ŚLUBOKRĘT - ŚLUB KOŚCIELNY W PLENERZE

od 6900 do 8900 zł
Gdańsk, pomorskie
(124)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
798-261...
501-380...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Jako jedyni na pytanie „czy ślub kościelny w plenerze jest możliwy?” odpowiadamy: „oczywiście!”

Organizowane przez nas uroczystości łączą tradycję z nutą nowoczesności, dzięki czemu tworzymy absolutnie nieszablonowe ceremonie pod gołym niebem.

Czym się zajmujemy?

Sprawiamy, że ślub kościelny w plenerze jest możliwy - Jako jedyni na rynku ślubnym współpracujemy z Księżmi, którzy prowadzą ceremonie ślubne w plenerze. To my wyznaczamy Księdza, który poprowadzi ceremonię oraz udzieli Wam ślubu. Pomagamy w formalnościach, zorganizowaniu dokumentów oraz wydaniu aktów ślubu.

Personalizujemy uroczystości ślubne - Oferujemy absolutnie unikatową możliwość spersonalizowania uroczystości ślubnej, by dopasować ją do Pary Młodej, jej charakteru oraz wizji tego szczególnego momentu.

Prowadzimy Was przez cały proces - Sprawiamy, że proces organizacji ceremonii ślubnej staje się łatwy i przyjemny. Czuwamy nad przygotowaniami, w razie potrzeby pomagamy w zorganizowaniu poszczególnych elementów i w wyborze odpowiednich podwykonawców oraz zabezpieczamy Was na wypadek niepogody. Jesteśmy pod ręką podczas przygotowań, a w dniu ślubu koordynujemy uroczystość według wspólnie stworzonego planu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako jedyni potrafimy spełnić marzenie wielu Par Młodych o ślubie kościelnym pod gołym niebem. To, co nas dodatkowo wyróżnia to współpraca z wyjątkowymi Księżmi, wraz z którymi możemy zaproponować Wam unikatową usługę, jaką jest personalizacja ceremoni ślubnej, dzięki czemu to wydarzenie pozostanie na długo w Waszej pamięci. Organizowane przez nas uroczystości łączą tradycję z nutą nowoczesności, dzięki czemu tworzymy absolutnie nieszablonowe ceremonie i to zdecydowanie stanowi powód, dla którego warto skorzystać z naszej oferty.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Odpowiedź jest prosta i znajdziecie ją po przeczytaniu zaledwie kilku z zostawionych nam opinii przez Pary Młode, do czego gorąco zachęcamy!

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Rekomendujemy, aby nawiązać z nami kontakt zaraz po tym jak ustalicie datę oraz miejsce Waszego ślubu, tak, byście mieli pewność, iż my również będziemy do Waszej dyspozycji w tym terminie. Ścisła współpraca rozpoczyna się na trzy miesiące przed ślubem, gdy ustalamy wstępną agendę wraz z wszystkimi najważniejszymi kwestiami dotyczącymi ceremonii ślubnej, a następnie przez najbliższe miesiące sprawiamy, aby wszystko, co sobie wymarzycie, mogło zostać zrealizowane. Większość Par Młodych decyduje się na współpracę z nami z 1-2 letnim wyprzedzeniem, ale nie raz mieliśmy okazję organizować ceremonie nawet na 2-3 miesiące przed datą ślubu.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Pracując z nami, oszczędzacie przede wszystkim czas, gdyż to my zajmujemy się wszystkim, co potrzebne, aby ceremonia nie tylko mogła się wydarzyć tam gdzie chcecie, ale także by była jednym z najpiękniejszych momentów w Waszej wspólnej historii. Dodatkowo, organizowanie ceremonii ślubnej w plenerze, która najczęsciej odbywa się na terenie lub w bliskiej okolicy miejsca wesela, oszczędza Wam skomplikowanej logistyki między Kościołem/Urzędem, a miejscem wesela - wszystko bowiem dzieje się w jednym miejscu. Dodatkowo jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji w kwestii minimalizacji kosztów - zawsze przedstawiamy Wam kilka alternatyw, tak, by zmieścić się w zakładanym przez Was budżecie. Dysponujemy także wieloma kontaktami, doświadczeniem oraz metodami i pomysłami, dzięki którym realnie oszczędzacie pieniądze i niejednokrotnie zmniejszacie budżet ślubny.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubimy fakt, iż mamy ogromny zaszczyt być zarówno współtwórcami, jak i świadkami niesamowitych, niebanalnych i prawdziwie unikatowych ceremonii pod gołym niebem, które organizujemy dla oraz wraz z Naszymi Parami Młodymi. Widzieliśmy już setki ślubów i możemy przysiąc, że każdy jeden z nich był wydarzeniem absolutnie wyjątkowym. To właśnie ta magia, która dzieje się podczas ślubów plenerowych, jest największą wartością naszej pracy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy zdecydowaliśmy, że chcemy, aby nasz ślub kościelny odbył się w plenerze. Jednak poszukiwania osoby, której moglibyśmy powierzyć organizację tego ważnego dla nas momentu okazały się bezskuteczne. Nie trafiliśmy na nikogo kto znalazłby idealne miejsce na ceremonię, skontaktował nas z Księdzem, który zgodzi się poprowadzić tę uroczystość, zadbałby o dekoracje czy zabezpieczył na wypadek niepogody. To był moment, w którym zdecydowaliśmy, że zrobimy to sami.

Co ciekawe, choć Ślubokręt powstał na nasze własne potrzeby, gdy sami szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jak zorganizować ślub kościelny w plenerze, nasz ślub nie był pierwszym jaki zmontowaliśmy. Pobraliśmy się 1 sierpnia 2020 roku i była to czwarta ceremonia z kolei jaką zorganizowaliśmy tamtego lata. Nasz ślub wydarzył się gdzieś w połowie kalendarza z zaplanowanymi ślubami, także doskonale wiedzieliśmy co czują nasze Pare Młode – byliśmy jedną z nich!

Przekonaliśmy się na własnej skórze, że nie ma piękniejszych okoliczności na zawarcie związku małżeńskiego niż plener – to w tym tkwi tajemnica dlaczego tak wiele Par Młodych przyznaje, że ceremonia pod gołym niebem jest ich wymarzoną i nie spoczną póki nie znajdą możliwości, by ją zorganizować. A my, od ponad trzech lat, z przyjemnością w tym pomagamy.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Doświadczenie w zakresie organizowania nietypowych i oryginalnych ceremonii ślubnych to nasza wizytówka! Podczas rozmowy czy spotkania, chętnie opowiemy Wam o najbardziej ciekawych pomysłach i realizacjach, które dzięki nam i naszym Parom mogły się wydarzyć.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Jako zapaleni i nieustanni podróżnicy, na to pytanie możemy udzielić tylko jednej, właściwej odpowiedzi: TAK! Jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli miejsce, na widok którego zabiło Wam szybciej serce, mieści się poza granicami kraju.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasze Pary otrzymują od nas komplet cech, które mamy w sobie: z jednej strony jesteśmy perfekcyjnie zorganizowani, sumienni i dajemy Wam pewność, że pamiętamy o wszystkim, z drugiej zaś cechuje nas otwartość, spontaniczność i zapał do tego, by podejmować się nawet najbardziej nietypowych czy szalonych pomysłów, jakie przyjdą Wam do głowy! Tak szybko jak przechodzimy z Wami na "Ty", tak samo szybko zaczynamy pracować z Wami ramię w ramię, by spełnić wszystkie Wasze plany i marzenia odnośnie ceremonii ślubnej.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

W przypadku organizacji ceremonii plenerowych, największą trudność stanowi pogoda i jej nieprzewidywalność. Choć zawsze zamawiamy pogodę na Ten Dzień, niestety czasem bywa kapryśna i niezgodna z ustaloną umową... Szczególnie przy ceremonii w plenerze należy przygotować się na niepogodę i odpowiednio przed nią zabezpieczyć, gdyż wizja deszczu w dniu ślubu stanowi początkowo największy koszmar każdej Pary Młodej, która planuje ślubować w plenerze. Odpowiednie zabezpieczenie na taką okoliczność pozwoli Wam spać spokojnie.

Każdej Parze Młodej oferujemy bezpłatnie komplet białych parasoli, które rozdajemy uczestnikom ceremonii w przypadku gdy istnieje ryzyko deszczu. Zapewniają one poczucie bezpieczeństwa i są gotowe do użycia w momencie, gdy tylko poczują pierwszą kroplę deszczu. Poza tym zabezpieczeniem, zawsze mamy w zanadrzu "plan B", które stanowi alternatywę w postaci wybranego wcześniej miejsca awaryjnego, gdzie w przypadku bardzo złej pogody zostanie przeniesiona ceremonia. Najczęściej są to namioty eventowe, przeszklone oranżerie, zadaszone altany czy jedna z sal balowych, którymi dysponuje dom weselny.

ŚLUBOKRĘT - ŚLUB KOŚCIELNY W PLENERZE
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 124 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2024
Chomiąża Szlachecka
Data dodania: 29-04-2024

Kiedy myślisz, że ślub kościelny w plenerze nie jest możliwy, wjeżdża Ślubokręt cały na biało i spełnia to marzenie! Razem z mężem serdecznie polecamy usługi Kai i ekipy. Doskonały kontakt, poinformowanie o najmniejszych detalach i świetna opieka od początku do końca to cechy, które sprawiają, że pośród wszyskich weselnych przygotowań, organizacja ceremonii była kompletnie bezproblemowa. Jeśli chodzi natomiast o dzień ślubu i mszę – była nieszablonowa i momentami naprawdę zabawna, co zbudowało niesamowitą atmosferę i udzieliło się weselnikom. Zapamiętamy ten dzień do końca życia, dziękujemy!

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Pyskowice
Data dodania: 17-03-2024

Zawsze będę dziękować za to, że byliście. Słowa Księdza, kazanie, opieka Madzi…. Wszystko było naj 🫶🏻 Dziękuję, że dołożyliście cegiełkę do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy 🥹❤️

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-11-2023
Izdebnik
Data dodania: 14-02-2024

Nie mogliśmy sobie wyobrazić piękniejszej ceremonii! Ksiądz Bartosz sprawił że msza była cudownie dostojna, a zarazem na totalnym luzie z idealną dawką poczucia humoru. Ksiądz rozładował cały stres który towarzyszył nam w tej ważnej chwili, a wszyscy goście mówili, że dawno tak się nie wzruszyli. Ze strony organizacyjnej Karolina dopięła wszystko na ostatni guzik, współpraca z nią to czysta przyjemność! Jeśli zastanawiacie się czy cena jest tego warta, to na pewno nie pożałujecie!

Magdalena
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Wybrane firmy: 11 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Więcławska
Data dodania: 10-12-2023

Nasz ślub był jedyny w swoim rodzaju. Razem z (teraz już) mężem nie chcieliśmy ślubu w kościele. Zaczęłam więc szukać jak zorganizować ślub kościelny w plenerze i znalazłam! ŚLUBOKRĘT to najlepszy wybór jaki dokonaliśmy planując wesele. Kontakt z Karoliną przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. W bardzo szybkim tempie odpowiadała na nasze wiadomości. Czuliśmy się zaopiekowani. Znała odpowiedzi dosłownie na każde nasze pytania i była naprawdę pomocna. Podczas ślubu również uczestniczyła i pomagała w organizacji. Przed ślubem poznaliśmy również Księdza Bartosza, który udzielał nam ślubu. Jest przemiły, można z nim porozmawiać oraz pożartować bez krępacji. Ceremonia ślubu przebiegła IDEALNIE. Było jak z bajki! Ksiądz Bartosz zachwycił sobą wszystkich gości, wprowadził atmosferę dzięki której było wyjątkowo, bez stresu oraz radośnie, a kazanie było petardą, wzruszyło wielu gości! Wszystko było takie nasze, idealne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy całej ekipie ŚLUBOKRĘTU. Kai, Karolinie oraz Księdzu Bartoszowi. Jesteście wszyscy najlepsi i mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy! Dzięki wam będziemy wspominać ten wyjątkowy dzień z radością oraz ze wzruszeniem. Organizacja naszego ślubu z wami była przyjemnością i trochę żałujemy, że już się skończyła. Chętnie przeżylibyśmy ten dzień z wami jeszcze raz! Każdemu kto marzy o magicznym ślubie pod chmurką serdecznie polecamy ŚLUBOKRĘT, nie zawiedziecie się i będziecie naprawdę wyjątkowo wspominać ten czas.

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2023
Kraków
Data dodania: 23-10-2023

Jesteśmy zachwyceni ceremonią, którą pomogła nam zorganizować Karolina ze Ślubokrętu. Wiedzieliśmy, że chcemy mieć ślub kościelny w plenerze, ale myśleliśmy, że będzie to niemożliwe do zrealizowania. Na szczęście ktoś wspomniał nam o Ślubokręcie i współpraca z nimi to była wspaniała decyzja. Ceremonia była w pełni dostosowana do nas, mogliśmy wybrać czytanie, a kazanie, które wygłosił ks. Bartosz było o nas, naszej wspólnej historii i było tak piękne, że nasi goście przez cały wieczór wracali do niego i opowiadali, jak wzruszająca dla nich była ceremonia. Mogliśmy przeczytać własne przysięgi, co dodało wyjątkowości temu dniu.

Wszystko wyszło pięknie, lepiej niż moglibyśmy sobie to wymarzyć. Za Ślubokrętem stoją wspaniali ludzie, już w trakcie przygotowań Karolina pomagała nam jak mogła, była bardzo elastyczna, kiedy mieliśmy specjalne prośby, a przede wszystkim jest po prostu przemiłą osobą, z którą super się współpracowało. Ksiądz Bartosz natomiast, oprócz wygłoszenia wspaniałego kazania, swoim spokojem i otwartością zbudował taką atmosferę na ceremonii, że od razu zeszły z nas wszystkie nerwy.

Bardzo polecamy Ślubokręt, będziemy pamiętać ten dzień do końca życia.

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2023
Trębki Nowe
Data dodania: 18-10-2023

Możemy śmiało powiedzieć, że ślub w plenerze był naszym marzeniem odkąd w ogóle zaczęliśmy myśleć o ślubie. Kaja od pierwszego telefonu wywarła na nas niesamowicie pozytywne wrażenie i pozwoliła na to aby marzenie stało się rzeczywistością. Mimo, że pogoda tego dnia nie do końca nas rozpieściła, atmosfera była niesamowita, ciepła, pełna humoru, nie czuliśmy się skrępowani, nie stresowaliśmy się ani przez chwilę. Od każdego gościa usłyszeliśmy pochwały na temat samej ceremonii - super księdza, kazania i tego, że „wszystko było takie nasze” - to chyba największy komplement. Chętnie powtarzalibyśmy ten dzień co roku i na pewno co roku ze ślubokrętem ♥️ Bardzo dziękujemy za wszystko, do tej pory nie możemy się otrząsnąć 🥹💕

A
Alicja Di Marco
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Czepino
Data dodania: 06-10-2023

Ciężko opisać, jak wspaniałą współpracę mieliśmy z firmą Ślubokręt, która zorganizowała nasz ślub w plenerze. Spełniliście nasze marzenie !
Ceremonia ślubna przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Była jak z bajki, a Ksiądz Adam jest nie tylko sympatyczny, ale także dowcipny, stworzył niezwykłą atmosferę podczas naszej uroczystości co sprawiło, że była pełna uśmiechów i radości. Jego poczucie humoru dosłownie oczarowało wszystkich gości i do dziś wspominają te wyjątkową ceremonie. Była to najpiękniejsza chwila w naszym życiu!!

Dziękujemy Kaji, która była z nami od samego początku współpracy.
Przez prawie 2 lata nas wspierała i nie pozostawiała żadnego pytania bez odpowiedzi. Dziękujemy Patrykowi za perfekcyjną organizację i koordynację przed i podczas naszego ślubu, zero stresu!! wszystko dopiął na ostatni guzik !
Kaja i Patryk zawsze dbali o nasze potrzeby. Czuliśmy się zaopiekowani od pierwszego momentu.
Dziękujemy wam za wszystko, co zrobiliście, by nasz dzień był niezapomniany. Z całego serca polecamy firmę śrubokręt każdemu, kto marzy o wyjątkowym i magicznym ślubie kościelnym w plenerze. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, ze was wybraliśmy.

Alicja i Angelo♥️

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Milikowice
Data dodania: 05-10-2023

Super kontakt z firmą organizującą śluby kościelne w plenerze ❤️ od początku do końca było tak jak sobie wymarzyliśmy 🥰 jesteśmy mega zadowoleni i polecamy ❤️

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: ŚLUBOKRĘT
NIP: 5832885454
Imię i nazwisko: Kaja Kondratiuk-Olszacka
Adres: Gdańsk, 80-175, woj. pomorskie
798-261...
501-380...
liczba odwiedzin: 6703
Zadzwoń
798-261...
501-380...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie