Ślubna Pracownia id:4668

Kontakt

Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 28-12-2010
Liczba odwiedzin: 2900

Oferta

Jesteśmy profesjonalnymi konsultantami ślubnymi z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyliśmy tytuł Trendsettera 2009 w kategorii „Wedding Planner” w plebiscycie zorganizowanym przez opiniotwórczy blog ślubny Bridelle. Działamy na polskim rynku od 2006 roku, będąc tym samym jedną z dłużej funkcjonujących firm wedding plannerskich w Polsce. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, jako najwyższy rangą Członek Zwyczajny. Mamy za sobą blisko setkę zorganizowanych uroczystości. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie. Nie jesteśmy fabryką, nasze projekty szyjemy na miarę, poświęcając klientom maksimum uwagi.

Organizujemy zwłaszcza śluby i wesela. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych m.in.: wieczorów panieńskich i kawalerskich, rocznic, jubileuszy, chrzcin, komunii i innych rodzinnych uroczystości.

Ślubna Pracownia organizuje szkolenia dla konsultantów ślubnych oraz szuka Franczyzobiorców. Więcej szczegółów na naszej stronie.


Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Ślubna Pracownia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia