Smart Studio - piękna i nowoczesna fotografia ślubna id:32145

3000 zł / całość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
691-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Profesjonalna fotografia ślubna to nie tylko techniczne umiejętności kreowania i kontrolowania światła. To również możliwość chwytania w obiektyw tego, co pozornie nieuchwytne. Są to Wasze uśmiechy, łzy szczęścia i wszystkie te wspaniałe emocje towarzyszące Wam w dniu Waszego ślubu. I tym właśnie zajmuję się ja :)

W fotografii ślubnej bardzo lubię zabawę kolorem. Uwielbiam zdjęcia kontrastowe, nasycone barwą, ale wciąż zachowujące swoją naturalność. Dokładnie taki styl staram się przemycać do swojej fotografii ślubnej. Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio i mam nadzieję do zobaczenia! ;)

Oferta

Oferta Standard
3000 / całość
Oferta obejmuje minimum 350 starannie wybranych i obrobionych zdjęć. W ofercie standardowej otrzymacie zdjęcia na stylowym drewnianym pendrive w spersonalizowanym pudełku obszytym płótnem. Oferty rozszerzone obejmują piękną, spersonalizowaną fotoksiążkę (180 stron) obszytą tym samym płótnem, którym obszyte zostało pudełko na pendrive. Kolor płótna, wyklejkę, gramaturę stron itp wybieracie Państwo sami z próbnika, który pokażę Wam na ewentualnym spotkaniu. Dodatkowo możliwy jest wydruk wielkoformatowy wybranych zdjęć na drukarce Canon PRO 4000. W celu otrzymania cennika fotoksiążki oraz wydruków wielkoformatowych proszę o indywidualny kontakt.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Sebastian

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Studio fotograficzne SMART STUDIO Sebastian Malinowski
Imię i nazwisko:Sebastian Malinowski
Adres:Olsztyn
10-088woj. warmińsko-mazurskie
691-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-11-2017, liczba odwiedzin: 676
Telefon
691-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Olsztyn

Zobacz wszystkie kategorie