Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Smart Studio - piękna i nowoczesna fotografia ślubna id:32145

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Smart Studio - piękna i nowoczesna fotografia ślubna

Sebastian Ostatnio widziany 17-07-2018
691-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Data dodania: 14-11-2017
Liczba odwiedzin: 295

Oferta Fotograf ślubny Olsztyn

Fotografia ślubna w moim wykonaniu to przede wszystkim dobrze uchwycone, uważnie wybrane i dopracowane momenty, oddane Wam w najlepszy możliwy sposób. Standardowo jestem z Wami od przygotowań Panny Młodej (jeżeli Pan Młody znajduje się względnie blisko, staram się być w dwóch miejscach na raz) do końca oczepin. Przed Waszym ślubem, jeżeli jest to wykonalne, staram się z Wami spotkać osobiście przynajmniej dwa razy.
Pierwszy na kilka miesięcy przed weselem, żeby poznać się, pogadać, obejrzeć więcej zdjęć, niż to co widać w moim portfolio oraz określić, jakie macie oczekiwania. Jeżeli brak Wam pomysłu, bez obaw, razem odnajdziemy odpowiedni kierunek i styl. Drugi raz spotkamy się zdecydowanie bliżej daty ślubu. Na tym spotkaniu ustalamy konkretny plan działania, dostosowany do Waszego ślubnego scenariusza.
Plener ślubny fotografujemy zazwyczaj po weselu, ponieważ takie zdjęcia wymagają czasu, a w dniu ślubu macie zbyt napięty grafik. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Was, a termin, miejsce i wizję ustalimy na spotkaniach przy kawie. Pamiętajcie, że jestem otwarty na wszelkie sugestie, ale również chętnie pomogę podjąć ostateczne decyzje, podpierając się wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą :)

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

Oferta Standard
3000 / całość
Oferta obejmuje 250/300 szczegółowo wybranych i poddanych starannej obróbce zdjęć. W ofercie standardowej otrzymacie zdjęcia na stylowym drewnianym pendrive marki GoodRam w spersonalizowanym pudełku obszytym płótnem. Oferty rozszerzone obejmują piękną, spersonalizowaną fotoksiążkę (200stron) obszytą tym samym płótnem, którym obszyte zostało pudełko na pendrive. Kolor płótna, wyklejkę, gramaturę stron itp wybieracie sami z próbnika, który pokażę Wam na spotkaniu :) Dodatkowo możliwy jest wydruk wielkoformatowy wybranych zdjęć na drukarce Canon PRO 4000. W celu otrzymania cennika fotoksiążki oraz wydruków wielkoformatowych proszę o kontakt.

Opinie o Smart Studio - piękna i nowoczesna fotografia ślubna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio fotograficzne SMART STUDIO Sebastian Malinowski
Imię:Sebastian
Nazwisko:Malinowski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.