Nowa oferta 4K/UHD na 2017r (kamera + GoPro) id:20121

Kontakt

506-752...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 21-03-2016
Liczba odwiedzin: 949

Oferta

2017 rok będzie należeć do 4K.
Nawet jeśli dziś Państwo nie posiadają telewizora 4K, to warto rozważyć wybranie reportażu wideo w rozdzielczości 4K, być może w przyszłości zakupią państwo taki telewizor.

Wychodząc naprzeciw technologii przygotowaliśmy dla Państwa ofertę filmu w najlepszej dostępnej jakości obrazu.
Od teraz pracujemy na profesjonalnych aparatach Panasonic Lumix, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby wideo w 4K.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jedna kamera to za mało, dlatego wspomagamy się kamerami sportowymi. GoPro Hero4 Black, jest bezkonkurencyjna pod względem jakości obrazu. Małe gabaryty pozwalają na bezpieczne zamocowanie kamery wysoko ponad parkietem, zapewniając interesujące ujęcia.

Niezmiennie wykorzystujemy statywy, stabilizator obrazu steadycam i rejestrator dźwięku, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia estetyczne.

Wciąż pamiętamy o tradycjonalistach, dlatego nie musicie się martwić, Wasza Babcia dostanie tradycyjną płytę DVD a Wasi Rodzice film FullHD.


W trakcie spotkania wspólnie ustalimy scenariusz reportażu. Poinformujcie nas o wszystkich nietypowych sytuacjach, które chcielibyście, aby zostały zarejestrowane (np. dzieci będą miały obrączki, kuzyn będzie grał na skrzypcach itp :). Wszystkie punkty skrupulatnie zanotujemy i będą dla nas świętością w dniu ślubu.
W dniu wesela kamera pracuje niemal non-stop. Jeżeli jakiś fragment nie zostanie uwzględniony w finalnym filmie to i tak są duże szanse, że go zarejestrowaliśmy. W ciągu 3 tygodniu od daty uroczystości dostaniecie na prywatnym linku wideo do zaakceptowania, jest to najlepszy czas aby wnieść wszelkie uwagi. Odbierając gotowy materiał FullHD lub 4K macie pewność, że film jest dokładnie taki jakiego oczekiwaliście.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Nowa oferta 4K/UHD na 2017r (kamera + GoPro) id:20121
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Małgorzata
Dodano: 30-05-2016
Data imprezy: 30-01-2016
Współpraca z Arkiem to była czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, miły kontakt, własna inwencja, szybkie dostarczenie filmu, a co najważniejsze fajny film;-) Polecam!!!

Dane kontaktowe

Nowa oferta 4K/UHD na 2017r (kamera + GoPro)
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia