Zobacz zdjęcia (5)
Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy, Wrocław - zdjęcie 1
Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy, Wrocław - zdjęcie 2 Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy, Wrocław - zdjęcie 3 Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy, Wrocław - zdjęcie 4 Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy id:54856

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
503-825...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Uroczystość ślubu dla jest każdego niezapomnianym i niepowtarzalnym przeżyciem. Ale ten szczególny moment może jeszcze lepiej zapisać się w Waszej pamięci dzięki dźwiękom najpiękniejszego z instrumentów – skrzypiec. Z przyjemnością postaram się otoczyć Was ich brzmieniem i ocieplić ich subtelnym dźwiękiem zimne kościelne mury. Płynąca melodia pomoże Wam zapomnieć o wszystkim co Was otacza i pozwoli poczuć że teraz sami jesteście dla siebie całym światem. A ja gwarantuję, że niejeden z Waszych gości przestanie się wstydzić łez wzruszenia...

Skrzypce mogą również uświetnić wiele innych chwil – weselne obiady, zaręczyny, rocznice, komunie, spotkania firmowe czy romantyczne wieczory (kawiarnie, restauracje). Mój repertuar dopasuję do konkretnej okoliczności, od muzyki religijnej, klasycznej, po filmową, rozrywkową i świąteczną. Skrzypce to instrument z duszą – potrafię ją z nich wydobyć i dzięki temu w duecie z nimi sprawdzę się w każdej sytuacji.

Coraz więcej Klientów decyduje się na śluby w przepięknych sceneriach natury. Od 2016 roku jestem przygotowana do oprawy muzycznej wszelkich plenerowych ceremonii. Posiadam własny sprzęt nagłośnieniowy, który podpinany jest pod skrzypce, nie zmieniając ich pięknego dźwięku. To przetwornik do skrzypiec Shadow SH-SV2 oraz wzmacniacz Roland Cube Street, który działając również bez podpięcia do prądu (akumulator) zapewni Państwu odpowiedni muzyczny nastrój w każdym wymarzonym miejscu. Dodatkowo, oprawa muzyczna może być wykonywana solo bądź z towarzyszeniem nagranych akompaniamentów, co wyjątkowo dobrze brzmi w sceneriach plenerowych czy grze do życzeń.

Współpracuję również z innymi muzykami, jeśli więc oprócz skrzypiec chcieliby Państwo usłyszeć inne brzmienia, wspólnie jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Proponuję Państwu bogaty wybór repertuaru, moją pasję i zaangażowanie oraz szereg usług w formie atrakcyjnych pakietów ślubnych. Zapraszam do kontaktu.

Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy - film 1 Skrzypce na ślub kościelny, cywilny, plenerowy - film 1

Oferta Joanna Jurkiewicz SUZUKOWO

Pakiet Standard

od 400 do 450zł/ występ

ślub cywilny – 3 utwory, ślub kościelny 3-4 utwory

Opinie Joanna Jurkiewicz SUZUKOWO (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Joanna Jurkiewicz SUZUKOWO

Nazwa firmy: Joanna Jurkiewicz SUZUKOWO
NIP: 8982097435
Imię i nazwisko: Joanna Jurkiewicz
Adres: Wrocław, ul. Plac Powstańców Śląskich, 53-314, woj. dolnośląskie
503-825...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 95
Zadzwoń
503-825...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie