Ślubna Pracownia id:4668

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 28-12-2010
Liczba odwiedzin: 3007

Oferta

Jesteśmy profesjonalnymi konsultantami ślubnymi z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyliśmy tytuł Trendsettera 2009 w kategorii „Wedding Planner” w plebiscycie zorganizowanym przez opiniotwórczy blog ślubny Bridelle. Działamy na polskim rynku od 2006 roku, będąc tym samym jedną z dłużej funkcjonujących firm wedding plannerskich w Polsce. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, jako najwyższy rangą Członek Zwyczajny. Mamy za sobą blisko setkę zorganizowanych uroczystości. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie. Nie jesteśmy fabryką, nasze projekty szyjemy na miarę, poświęcając klientom maksimum uwagi.

Organizujemy zwłaszcza śluby i wesela. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych m.in.: wieczorów panieńskich i kawalerskich, rocznic, jubileuszy, chrzcin, komunii i innych rodzinnych uroczystości.

Ślubna Pracownia organizuje szkolenia dla konsultantów ślubnych oraz szuka Franczyzobiorców. Więcej szczegółów na naszej stronie.


Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Ślubna Pracownia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia