Zobacz zdjęcia (3)
Ślub i wesele w VR 360° - najnowocześniejsza pamiątka ślubna, Rzeszów - zdjęcie 1
Ślub i wesele w VR 360° - najnowocześniejsza pamiątka ślubna, Rzeszów - zdjęcie 2 Ślub i wesele w VR 360° - najnowocześniejsza pamiątka ślubna, Rzeszów - zdjęcie 3
1 / 3

Ślub i wesele w VR 360° - najnowocześniejsza pamiątka ślubna id:32828

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku

Do wyboru:

  • 2 kamery

WeddingVR - pierwsza w Polsce firma wyspecjalizowana w nagrywaniu ślubów i wesel w technologii wirtualnej rzeczywistości. Brzmi tajemniczo? Już tłumaczymy!

Najważniejszy dzień w życiu. Kto nie chciałby przeżyć go jeszcze raz? Teraz to możliwe. Wszystko dzięki wirtualnej rzeczywistości. Nasza firma od dwóch lat zajmuje się nagrywaniem filmów ślubno-weselnych w 360 stopniach. Taki film pozwala raz jeszcze odwiedzić miejsce jego realizacji. Wszystko za sprawą specjalnych gogli do wirtualnej rzeczywistości, które w połączeniu z telefonem przenoszą nas na miejsce nagrania. W praktyce: dzięki takiemu nagraniu będziecie mogli w dowolnym momencie powrócić do dnia Waszego ślubu!

Oferta:
- Z przyjemnością zaprezentujemy działanie technologii VR na osobistym spotkaniu.
- Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi.
- Utrwalimy Wasz dzień w wirtualnej rzeczywistości.
- Pojawimy się na przygotowaniach, ceremonii ślubnej oraz zabawie weselnej. Uwiecznimy najważniejszy dzień w Waszym życiu zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i wcześniejszymi ustaleniami.
- Film otrzymacie na fizycznym nośniku umieszczonym w eleganckim etui. W zestawie znajdziecie instrukcję opisującą jak odtwarzać film oraz prezentującą wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące wirtualnej rzeczywistości.
- Zapewniamy pomoc przy wyborze gogli VR! Dobierzemy gogle, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

Prezentacje odbywają się w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie. Zapraszamy do kontaktu - wspólnie ustalimy datę naszego spotkania prezentacyjnego. Spotkanie jest oczywiście darmowe i niezobowiązujące.

liczba odwiedzin: 959

Popularne miasta w okolicy