Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

DJ Mateusz Puchalski - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza id:25775

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Pieczyska, łódzkie
Data dodania: 15-03-2017
Liczba odwiedzin: 1077

Oferta

Dzień dobry szczęśliwym Narzeczonym,

Nazywam się DJ Mateusz Puchalski, nie używam żadnych pseudonimów czy sztucznych ozdobników, ponieważ znam swoją jakość i wiem, że mogę ją promować imieniem i nazwiskiem.

Przede wszystkim jestem otwartą, kontaktową, potrafiącą budować relację z ludźmi osobą, co automatycznie przekłada się na stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas trwania przyjęcia weselnego.

Jako prowadzący pełnię 3 funkcje, jestem DJ-em, Konferansjerem i Animatorem tanecznym. Wesela prowadzę z dużą klasą jako konferansjer, ale nie zapominam o odpowiedniej dawce szaleństwa, która ukazuje się w zwariowanych animacjach tanecznych.
Takie zabawy podnoszą intensywność zabawy weselnej. Wszystkie tradycyjne punkty wesela wykonuję w sposób alternatywny, ponieważ rzucanie muszki, czy welonu jest niemal na każdym weselu.
Odbiegam od standardów, mam swoje koncepcje na każdy obowiązkowy element wesela. Oczywiście takie pomysły przedstawię Wam na spotkanie, na które już teraz serdecznie zapraszam.
Jeśli chodzi o muzykę, to niczego nie narzucam, wspólnie nakreślimy repertuar, który ewentualnie w razie potrzeby i za Waszą zgodą będę modyfikował na zasadzie obserwacji w trakcie trwania wesela.
Jeśli cenicie sobie wysoką kulturę osobistą, nienaganną prezencję , klasę, odpowiednią dawkę szaleństwa, to jestem idealną osobą do obsługi muzyczno-konferansjerskiej Waszego przyjęcia.
Dbam również o estetykę, moje stanowisko doskonale wkomponuje się w wystrój sali, do tego zapewniam dekorację świetlną, która jest w stanie odmienić i upiększyć każdy lokal.

Jestem założycielem firmy SMT Performance- Coś więcej niż impreza!
W swoich szeregach posiadamy świetnych fotografów oraz filmowców.

W celu zapoznania się z rekomendacjami na mój temat, zapraszam na Facebooka - DJ Mateusz Puchalski

Do zobaczenia na Waszym weselu, hej!

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku
 • mówię po francusku

Instrumenty

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

DJ Mateusz Puchalski - Wesela |SMT Performance- Coś więcej niż impreza
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Pieczyska
Kod:98-400

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.