Zobacz zdjęcia (5)
STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021, Opole - zdjęcie 1
STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021, Opole - zdjęcie 2 STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021, Opole - zdjęcie 3 STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021, Opole - zdjęcie 4 STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

STP BY STP - Filmowanie rabat na pakiety ślubne na rok 2021 id:47898

Opole, opolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Gratulujemy zaręczyn! Jesteśmy zaszczyceni, że rozważacie naszą obecność podczas tego wyjątkowego dla Was momentu!

Dlaczego warto nas wybrać?
Jesteśmy profesjonalną ekipą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Wam pracę, którą zawsze wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, a na którą składają się: fotografia, filmowanie i montaż video.

Co nas wyróżnia?
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy kreatywni i zawsze pełni pomysłów, co skutkuje tym, że sprostamy każdym Waszym oczekiwaniom (nawet tym najbardziej wymagającym!). Sprawimy, że Wasza historia zostanie uwieczniona dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliście!
Jeżeli chcecie, by efekt końcowy przerósł Wasze oczekiwania - to dobrze trafiliście! Oczywiście bardzo chętnie umówimy się z Wami na niezobowiązujące spotkanie. Na nim przedstawimy naszą ofertę, pokażemy efekty pracy, przedstawimy nasze propozycje i pomysły oraz jeżeli macie swoje - uważnie ich wysłuchamy i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Jesteśmy zespołem, na który składają się: kamerzysta Dawid Asman i fotograf Marek Nobis. Pracujemy na najnowszym i najlepszym sprzęcie firmy Sony.
Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, który może oczekiwać od nas indywidualnego podejścia oraz pamiątki na całe życie (oczywiście w najwyższej jakości).

Kilka słów o nas:
Marek Nobis - Fotografią pasjonuje się od najmłodszych lat. Specjalizuje się w fotografii portretowej i reportażach. Jest także fascynatem fotografii Analogowej. Dzięki świeżemu spojrzeniu i odpowiedniej perspektywie potrafi uchwycić niebanalne momenty i sprawić, by zdjęcia przykuwały uwagę i zapadały w pamięć na dłużej. W jego portfolio widnieje wiele znanych twarzy ze świata modelingu (i nie tylko!) a jego sesje ukazywały się między innymi na łamach miesięcznika CKM. Swoimi zdjęciami już nie raz zachwycał odbiorców na wystawach fotograficznych w opolskiej filharmonii.

Dawid Asman - Interesuje się fotografią oraz filmem, jednak aktualnie filmowanie jest dla niego na pierwszym miejscu i temu poświęca cały swój czas. Poskutkowało to tym, że filmy jego produkcji można oglądać zarówno na YouTubie (kanał "Bez kanału", dla którego nagrywa video ma już ponad 300tys. subskrybentów!) jak i na kinowych ekranach (pomagał przy produkcji pełnometrażowego filmu "Misfit" i nagrywał materiały promocyjne, które można oglądać na oficjalnym instagramie Misfit).

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 1146

Popularne miasta w okolicy