaplanowanych występów.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Znając z autopsji ogrom obowiązków w przygotowaniach do ślubu, staramy się pozwolić narzeczonym szybko przepisać temat muzyki na ślubie z listy "do zrobienia" na "załatwione". Nasz kontakt jest najczęściej telefoniczny lub internetowy, dotyczy ustalenia kwestii formalnych oraz decyzji odnośnie do repertuaru, jaki ma zabrzmieć podczas uroczystości.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Naturalnie! .

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zachęcamy do odwiedzania i subskrybowania naszego kanału w serwisie YouTube

Znajdą tam Państwo kilka naszych nagrań utworów, które doskonale sprawdzą się zarówno na ślubie kościelnym, jak i cywilnym. Możemy także na podstawie jednego wymarzonego przez Państwa utworu podpowiedzieć kilka innych w podobnym nastroju. Z przyjemnością także w całości zdejmujemy z klientów obowiązek konkretyzowania swoich oczekiwań, a chętnie przy tym wspomnimy, że każda z par, które zdecydowały się zdać w pełni na nasz gust doświadczenie, była bardzo zadowolona z naszych usług.

Opinie Stand-by Ensembles (9)

Dodaj opinię
Skrzypce i organy - klasyczna oprawa muzyczna uroczystości id:29774
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Oborniki
Data dodania: 03-10-2021

Dziękujemy za piękną oprawę muzyczną ślubu w wykonaniu tria (wokalistka, skrzypce, organy). Zarówno my, jak i wszyscy nasi goście byliśmy zachwyceni. Bardzo dobrze wspominamy współpracę z Panią Magdą w zakresie doboru utworów i przebiegu uroczystości. Szczerze polecamy.

M
Maria & Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Poznań
Data dodania: 21-07-2020

Gorąco polecamy duet Pani Magdy i jej męża! Utwory wykonane na naszym ślubie były niezwykle wzruszające i wspaniale uświetniły całą uroczystość. Dodatkowo, po ceremonii Pani Magda zagrała na skrzypcach kilka utworów muzyki filmowej. Oprawa muzyczna zachwyciła zarówno nas, jak i naszych gości. Ogromnie dziękujemy za taki profesjonalizm :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Łubowo
Data dodania: 25-04-2020

Zdecydowanie polecam wspolprace z Pania Magda. Bardzo dobra komunikacja, sprawne ustalenie repertuaru i pomocne wskazowki. Samo wykonanie cudowne🤗 Na slubie mielismy organiste, skrzypce plus wokal. Wyszlo przepieknie😍 goscie zachwyceni😍 dziekujemy👏😘

K
Konrad Wąsek i Justyna Wąsek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2019
Piła
Data dodania: 25-02-2020

Profesjonalna oprawa uroczystości ślubnej , pani i jej skrzypce nadały uroku naszej przysiędze , serdecznie dziękujemy Pozdrawiamy

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-01-2020
Poznań
Data dodania: 10-02-2020

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym ślubie. Poprosiliśmy o wykonanie utworu "Concerning Hobbits" na skrzypcach, aranżacja była piękna. Oprócz tego Pani Magda zagrała dwa dodatkowe utwory (Somewhere Over The Rainbow, All You Need Is Love) które sama zaproponowała. Wszystko zostało zagrane świetnie. Cieszymy się z dokonanego wyboru i gorąco polecamy!

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Brodnica
Data dodania: 28-05-2019

przepiękna oprawa muzyczna ślubu!!!
Nie byliśmy wymagającą Parą Młodą , pozostawiliśmy oprawę w rękach duetu Organy ( Organista)- Skrzypce.
Idealnie dopasowano repertuar do naszego ślubu.
Głos męski- przepiękny. Skrzypce- rewelacja.
Pani Magda jest przemiłą i kompetentną osobą, kontakt na najwyższym poziomie.
Polecam każdej przyszłej Parze Młodej !

Magdalena
28-05-2019

Dziękujemy za miłe słowa! Szczęśliwego życia w małżeństwie ❤️

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2018
Strykowo
Data dodania: 17-09-2018

Pani Magda zrobiła nam przepiękną oprawę ślubu cywilnego w plenerze. Zagrała utwory, o które prosiliśmy, mimo że były nietypowe (muzyka z Disneya). Zrobiła to profesjonalnie, a dzięki niej nasza ceremonia wzruszyła gości. Poza tym Pani Magda jest przemiłą i kontaktową osobą i cieszę się, że to właśnie ona nam przygrywała w tym ważnym dniu. Dziękujemy! <3

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2018
Kostrzyn
Data dodania: 03-09-2018

Serdecznie polecam "Muzykę na uroczystości". Mieliśmy w kościele zarówno skrzypce jak i organy.
Najmilej wspominam współpracę w zakresie ustalania utworów i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania z tym związane.
Szybka odpowiedz mailowa, podejście bardzo profesjonalne i miła współpraca.
Gorąco polecam!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Stand-by Ensembles

Nazwa firmy: Stand-by Ensembles
Imię i nazwisko: Magdalena Mateja
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
507-451...
728-377...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6160
Zadzwoń
507-451...
728-377...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie