SoupKaPhoto Katarzyna Pawlak id:34852

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
606-281...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Pomimo rozwoju świata, osiągnięć technologicznych w fotografii, to tworzenie zdjęć, zawsze będzie miało w sobie coś z magii. I do końca nie jest istotne, czy fotografujemy czyjś piękny ślub, czy spektakularne przyjęcie weselne. Chwile które przesuwają się nam przed oczami, nasze osobiste historie, naszych dzieci – od chrzcin przez komunię po ślub, to właśnie fotografie zatrzymują te wszystkie momenty jak czarodziejskie karty.

Wspomnienia i emocje wracają, ożywają ludzie, oraz wspomnienia z nimi związane. Po latach nikt nie pamięta nawet kto te zdjęcia wykonał, ale pamięta wszystkie zdarzenia, dźwięki, a nawet zapachy, które towarzyszyły zamrożonemu momentowi ze zdjęcia.

Fotograf, to cierpliwy towarzysz ludzkiego życia. Polujący na moment, uśmiech, łzę wzruszenia. To osoba, która ze zwyczajnego świata potrafi odczytać i wykreować obraz, poruszający z czasem serca oglądających. Fotograf to z jednej strony pracowity rzemieślnik, a z drugiej artystyczna dusza. On wie jak z mnóstwa cyferek, odrobiny matematyki i fizyki wyczarować dla nas idealny świat. Czyż to nie wystarczające atuty magika?

Cały czas, bo tak uczy się człowiek, przez całe życie, staram się doskonalić swoje umiejętności. Zdobywać nowe wyzwania i jak najlepiej je realizować. Staram się przekazywać to jak sama widzę świat. Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających stronę internetową, do wspólnej fotograficznej podróży….

Opinie (0)

Dodaj opinię

Kontakt

Adres:Łódź
woj. łódzkie
606-281...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
dodano: 28-03-2018, liczba odwiedzin: 395
Telefon
606-281...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie