Ślub w drewnianym Kościółku w sercu Tatr! id:10580

Oferta
Dodaj do plannera

Jeżeli marzycie o kameralnym weselu w romantycznej, górskiej atmosferze, o ślubie w sercu gór w starym, drewnianym kościółku i o wspólnym przeżywaniu tego najważniejszego w Waszym życiu dnia wyłącznie w gronie tych, którym na Was naprawdę zależy to znaleźliście odpowiednie miejsce.

TAJGOŁKA - w sercu Tatrzańskiego Parku Narodowego z dala od zatłoczonych dzielnic wielkiego miasta. Pięć luksusowych domków z bali, sala weselna z kominkiem, dwa parkingi, wiata nad potokiem z miejscem na ognisko oraz kapela góralska, która może Wam umilać ten wspaniały dzień ślubu. Posiadamy pełne zaplecze jadalniano kuchenne dla zorganizowania kameralnego wesela do 40tu osób. Zapewniamy transport bryczkami a dla pary młodej - powozami do kościoła w Małym Cichym Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możecie się Państwo przekonać jak dzień śluby obchodziły inne pary wraz z rodzinami.
ATRAKCJE ŚLUBNE! Na życzenie Pary Młodej organizujemy nietypowe 'akcenty' stanowiące oprawę całej ceremonii Ślubno weselne takie jak:
- Ave Maria w Kościele, grane przez góralskiego skrzypka,
- przejazd bryczkami wraz z grająca kapelą,
- transoort limuzynami
- wypuszczenie gołębi nad potokiem
- możliwe jest tez udzielenie ślubu cywilnego nad potokiem

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, wspólnie z Parą Młodą. Koszt całkowity jest zależy od rodzaju menu, wybranych atrakcji (np. wypuszczanie gołębi, brama powitalna), rodzajów transportu (bryczki, powozy, limuzyny)
oraz od ilości gości i ilości noclegów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w celu ustalenia szczegółów

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ślub w drewnianym Kościółku w sercu Tatr!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Małe Ciche
Data dodania: 04-07-2013
Liczba odwiedzin: 5577

Polecamy

Nowe ogłoszenia