Zobacz zdjęcia (5)
fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki, Radom - zdjęcie 1
fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki, Radom - zdjęcie 2 fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki, Radom - zdjęcie 3 fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki, Radom - zdjęcie 4 fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

fontanna czekoladowa,fontanny czekoladowe,Fotobudka,Fotobudki id:35252

Radom, mazowieckie

O nas

Oferta

  • wynajem
  • dojazd do klienta

Fontanna Czekoladowa i Koktajlowa.
Witamy uprzejmie w portalu "Wesele z klasą".
Nasza firma zajmuje się obsługą różnych imprez plenerowych i w pomieszczeniach zamkniętych. Należą do nich pikniki, festyny, dni miast, przyjęcia komunijne i weselne, osiemnastki, urodziny i inne, tym podobne uroczystości.
Oferujemy również watę cukrową oraz popcorn.
Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które gwarantują uczestnikom i organizatorom, fachowe przygotowanie imprez.
Realizujemy wszystkie zamówienia, nawet te najdrobniejsze.
Dysponujemy najnowszymi - z górnej półki, fontannami czekoladowymi i koktajlowymi. Proponujemy najwyższej jakości czekoladę belgijską o różnych smakach i kolorach.
Na bogato przygotowanym stole, przykrytym pięknym obrusem, nasi Klienci mogą podziwiać gustowne kielichy na owoce, pękate wazy na rurki i pianki. W zestawie znajdują się również nieodzowne tacki, serwetki i patyczki do zamaczania w czekoladzie.
Dojazd do Klienta na terenie miasta jest darmowy.
W naszej ofercie są również zamki i zjeżdżalnie dmuchane, wata cukrowa, popcorn i balony na powietrze.
Jesteśmy bardzo elastyczni i ceny ustalamy z Klientem indywidualnie. Wystawiamy również faktury bez VAT.

Jeżeli szukasz niebanalnej, stylowej i zaskakującej atrakcji na swoje wesele, świetnie trafiłeś. Zaskocz Swoich Gości!

Fotobudka to profesjonalny, mobilny automat do samodzielnego robienia zdjęć z opcją natychmiastowego wydruku.

Jak to działa?
1. Pozujesz sam lub z przyjaciółmi
2. Jeśli masz ochotę dobierasz rekwizyty i gadżety
3. Prezentujesz uśmiech, klikasz START
4. Pstryk… i seria zdjęć wykonana
5. Błyskawicznie otrzymujesz wywołane fotki

W trakcie zabawy jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji - nad jej przebiegiem czuwamy osobiście, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom usługi. Czasem podpowiadamy odnośnie stylizacji, czasem dodajemy odwagi, a innym razem zachęcamy do wklejenia zdjęć do Księgi Gości.

1. Świetna zabawa – pozowanie z rodziną i przyjaciółmi to nie tylko radość ze wspólnie spędzonych chwil ale także integracja gości na Twoim evencie. Fotobudki nie znają limitu wieku!

2. Oryginalna atrakcja – fotobudki to nowość na polskim rynku, dlatego tak często spotykamy się z pozytywnym zaskoczeniem naszych Klientów.l to najlepszy wybór, gdy szukasz urozmaicenia i niespodzianki dla Twoich gości.

3. Imprezy i imprezki – nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych (wesela, rocznice, osiemnastki itp.), ale także do firm i organizacji (targi, bankiety, sylwestra i studniówki). Zresztą.. tu także nie ma limitów. Pojawimy się wszędzie tam, gdzie znajdzie się kawałek przestrzeni dla naszej fotobudki.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 2173

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie