Smoothmoment Fotografia id:18663

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Brzeg, opolskie
Data dodania: 27-01-2016
Liczba odwiedzin: 164

Oferta

Pod nazwą smoothmoment skupiło się kilka osób, które z racji wykonywanego zawodu z fotografia obcują na co dzień. Nie jesteśmy przypadkowa grupą ludzi. Jesteśmy kolegami z jednej branży o dużym doświadczeniu w tej dziedzinie. Swoją pracę wykonujemy z pasja i poświęceniem. Dbamy o swoja edukację i poznawanie nowych trendów na rynku fotograficznym, graficznym oraz rejestracji wideo. Śledzimy nowości i rozwiązania, które niejednokrotnie, są miłym zaskoczeniem tak dla nas, jak i naszych klientów.

Jak już zauważyłeś, zajmujemy się tym wszystkim co dotyczy rejestracji obrazów oraz ich przetwarzaniu. Zajmujemy się profesjonalną fotografią, retuszem, oraz drukiem fotografii w najwyższym standardzie z wieloletnią gwarancją. Jeżeli będziesz zainteresowany rejestracją obrazu wideo, możesz na nas liczyć. Rejestrację obrazu wideo, prowadzimy za pomocą najwyższej jakości kamer i lustrzanek. Całość obrazu jest poddawana starannej postprodukcji.

Chcielibyśmy zaznaczyć,że dysponujemy własnymi, specjalnymi środkami transportu. W swojej pracy z powodzeniem używamy nowych technologii. Własny system łączności pozwala nam na niezależność i szybkie działanie.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dane kontaktowe

Smoothmoment Fotografia
Województwo:opolskie
Miejscowość:Brzeg
Kod:49-300

Nowe ogłoszenia