Zdjęcia
od 500 do 1000 zł / konsultacja

Slodkave - kompleksowa organizacja wesel id:16800

od 500 do 1000 zł / konsultacja
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
509-656...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
512-468...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubów i wesel. Chcemy podzielić się z Wami naszą radością, jaka płynie z czasu spędzonego we wspólnym gronie. Zapewnimy Wam wyjątkowe wspomnienia z dni, które same uważamy za najcenniejsze.

Zorganizujemy Wam ślub i wesele marzeń, przez cały ten czas będziemy do Waszej dyspozycji. Zajmiemy się całym przebiegiem przyjęcia i zawsze dorzucimy coś od siebie. Będziemy tam, gdzie będziecie nas potrzebować.
Czekamy na Wasz telefon,
Alicja i Sonia.

Kategoria:

Konsultant ślubny Wrocław

Oferta

Konsultacja ślubna
od 500 do 1000 / konsultacja
Przygotowania do ślubu idą gładko, czegoś jednak wciąż brakuje? Nie wiecie od czego zacząć? Zapraszamy na konsultację ślubną – spotkanie z nami na pewno zmotywuje Was do działania.

Jeśli chcą Państwo poznać cenę konkretnej usługi, zachęcamy do wypełnienia formularza, na którego podstawie dokonamy wyceny.
Kompleksowa organizacja
od 5000 do 10000 / całość
Zorganizujemy Wam wesele marzeń. Wspólnie wybierzemy motyw przewodni, pobiegniemy do kwiaciarni, wybierzemy najpiękniejsze miejsce. Zajmiemy się całym przebiegiem tego dnia.

Chcesz wiedzieć ile kosztuje usługa kompleksowej organizacji ślubu i wesela?
Nie mamy sztywnych cenników. Naszą pracę zawsze wyceniamy indywidualnie na podstawie formularza, ponieważ każda Para jest wyjątkowa i oczekuje czego innego.
Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza i uzyskania niezobowiązującej wyceny. A nuż, może uda nam się nawiązać owocną współpracę. :)
Koordynacja wesela
od 1000 do 4000 / wesele
Celem naszej pracy jest dobra zabawa Pary Młodej na weselu. Zajmiemy się formalnościami, dopilnujemy obsługi i tego aby wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej przygotowanym scenariuszem.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Slodkave
(0)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:SLODKAVE
Imię i nazwisko:Alicja Kaliszewska
Adres:Wrocław
woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00
509-656...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
512-468...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 22-10-2015, liczba odwiedzin: 1143
Telefon
509-656...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
512-468...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie