Zobacz zdjęcia (5)
SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna, Łódź - zdjęcie 1
SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna, Łódź - zdjęcie 2 SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna, Łódź - zdjęcie 3 SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna, Łódź - zdjęcie 4 SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak fotografia ślubna id:34852

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
606-281...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Pomimo rozwoju świata, osiągnięć technologicznych w fotografii, to tworzenie zdjęć, zawsze będzie miało w sobie coś z magii. I do końca nie jest istotne, czy fotografujemy czyjś piękny ślub, czy spektakularne przyjęcie weselne. Chwile które przesuwają się nam przed oczami, nasze osobiste historie, naszych dzieci – od chrzcin przez komunię po ślub, to właśnie fotografie zatrzymują te wszystkie momenty jak czarodziejskie karty.

Wspomnienia i emocje wracają, ożywają ludzie, oraz wspomnienia z nimi związane. Po latach nikt nie pamięta nawet kto te zdjęcia wykonał, ale pamięta wszystkie zdarzenia, dźwięki, a nawet zapachy, które towarzyszyły zamrożonemu momentowi ze zdjęcia.

Fotograf, to cierpliwy towarzysz ludzkiego życia. Polujący na moment, uśmiech, łzę wzruszenia. To osoba, która ze zwyczajnego świata potrafi odczytać i wykreować obraz, poruszający z czasem serca oglądających. Fotograf to z jednej strony pracowity rzemieślnik, a z drugiej artystyczna dusza. On wie jak z mnóstwa cyferek, odrobiny matematyki i fizyki wyczarować dla nas idealny świat. Czyż to nie wystarczające atuty magika?

Cały czas, bo tak uczy się człowiek, przez całe życie, staram się doskonalić swoje umiejętności. Zdobywać nowe wyzwania i jak najlepiej je realizować. Staram się przekazywać to jak sama widzę świat. Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających stronę internetową, do wspólnej fotograficznej podróży….

Opinie Soupkaphoto (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Soupkaphoto

Nazwa firmy: Soupkaphoto
Imię i nazwisko: Katarzyna Żurek
Adres: Łódź, woj. łódzkie
606-281...
liczba odwiedzin: 1720
Zadzwoń
606-281...
Napisz

Popularne miasta w okolicy