Skrzypaczka Ewa Hermann

300 zł
Gdańsk, pomorskie
(41)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
505-691...

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

O nas

Profesjonalna SKRZYPACZKA oferuje oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych oraz innych uroczystości (zaręczyny, chrzciny, komunia,pogrzeb ) na skrzypcach, solo lub w duecie z wiolonczelą lub organami , na terenie Trójmiasta i okolic. Bogaty repertuar klasyczny i rozrywkowy.
Ślub Kościelny : 4/5 utworów podczas mszy
Ślub cywilny : muzyka podczas zbierania się gości + oprawa muzyczna ślubu + muzyka podczas składania życzeń

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta nr 1

300zł/ występ

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zawsze kierujemy się życzeniami i potrzebami Państwa Młodych . Dopasowujemy się do każdej sytuacji. Spełniamy MARZENIA

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najwyższą dbałością, PROFESJONALIZMEM , elastycznością i pasją

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę ze mną, gdyż cenią profesjonalizm, z którym podchodzę do każdego zlecenia. Moja rzetelność w przygotowaniach oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły gwarantują, że każda uroczystość jest niezapomnianym wydarzeniem. To, co wyróżnia moją ofertę na tle innych, to najwyższa jakość wykonania. Skrzypce w moim wykonaniu nie są tylko instrumentem, ale przede wszystkim narzędziem do przekazywania emocji i uczuć. Staram się, aby każda nuta była odzwierciedleniem tego, co młoda para chce przekazać swoim gościom w tym wyjątkowym dniu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i realizowaniu OPRAWY MUZYCZNEJ uroczystości.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy widzieć uśmiech na twarzach GOŚCI , Państwa Młodych .

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Tworzymy magiczną atmosferę poprzez muzykę na żywo

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wykaształcenie wyższe AKADEMII MUZYCZNYCH w Polsce : wydziały klasyczne i jazzowe

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Ukończyłam studia na Akademii Muzycznej, specjalizując się w jazzie i muzyce klasycznej. od wielu lat jestem skrzypaczką w Filharmonii Bałtyckiej, gdzie pełnie funkcję w pierwszych skrzypcach. Posiadam 15-letnie doświadczenie w oprawie muzycznej uroczystości ślubnych, co pozwolilo mi na zdobycie dużej wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie. Te osiągnięcia świadczą o moim profesjonalizmie i pasji do muzyki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Ok 20 lat - oprawa muzyczna uroczystosci rodzinnych i firmowych.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Moje doświadczenie obejmuje oprawę muzyczną dla nietypowych ceremonii ślubnych, które wymagały indywidualnego podejścia i dostosowania repertuaru do specyficznych wymagań i oczekiwań pary młodej. Mogły to być śluby o nietradycyjnej tematyce, miejsce ceremonii (np. na otwartym powietrzu, na plaży, w niecodziennych lokalizacjach), czy też pary, które wybrały niekonwencjonalne utwory muzyczne na swoją ceremonię.

W każdym z tych przypadków, z powodzeniem dostosowywałam swój repertuar i styl gry, aby spełnić oczekiwania klientów i zapewnić im niezapomniane wrażenia muzyczne. Moje umiejętności i elastyczność pozwalaja na zrozumienie i realizację różnorodnych wizji muzycznych Pae Mlodych - niezależnie od tego, jak nietypowe były ich preferencje.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skrzypce SOLO z podkladami
Duety :Skrzypce +. wiolonczela lub gitara , piano, wokal , harfa .
Trio smyczkowe

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Sprzet profesjonalny najwyzszej klasy; skrzypce akustyczne i elektryczne + pelne naglosnienie

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski , czeski, polski . Możliwość załatwienia wszystkiego ONLINE - kontakt tez przez WHATSAPP

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

ok 1 rok - ale zdazaja sie nagle wolne terminy. Zawsze zapytajcie- jesli ja nie moge z checia polece dobrego muzyka.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszystkie konsultacje sa bezplatne. - MOZLIWOSC SPOTKAŃ online

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Calkowicie dowolnie- w zaleznosci od potrzeb Pary Mlodej

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Prowadze rozmowy z parami młodymi, aby zrozumieć ich gust muzyczny, oczekiwania i wizję ceremonii ślubnej. To pozwala mi zasugerować utwory, które mogą oddać atmosferę, której szukają.
Dysponując bogatym repertuarem, moge zaproponować różnorodne utwory - od klasycznych, poprzez jazzowe, aż po współczesne hity. Dzięki temu pary mają do wyboru szeroką gamę opcji
Jeśli para ma specjalne życzenia, np. chce, abym zagrała konkretny utwór, który ma dla nich szczególne znaczenie, chętnie się temu przyglądam i, jeżeli to możliwe, ucze się tego utworu na ich specjalny dzień.
Dzięki mojemu doświadczeniu, moge doradzić parom młodym, które utwory dobrze sprawdzają się w konkretnych momentach ceremonii ślubnej.
Jestem dostępna dla par młodych, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości dotyczące muzycznej oprawy ich ślubu.

Skrzypaczka Ewa Hermann
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 41 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 05-12-2023

Bardzo dziękuję Pani Ewie za piękną muzykę na ślubie mojej siostry. To była niespodzianka dla niej i wyszło fantastycznie! Wszyscy byliśmy zachwyceni, atmosfera była magiczna. Pani Ewa to nie tylko świetna skrzypaczka, ale też bardzo miła i pomocna osoba. Zajęła się wszystkim - od wyboru utworów, po znalezienie organisty i śpiewaczki. Wszystko poszło gładko i wyszło super. Polecam z całego serca!

Ewa
05-12-2023

Bardzo dziękuję za tak serdeczne słowa i cudowną opinię. Cieszę się niezmiernie, że muzyka na ślubie Pana siostry spotkała się z tak pozytywnym odbiorem i że mogłam przyczynić się do stworzenia magicznej atmosfery w tym wyjątkowym dniu. Pozdrawiam Ewa Hermann skrzypaczka.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 17-08-2023

Zdecydowanie polecam oprawę muzyczną oferowaną przez Panią Ewę. Bardzo dobry kontakt i pomoc w ustaleniu repertuaru.

Ewa
17-08-2023

Dziękuję serdecznie za tak wspaniałe słowa! Było dla mnie wielkim zaszczytem być częścią Waszego wyjątkowego dnia i móc dostarczyć muzycznych emocji dla Was i Waszych gości. Cieszę się, że mogłam przyczynić się do tworzenia niezapomnianych wspomnień tego dnia. Wasze zadowolenie to dla mnie największa nagrodą. Dziękuję za zaufanie . Ewa Hermann

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Gdańsk
Data dodania: 24-07-2023

Pani Ewa spisała się na medal.
Pięknie grała, a gości byli zachwyceni.
Bardzo dziękuję oraz polecam!

Ewa
17-08-2023

Dziękuję serdecznie za tak wspaniałą opinię. Cieszę się, że mogłam być częścią Waszej wyjątkowej chwili. Zachęcam do ponownego skorzystania z moich usług w przyszłości. Pozdrowienia, Ewa. 🎶🎻.

E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2023
Rewa
Data dodania: 21-06-2023

Z całego serca polecamy Panią Ewę Hermann! Przepięknie grała podczas naszej ceremonii ślubnej w kościele, komunikatywna, bezproblemowa i jak będzie trzeba to nawet sama zagra! Cudo!

Ewa
17-08-2023

Dziękuję bardzo za tak wspaniałą opinię! Cieszę się, że mogłam być częścią Waszego wyjątkowego dnia i przyczynić się do jego uroczystego charakteru. Życzę Wam wiele pięknych chwil w małżeństwie. Ewa Hermann

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2023
Gdańsk
Data dodania: 07-06-2023

Pani Ewa przepięknie zagrała na naszym ślubie w plenerze, pełen profesjonalizm w graniu i ubiorze :)

Ewa
17-08-2023

Serdecznie dziękuję za tak ciepłe słowa. Cieszę się, że mogłam być częścią Waszej uroczystości i dodać muzycznego akcentu do tego wyjątkowego dnia. Dbam o każdy detal, zarówno w muzyce jak i prezentacji, aby wszystko było idealne dla Was. Życzę Wam wiele pięknych chwil w małżeństwie. Pozdrawiam serdecznie, Ewa 🎻🌸.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data imprezy: 26-05-2023
Sopot
Data dodania: 01-06-2023

Pani Ewa przemiła osoba i najlepsza w swoim fachu, grając utwory na skrzypcach poruszyła młodą parę, nas i wszystkich gości. Utwory wybrzmiały przepięknie. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za stworzenie niesamowitego klimatu na plenerowym ślubie naszej córki. Polecamy z całego serca!

Ewa
17-08-2023

Serdecznie dziękuję za tak ciepłe słowa i polecenie. Było mi niezmiernie miło być częścią tak wyjątkowego dnia w życiu Waszej córki. Cieszę się, że muzyka przyniosła emocje i wzbogaciła ceremonię. Dla mnie zawsze najważniejsze jest, by tworzyć niezapomniane wspomnienia dla Młodej Pary i ich gości. Dziękuję za zaufanie i serdeczne pozdrowienia! Ewa Hermann 🎶💖.

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 11-10-2022

Pani Ewa wraz z organistą p. Tomaszem stworzyła przepiękna, zgraną i profesjonalną oprawę muzyczną na naszym ślubie koscielnym. Było tak, jak sobie wymarzyliśmy.
Szeroki wybór utworów do wykonania, bezproblemowy i szybki kontakt mejlowy. Serdecznie dziękujemy i polecamy innym.

Ewa
17-08-2023

Dziękuję serdecznie za te miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego dla Was momentu i spełnić Wasze marzenia muzyczne. Komunikacja i zrozumienie potrzeb Młodej Pary to dla nas priorytet, dlatego cieszę się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Życzę Wam wiele pięknych chwil razem! Serdecznie pozdrawiam, Ewa Hermann 🎻🎶

D
Dominika Kuhn
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Człuchów
Data dodania: 29-08-2022

Bardzo polecamy. Przepiękna oprawa muzyczna. Wszystko dopracowane. Przemiła i bezproblemowa Pani. Wszystko na NAJWYŻSZYM poziomie!

Ewa
29-08-2022

Pani Dominiko, dziękuję bradzo ! Niezmiernie miło mi czytać taką opinię. Zawsze dokładam wszelkich starań żeby sprostać oczekiwaniom zamawiającego. Pozdrawiam serdecznie, Ewa Hermann

Pokaż więcej opinii
Imię i nazwisko: EWA HERMANN
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
505-691...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10700
Zadzwoń
505-691...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie