





Śpiewne Skrzypce - Skrzypce i Śpiew na Twoim ślubie id:41956
O nas
Instrumenty:
- gitara
- organy
- pianino
- skrzypce
- wiolonczela
Śpiew:
- ilość osób: 1
- śpiew damski
Jeżeli chcecie aby na Waszym ślubie wybrzmiały piękne melodie to dobrze trafiliście. Zapraszam do sprawdzenia moich wykonań bo może to jest to czego akurat szukacie? Skromna, delikatna i nie przesadzona oprawa muzyczna, która będzie niezapomnianym dodatkiem podczas mszy w jednym z najważniejszych dniu w Waszym życiu. Śpiewam i gram na skrzypcach, a akompaniuje mi organista parafialny do którego się dostosowuję. Współpracuję również z innymi instrumentalistami (gitara, wiolonczela, dodatkowy śpiew, pianista).
Oprawami zajmuję się w Warszawie i okolicach. Cena to 350zł + dojazd. Śluby kościelne i plenerowe. Jest również możliwość oprawy podczas błogosławieństwa u Panny młodej w domu, podczas składania życzeń i na sali weselnej np. podczas obiadu. Gram również na skrzypcach elektrycznych oraz posiadam sprzęt do wykonywania utworów z podkładami. Zapraszam do kontaktu! :)


Oferta
Opinie (18)
Dodaj opinięDziękuję Pani Klaudio za piękny śpiew i grę na skrzypcach na ślubie naszej córki , który się odbył 18.09 w kościele w Białobrzegach .
Wszyscy jesteśmy zachwyceni Pani talentem i perfekcyjną. Serdecznie pozdrawiamy ❤️😘
Cudowna!
Polecam Panią Klaudię z całego serca. Goście byli zachwyceni, pytali gdzie znalazłam tak uzdolnioną dziewczynę :)
Głos anielski! Polecam każdemu! :)
Bardzo dziękuję za opinię, jest mi niezmiernie miło! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i moje gratulacje :)
Bardzo cieszę się, że powierzyliśmy Pani Klaudii oprawę muzyczną naszego ślubu. Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Wdzięczny, delikatny iście anielski głos Pani Klaudii, a do tego dźwięki skrzypiec sprawiły, że nasza uroczystość była jeszcze bardziej wyjątkowa i wzruszająca. Bardzo bogaty repertuar, a także elastyczność – wybraliśmy piosenkę spoza wskazanej listy utworów i Pani Klaudia pięknie wykonała ją podczas mszy. Goście także byli zachwyceni, usłyszeliśmy wiele miłych słów odnośnie oprawy muzycznej i doboru pieśni. Jednym słowem serdecznie polecam!:)
Bardzo dziękuję za mile słowa. Ciesze się, że są Państwo zadowoleni bo to jest dla mnie najważniejsze :) pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Bardzo się cieszymy, że powierzyliśmy oprawę naszego ślubu pani Klaudii. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko było profesjonalnie zorganizowane. Ja usłyszałam dopiero pierwsze dźwięki skrzypiec idąc z tatą do mojego przyszłego męża, ale one sprawiły, że pękłam ze wzruszenia. Natomiast goście mieli okazję posłuchać repertuaru już zasiadając w ogrodzie oczekując na ślub i również nie ukrywali, że skrzypce dodały doniosłości wydarzeniu oraz wzruszeń. Do tego repertuar jest bardzo szeroki, od utworów, które słyszymy mając na myśli ślub oraz nowych utworów, które towarzyszą nam od niedawna. Goście zachwyceni, my zachwyceni, polecamy z całego serca!
Bardzo dziękuję za opinie i jest mi niezmiernie miło :) ciesze się, że moje starania są doceniane. Zawsze staram się zrobić wszystko co w mojej mocy aby państwo młodzi byli zadowoleni :) pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego 😊
Pani Klaudia to Anioł, który swoim głosem i przepiękną grą na skrzypcach zachwyca! Oprawa naszego Ślubu była magiczna i niezapomniana! ❤️
Wszyscy goście zgodnie stwierdzili, że bez Pani Klaudii to nie byłoby to samo! :)
Polecam z całego serca i dziękuję za wszystko. 🥰
Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam z całego serca ❤️
Kochana jesteś N I E S A M O W I T A. Przez wesele goście wspominali oprawę w kościele. Osobiście mój już mąż nagle zaczął płakać przy jednej pieśni i pytam się go czy coś się stało, a on odpowiada że tak ślicznie śpiewasz że nie może przestać.
Masz tak anielski głos ❤️
Dziękujemy Ci z całego serca ❤️
Bardzo jest mi miło, dziekuje z calego serca ❤️
Jesteśmy oczarowani występem Pani Klaudii na naszym ślubie. Jej gra i głos zachwyciła wszystkich gości a my sami nie mogliśmy ukryć wzruszenia. Pani Klaudia oferuje bardzo szeroki repertuar utworów, polecam wszystkim którzy myślą o oprawie muzycznej ślubu. Według mnie nie można, trafić lepiej :)
Bardzo dziękuję za piękną opinię i pozdrawiam serdecznie :)
Serdecznie dziękujemy Pani Klaudii za oprawę naszej Ceremonii zaślubin! Mimo, że pogoda nam nie dopisała Ceremonia zaślubin była urocza m.in. dzięki cudownej oprawie muzycznej. Pani Klaudia zagrała przepięknie!
Wszystko było tak jak ustaliliśmy. Pani Klaudia wyglądała na naszym ślubie pięknie, a jej podejście do pracy bardzo profesjonalne.
Dodatkowo jesteśmy wdzięczni, że Pani Klaudia z Altany gdzie odbywała się Ceremonia w mgnieniu oka była już na sali weselnej, a miała kawałek do pokonania w deszczu i żwirku na ścieżce prowadzącej do Pałacu.
Bardzo trafiony wybór, a wybieraliśmy z pośród wielu usługodawców.
Z całego serca polecamy!
Bardzo dziękuję za opinię i ciesze się, że są Państwo zadowoleni! Zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i moje gratulacje :) pozdrawiam serdecznie!