Ślub z innej bajki - fotografia ❤ promocja - sesja narzeczeńska GRATIS id:39466

Łódź, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
505-040...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 2 fotografów
Za każdą parą stoi inna historia, inna bajka, która wyzwala w nas kreatywność i daje poczucie spełnienia. Chcemy by ten wyjątkowy dzień ślubu był wspominany przez całe Wasze życie. Dlatego chętnie spotkamy się z Wami na kawie lub online by móc Was lepiej poznać i wysłuchać Waszych potrzeb oraz pragnień. Dzięki pracy w duecie łapiemy wiele ważnych, ulotnych momentów, których jeden fotograf mógłby nie zarejestrować.

Głównym zakresem naszych działań jest fotografia ślubna. Oferujemy Wam pełen pakiet - reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego oraz sesję plenerową w wybranym terminie. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego ale możemy dojechać wszędzie. Sesje plenerowe wykonamy tam gdzie chcecie - w górach, nad morzem, w ruinach zamku czy też fabryki. Uwielbiamy podróże więc nie straszna nam zimna Skandynawia czy gorąca Italia! Biegle posługujemy się językiem angielskim i włoskim.

Efekt naszej pracy zobaczycie po ok. 2-3 miesiącach. Z wybranych fotografii tworzymy krótką historie Waszego ślubu i drukujemy w formacie 15 cm x 23 cm. Pozostałe zdjęcia zamieszczamy na pendrive. Całość otrzymacie w drewnianej sygnowanej skrzynce. Dodatkowo oferujemy wydrukowanie większej liczby odbitek czy też stworzenie fotoksiążki.
Współpracujemy m.in. z grafikiem, wizażystą, fryzjerem i florystą. Dzięki sprawdzonej współpracy możemy pomóc w organizacji Waszego ślubu od początku do końca.


PROMOCJA! Przy podpisaniu umowy na pełen pakiet na hasło " Wesele z Klasą" otrzymacie sesję narzeczeńską w wysokości 1200 zł GRATIS!*

*Proszę pytać o szszcegóły promocji

Kategoria:

Fotograf ślubny Łódź

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ślub z innej bajki - fotografia ❤ promocja - sesja narzeczeńska GRATIS id:39466
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2018
Łódź
Data dodania: 05-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Dziewczyny są super! Dużo pozytywnej energii, piękne kadry, super kontakt! Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym! Najlepsza pamiątka z najważniejszego dnia w naszym życiu jest najlepsza dzięki wam! Dziękujemy ❤️
ślub z innej bajki
05-02-2019
To my dziękujemy za Wasze zaufanie!! Jesteście cudowni!! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!
I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Radomsko
Data dodania: 31-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Reportaże Joe i Zuzy są więcej niż genialne <3 Kadry dziewczyn są spontaniczne, nieoczywiste, a jednocześnie dopracowane w każdym calu. Ślub z innej bajki to fotografie pełne naturalności i radości z każdej uchwyconej chwili. Szczerze polecamy.
ślub z innej bajki
04-02-2019
Bardzo dziękujemy, praca z Wami to był dla nas zaszczyt!! Pozdrawiamy pięknie
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Bielawy Gołuskie
Data dodania: 30-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Atmosfera, profesjonalne podejście oraz super zdjęcia! Dziewczyny potrafią zauważyć każdy szczegół:) polecamy również sesje narzeczenska przed weselem, bo daje ona dużo do dalszej współpracy na weselu oraz sesji w plenerze. Efekt końcowy - czyli piękna skrzyneczka z wybranymi zdjęciami - to super pamiątka, która wzbudziła zachwyt u każdego ogladajacego:)
ślub z innej bajki
04-02-2019
Jak miło! Jesteście cudowni!! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!
J
JolaS
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Łódź
Data dodania: 29-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Współpraca z dziewczynami od 1 spotkania przebiegła w przyjaznej atmosferze, co baaardzo ułatwia przejście przez cały proces okoloślubny :)
W trakcie ślubu, wesela, dziewczyny były „niewidzialne”, nie czuliśmy żadnej presji ustawiania się w takich czy innych pozach, dzięki czemu zdjecia są bardzo naturalne i pokazują prawdziwe emocje :)
Forma przekazania zdjęć przepiękna! Wydruki, opakowanie, ugoszczenie pyszną herbatką i wspólna rozmowa.. Najlepiej! ;)
Polecamy!
Jola & Jarek
ślub z innej bajki
04-02-2019
Kochani!! Bardzo dziękujemy!! Praca z Wami od samego początku to była czysta przyjemność!! Dziękujemy za zaufanie!! Pozdrawiamy pięknie
A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Łódź
Data dodania: 22-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Piękne, wyjątkowe, niepowtarzalne, klimatyczne, niezwykłe... Tak można w paru słowach opisać nasze zdjęcia z reportażu ślubnego i sesji plenerowej. Ślub z innej bajki to był strzał w dziesiątkę - pełen profesjonalizm, elastyczność w podejściu do klienta a przede wszystkim bezbłędne wyczucie naszych oczekiwań. Pamiątka na całe życie w najlepszym wydaniu <3 Polecam i będę polecać :)
ślub z innej bajki
25-01-2019
Dziękujemy za zaufanie! To był dzień pięknych emocji!! Gratulacje Kochani!! Pozdrawiamy bajkowo.Joanna i Zuzanna
ślub z innej bajki

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Ślub z innej bajki
Adres:Łódź
woj. łódzkie
505-040...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-12-2018, liczba odwiedzin: 557
Telefon
505-040...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie