Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości - film 1 Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości - film 1
Pokaż kolejny film

Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości id:52333

od 400 do 1500 zł / występ
Kraków, małopolskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
504-139...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • gitara
  • harfa
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Witam Państwa,
Jestem skrzypaczką, absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej im.Krzysztofa Pendereckiego, obecnie studentką Royal Collage of Music w Sztokholmie.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w oprawach muzycznych różnych eventów, ślubów, zaręczyn, urodzin, a także innych uroczystości. Jestem muzykiem stale koncertującym, występowałam m.in w takich krajach jak: Niemcy, Włochy, Francja, Szwecja, Hiszpania, Czechy czy Chiny.
Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną Państwa uroczystości, program i aranżacje zawsze dobieram indywidualnie do preferencji zainteresowanych. Oferuję możliwość zamówienia także większych składów instrumentalnych np. skrzypce z wokalem, skrzypce z wiolonczelą, skrzypce z gitarą, skrzypce z harfą lub też kwartet smyczkowy, czy trio.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
I zapoznania się z moimi nagraniami, które prześlę w wiadomości prywatnej.
Serdecznie zapraszam!

Zobacz zdjęcia (6)
Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 1
Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 2 Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 3 Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 4 Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 5
Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości, Kraków - zdjęcie 6
1 / 6

Oferta

Oprawa muzyczna śłubu

od 400 do 1500zł/ występ

Cena zależy m.in. od ilości muzyków w zespole, dojazdu do klienta, ilości programu aranżowanego na indywidualne zamówienia Pary Młodej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapewniamy naszym klientom profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie artystycznym.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasi muzycy to dyplomowani absolwenci renomowanych polskich i zagranicznych uczelni artystycznych. Nie współpracujemy z osobami bez studiów muzycznych, dbając o to by prezentowany poziom był jak najwyższy.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Gwarantujemy kompleksową obsługę, realizujemy zamówienia 'last minute', służymy pomocą w doborze odpowiedniego programu, wszystko po to, by uczynić Państwa dzień tym wyjątkowym.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, dobra organizacja, najlepszy poziom artystyczny

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To że możemy swoim talentem podzielić się z Państwem i tworzyć wspólnie chwile wzruszeń, które zostają w waszej pamięci na długo:)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca, to przede wszystkim nasza życiowa pasją, w którą wkładamy ogromne pokłady zaangażowania, a gdy nasze występy spotykają się z entuzjazmem słuchaczy i widzów, nie może być lepszej nagrody!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończone studia magisterskie, doktoranckie, podyplomowe na renomowanych uczelniach w kraju i za granicą.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Nagrody na konkursach solowych i kameralnych, uczestnictwo w projektach z muzykami zespołów znanych na całym świecie, takimi jak muzycy Filharmonii Berlińskiej, czy lipskiego Gewandhausu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od wielu lat, ale nasze początki stawialiśmy około 2010 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Graliśmy podczas ślubów plenerowych, a także humanistycznych. Zawsze dopasowujemy się do oczekiwań Par Młodych, by zapewnić im w pełni spersonalizowaną oprawę uroczystości.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Gdy jedziemy na uroczystość daleko poza Kraków, niejednokrotnie poświęcamy na dojazd na miejsce i powrót cały nasz dzień, a wszystko po to, by być w pełni dla Państwa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zależy tak na prawdę od zamówienia Pary Młodej.
Najmniejszy możliwy to skrzypce solo. Gdy Pary Młode życzą sobie, by na ich uroczystości zagrał większy zespół, przeważnie proponujemy kwartet smyczkowy (gdyż brzmi on najpełniej), ale realizujemy także takie zamówienia jak zespół : skrzypce z harfą i wiolonczelą, lub duet skrzypcowo - gitarowy.
Bardzo często klienci pytają o możliwość występu wokalisty, wtedy możliwe jest zamówienie składu na chociażby wokal męski lub żeński ze skrzypcami, co również brzmi bardzo dobrze.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy w oparciu o profesjonalne materiały nutowe, najlepszych muzycznych wydawnictw, takich jak Bärenreiter, czy Breitkopf & Härtel.
Gramy na własnych instrumentach lutniczych - mistrzowskich.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się biegle językiem angielskim, oraz językiem niemieckim w stopniu podstawowym.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej kontaktować się z nami około kilku miesięcy przed uroczystością.
Ale przyjmujemy także zamówienia "last minute" nawet na kilka dni przed planowaną datą uroczystości.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj spotykamy się już na miejscu uroczystości. Płatność za wykonaną usługę przyjmujemy po uroczystości. Jednak jeśli życzą sobie Państwo wcześniejsze spotkanie organizacyjne w formie online , lub na żywo , jest ono możliwe, po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dla nas i Państwa terminu. Takie spotkanie jest w pełni bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Drogą telefoniczną lub mailową. A także przez komunikatory WhatsApp lub fanpage na Facebooku.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizacja usług dla Państwa to nasz cel przewodni. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by to właśnie dla Was stworzyć ofertę oryginalną odpowiadając na Państwa oczekiwania, a także 'zamówienia specjalne' utworów, które są Wam szczególnie bliskie.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Wykorzystujemy naszą wiedzę, zdobytą podczas wieloletniej nauki, by móc Panstwa przeprowadzić przez meandry muzycznego świata. Nie macie sprecyzowanej wizji oprawy muzycznej ślubu, lub uroczystości? Nic nie szkodzi. Skontaktujcie się z nami, a stworzymy dla Was plan uroczyści, oraz pomożemy dobrać program tak, by spełniał Państwa oczekiwania.

Jaki jest styl naszej pracy?

Naszą pracę cechuje pełne zaangażowanie w stworzenie oferty pasującej do Państwa oczekiwań.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy otwarci na dyskusję i sugestie naszych Par Młodych.
Wiadomo, że ślub to wielki dzień i nawet w ostatniej chwili, może pojawić się nieco inna jego wizja z Państwa strony. Jesteśmy w kontakcie z Państwem do samego dnia uroczystości, właśnie po to, by móc w przypadku jakichkolwiek zmian dopasować się do nich.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Z powodu tego, że zazwyczaj podczas wesela gramy oprawę muzyczną obiadu weselnego , niekiedy spotykamy się z problemami technicznymi, typu brak głośnika do podpięcia się na sali. Dlatego najlepiej dzwonić do nas wcześniej, właśnie po to by ustalić z obsługą sali takie szczegóły.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zdarzało się , że dzwonili do nas Młodzi, których ktoś w ostatniej chwili zostawił na przysłowiowym 'lodzie', bo nie może zagrać. Zawsze pomagamy w takich sytuacjach. Wiadomo, może zdążyć się coś, co sprawi, że muzyk nie może zagrać, ale wtedy zawsze załatwiamy za niego profesjonalne zastępstwo, właśnie po to by nie zostawiać w takich sytuacjach, klientów samych sobie. Pary Młode oraz nasi inni zamawiający bardzo doceniają u nas to podejście do świadczenia usług.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wystawienie nam opinii, lub zostawienie komentarza na fanpage po uroczystości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Muzyka którą kochacie i która wywołuje na Waszych twarzach uśmiech.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele mojej przyjaciółki, które było prowadzone przez grupę ludzi z pasją Trio z Rio, w tak fantastyczny sposób , że chyba nigdy nie zapomnę tego wydarzenia.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Graliśmy podczas otwarcia nowego resortu Spa na hali basenu ;)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Tak na prawdę nie mamy takiego typu. Nasza muzyką trafia do różnych odbiorców, zarówno podczas ślubów kościelnych , jak i cywilnych, czy uroczystości humanistycznych, lub rodzinnych spotkań , urodzin, obiadów weselnych. Każda z tych uroczyści jest nam bliska, bo lubimy dzielić się naszą muzyką z Państwem.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Myślę, że najważniejsza w pracy muzyka jest konsekwencja, systematyczność i stałe dążenie do obranego celu. Muzyka, tak samo jak sport, wymaga ciągłych ćwiczeń, by rozwijać swój warsztat.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Muzycy tacy jak Janiene Jansen, czy Gustavo Dudamel, przez pasję jaką wkładają w muzykę, którą tworzą.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z życia. Tak na prawdę bycie artystą, to bycie w ciągłym kontakcie z otaczającym nas światem, jego dorobkiem artystycznym, historią, a przede wszystkim naturą. To ona pokazuje nam wiele przepięknych obrazów , o których później chcemy grać.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Ćwiczymy, bierzemy udział w warsztatach muzycznych z Profesorami koncertującymi na całym świecie, jeździmy na projekty zagraniczne, gdzie spotykamy się z muzykami z całego świata, by znajdować u nich nowe inspiracje, a także rozwijać się dzięki zdobytej od nich wiedzy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Książkę do filozofii, notatnik, instrument oraz aparat fotograficzny, by uwiecznić piękno tego miejsca.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Obecnie w social mediach króluje trend krótkich filmików (czasami zupełnie bezwartościowych) , które zbierają miliony wyświetleń i lajków. Trudno odnaleźć w tym gąszczu informacyjnym, coś na prawdę wartościowego. Myślę, że warto nie podążać ślepo za trendami kreowanym i przez serwisy takie jak Tiktok, czy słynne rolki na Facebooku, a umieć posługiwać się treściami na prawdę wartościowymi, dobrymi nagraniami muzycznymi, artykułami naukowymi, tworzonymi przez naukowców, a nie dzieci, czy dorosłych szukających atencji na portalach społecznościowych. Myślę tak ponieważ, nie zawsze to co ma przysłowiowy "milion wyświetleń", jest czymś wartym uwagi, natomiast wiele wartościowych treści nie jest prezentowanych na portalach społecznościowych, nie podążając za zbiorowym, nazwijmy to "pędem lajków", co wcale nie oznacza że treści te są na słabym poziomie. Wręcz przeciwnie.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Myślę , że właśnie trend szybkich rolek w serwisach społecznościowych. Prędzej, czy później , ludziom znudzi się oglądanie parunastu sekundowych filmików bez treści. Ale to tylko moje osobiste zdanie ;)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dawkę inspiracji, okiem zwykłego konsumenta, szukającego w codziennym życiu, ekologicznych zamienników popularnych produktów, codziennego użytku, oraz sposobów jak żyć mniej śmiecąc.

Nasze pasje.

Życie w duchu zero waste, wędrówki wysokogórskie, psychologia.

Ciekawostki na nasz temat.

Każdy z naszych muzyków to człowiek wielu pasji i zainteresowań. Mimo tego , że na codzień związani jesteśmy ze sztuką, to interesujemy się także innymi dziedzinami , takimi jak chociażby nauki ścisłe. Jeden z naszych skrzypków , jest pasjonatem budowy reaktorów jądrowych oraz ich działania :)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Mój ulubiony film i książka to Harry Potter ⚡❤️ jestem skończonym Potteromanem o duszy czarodzieja i ucznia Hogwartu!

Opinie (8)

Magiczne Skrzypce - oprawa muzyczna ślubu i innych uroczystości id:52333
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Kraków
Data dodania: 12-09-2023

Bardzo profesjonalne podejście do usługi. Muzycy bardzo sympatyczni i utalentowani. Do każdego ślubu podchodzą indywidualnie i starannie. Oprawa muzyczna nie zawierała żadnych pomyłek i została zagrana na najwyższym poziomie. Każdy z instrumentów grał czysto i płynnie. Szczerze polecam usługę, szczególnie że para młoda jak i goście byli zachwyceni wykonaniem utworów które zagrał kwartet.
Pozdrawiam

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Kraków
Data dodania: 16-08-2023

Pani Anna sprawiła, że nasze wymarzone wesele było jeszcze piękniejsze niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Świetny wybór repertuaru, profesjonalizm oraz kunszt Pani Anny trudno opisać słowami. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy z całego serca! Kiedy po ceremonii Pani Anna zaczęła grać ‚Can you feel the love tonight’ z tłumu można było usłyszeć westchnienie zachwytu.

A
Adrian
5.00
 / 5
Data imprezy: 10-05-2023
Oświęcim
Data dodania: 06-06-2023

Pani Anna zachowała się profesjonalnie, wszyscy goście byli zachwyceni nie tylko muzyką ale też tym jak wczuwa sie w grę. Mega energiczna i miła dziewczyna. Dobry i fachowy kontakt oraz brak problemu z dojazdem też jest plusem. Bardzo polecam :)

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kraków
Data dodania: 08-09-2022

Polecam Magiczne Skrzypce. Ania zagrała u nas na weselu. Wszystko zostało dogadane dosłownie w ostatniej chwili i przebiegło bez żadnych problemów. Oprawa muzyczna także wypadła tak jak chcieliśmy, szczególnie repertuar muzyki filmowej.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data imprezy: 11-12-2021
Kraków
Data dodania: 06-09-2022

Ania zagrała piękny występ na 70 urodzinach mojej babci. Była to wzruszająca chwila, przygotowaliśmy dla Babci krótki bezdźwięczny film z rodzinnymi wspomnianiami a Ania zajęła się oprawą muzyczną na żywo. Serdecznie polecam! Do tej pory wspominam na rodzinnych uroczystościach występ Ani z łzami w oczach, dziewczyna ma ogromny talent! Do tego jest bardzo miła i komunikatywna oraz stara się zrobić wszystko, aby druga strona była zadowolona. Polecam! Polecam! I jeszcze raz Polecam Anię 💙

Magiczne Skrzypce
06-09-2022

Pani Patrycjo dziękuję bardzo za zaufanie i zaproszenie na uroczystość! Cieszę się bardzo, że moja oprawa muzyczna spodobała się solenizantce 😊 raz jeszcze wszystkiego co najlepsze! 😊

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 04-09-2022

Pani Ania pięknie zagrała na naszym ślubie. Nie mamy nic do zarzucenia. Polecamy

Magiczne Skrzypce
06-09-2022

To była przyjemność móc być z Państwem wraz z moją muzyką w tym ważnym dniu:) dziękuję ❤️

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Kraków
Data dodania: 06-06-2022

Coś pięknego! Dziękuje jeszcze raz za wymarzoną oprawę muzyczną naszego ślubu. Twoje dźwięki wzruszyły nie tylko nas ale i gości. Profesjonalizm i bardzo dobra komunikatywność. Dzięki Pani nasz ślub był po prostu magiczny. Serdecznie wszystkim polecamy!

W
Wiesława
5.00
 / 5
Data imprezy: 17-05-2022
Kraków
Data dodania: 06-06-2022

Piękna oprawa muzyczna urodzin. Występ Pani Anny miał być niespodzianką urodzinową. Gra wzruszyła solenizanta do łez i wzbudziła zachwyt wśród gości i rodziny. Polecam z całego serca!

Magiczne Skrzypce
06-09-2022

Bardzo dziękuję za miłe słowa i tak pozytywny odbiór mojego występu 😌

Kontakt

Imię i nazwisko: Ania Śliwczyńska
Adres: Kraków, woj. małopolskie
504-139...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1077
Zadzwoń
504-139...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie