Zobacz zdjęcia (5)
Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny, Busko-Zdrój - zdjęcie 1
Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny, Busko-Zdrój - zdjęcie 2 Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny, Busko-Zdrój - zdjęcie 3 Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny, Busko-Zdrój - zdjęcie 4 Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny, Busko-Zdrój - zdjęcie 5
1 / 5

Ślubne Kulisy Ewa Kubala konsultant ślubny id:41505

Busko-Zdrój, świętokrzyskie

O nas

Agencja Ślubne Kulisy powstała z pasji do tworzenia pięknych i podniosłych chwil, spełniania Waszych marzeń, kreowania niezapomnianych uroczystości. Lubię życie w biegu, nowe wyzwania, nie przerażają mnie niekończące się sprawy do załatwienia, a takich nie brak w pracy konsultanta ślubnego. Jeżeli planujecie wesele i potrzebny Wam wedding planner, dobrze trafiliście.

Oferuję:
- kompleksowa organizacja ślubów i wesel,
- organizacja wybranych elementów uroczystości,
- koordynacja dnia ślubu i wesela,
- imprezy rodzinne i firmowe.


KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela przeznaczona jest dla osób, które nie rozpoczęły jeszcze przygotowań do wesela. Oznacza to, że całość obowiązków związanych z uroczystościami od początku do końca będzie spoczywać na mnie, tak aby Was maksymalnie odciążyć i nie narażać na stres związany z przygotowaniami. Od początku współpracy to Wy będziecie decydować jak ma wyglądać ten wymarzony dzień, a zadaniem mojej agencji ślubnej będzie to urzeczywistnić. To Wy wyznaczycie zakres moich działań. Na każdym etapie przygotowań będziecie mogli korzystać z wiedzy konsultanta ślubnego w takim zakresie jakiego będziecie potrzebować.


ORGANIZACJA WYBRANYCH ELEMENTÓW UROCZYSTOŚCI

Organizacja wybranych elementów uroczystości ślubu i przyjęcia weselnego to usługa skierowana do osób, które są w trakcie przygotowań do wesela ale zabrakło im czasu lub cierpliwości i potrzebują pomocy konsultanta ślubnego w zorganizowaniu:
• transportu dla gości,
• oprawy muzycznej,
• dekoracji ślubnych,
• dekoracji weselnych,
• zaproszeń ślubnych i papeterii ślubnej,
• noclegów,
• opieki nad dziećmi podczas wesela itp.


KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Koordynacja dnia ślubu i wesela, to oferta dla tych, którzy wszystkie przygotowania do wesela mają już za sobą. Chcą jednak, by w Ich najważniejszym dniu była osoba, która wszystkiego dopilnuje, która będzie czuwać nad harmonijnym przebiegiem uroczystości. W tym dniu nic nie można zapomnieć, nie można się spóźnić, wszystko musi być dopięte „na ostatni guzik”.


Serdecznie zapraszam do kontaktu.

liczba odwiedzin: 1141

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie