Zobacz zdjęcia (5)
Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio, Gdynia - zdjęcie 1
Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio, Gdynia - zdjęcie 2 Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio, Gdynia - zdjęcie 3 Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio, Gdynia - zdjęcie 4 Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

Strefa VR - zupełnie NOWA atrakcja na wesele i poprawiny | VR Studio id:43601

Gdynia, pomorskie

O nas

Chcesz zadziwić swoich gości zupełnie NOWĄ atrakcją?
Chcesz, aby Twoi goście na długo nie zapomnieli twojego przyjęcia?
Szukasz atrakcji na wysokim poziomie?

Strefa VR sprawdzi się świetnie. Pozwoli twoim gościom na podróż po granicach własnej świadomości. Będą mieli możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami w bezpieczny dla nich sposób. Aby skorzystać z atrakcji nie trzeba mieć żadnego doświadczenia z nowymi technologiami. Nasze strefy VR są tak przygotowane, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Nasi Przewodnicy zadbają, aby każdy niezależnie od wieku, bawił się fantastycznie. Na co dzień dbają o klientów naszego salonu VR w Gdyni, dzięki czemu znają każdy zakamarek wirtualnych światów. Wykażą się dużą cierpliwością względem każdego uczestnika zabawy. Mają Oni spore doświadczenie z dziećmi, bardzo szybko nawiązują z Nimi dobry kontakt.

Do wyboru jest wiele doświadczeń… przejście po desce nad przepaścią, lot w kosmos, pływanie w oceanie, wyprawa na szczyt Mount Everest, a może Gwiezdne Wojny. To tylko przedsmak możliwości jakie daje nam technologia VIRTUAL REALITY.

Obraz z gry jest wyświetlany również na dużych ekranach, tak aby osoby wokół miały możliwość podejrzenia co aktualnie dzieje się w VR. Sprawia to, że w zabawie uczestniczy również widownia.

Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, tak abyście nie musieli się niczym martwić. Dla każdego uczestnika mamy przygotowaną jednorazową maseczkę higieniczną do użytku z Goglami VR. O naszym profesjonalizmie świadczą firmy, które nam zaufały. Gościliśmy już na premierze nowego Porsche, w salonach Mazdy i Mercedesa GMB Goworowski, w Gdańskim Scandic, Festiwalu Food Trucków w Gdańsku i Poznaniu… Zachęcamy do przeczytania opinii o naszym salonie VR w Gdyni, one najlepiej oddają to co myślą o naszej firmie ludzie.

Działamy na terenie całej Polski. Dojazd w Trójmieście i okolicach Opola GRATIS.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie opowiem o wszelkich możliwościach oraz odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania 😊.

liczba odwiedzin: 1661

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie